Category Archives: Komunikaty

Rusza akcja #Komórkomania!

22489825_1507953495952208_1785390220180044611_n

Rusza akcja informacyjno-edukacyjna przed rejestracją potencjalnych dawców szpiku. Naszym celem jet obalenie mitu, że szpik pobiera się z kręgosłupa.  Przyjdź do Zespołu Szkół Leśnych w Biłgoraju w czwartek 26 października w godz. 9.00-16.00, zarejestruj się, zostań Bohaterem!

Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2017/2018

wiataj_szkolo

Harmonogram rozpoczęcia nowego roku szkolnego:

4 września 2017 roku (poniedziałek)

Dzień wolny od pracy

Warning Red Triangular Sign

Uprzejmie informujemy, że 14 sierpnia 2017 r. (poniedziałek) jest dniem wolnym od pracy dla pracowników Zespołu Szkół Leśnych w Biłgoraju.

Wakacje z zabytkami – bezpłatny obóz wolontariacki w Parku Zdrojowym w Głuchołazach

oboz

Fundacja Benevolens organizuje darmowy obóz wolontariacki w Głuchołazach (woj. opolskie) dla uczniów techników z całej Polski (osób, które ukończyły 18 lat). Będziesz mógł/a spędzić pięć dni w uzdrowiskowej miejscowości w Górach Opawskich, w malowniczym, zabytkowym parku, poznać historię oraz klimat tego miejsca, zagadnienia związane z dziedzictwem kulturowym, jego ochroną, inwentaryzacją i rozpowszechnianiem, zapoznasz się też z architekturą i różnorodnością przyrodniczą charakterystyczną dla tego miejsca.

Zaproszenie na XVII Kresowy Konkurs Sygnalistów Myśliwskich – Biłgoraj 2017

Bilgoraj2017

Okręgowa Rada Łowiecka w Zamościu, Zarząd Okręgowy PZŁ w Zamościu, Nadleśnictwo Biłgoraj oraz Zespół Szkół Leśnych w Biłgoraju mają zaszczyt zaprosić na XVII KRESOWY  KONKURS  SYGNALISTÓW  MYŚLIWSKICH – BIŁGORAJ 2017 pod patronatem Dyrektora RDLP w Lublinie, który odbędzie się 27 maja 2017r. w Zespole Szkół Leśnych w Biłgoraju.

Zmiana planu lekcji

planlekcji

Od dnia 8 maja 2017 roku będzie obowiązywał nowy PLAN LEKCJI. Proszę o zapoznanie się ze zmianami w e-dzienniku Mobireg.

 

Zmarł dr inż. Antoni Kukiełka

zaloba

Z głębokim żalem i smutkiem zawiadamiamy, że 6 kwietnia 2017 r. odszedł od nas dr inż. Antoni Kukiełka. Kolega, pedagog, przyjaciel młodzieży, człowiek niecodzienny, niezwykłej mądrości i dobroci, prawdziwy Mistrz. Doktor Antoni Kukiełka pozostawił po sobie coś bardzo cennego – ukształtował kolejne pokolenia leśników, bowiem oprócz posiadania wiedzy i umiłowania lasu posiadał dar dzielenia się i przekazywania tej wiedzy innym. Doktor Antoni Kukiełka pozostanie w naszej pamięci. Pogrzeb Ś.P. Antoniego Kukiełki odbędzie się w sobotę, 8 kwietnia 2017r. Żałobna msza święta zostanie odprawiona w kościele pw. Chrystusa Króla w Biłgoraju, o godz. 12.30.

Wiosną sięgnij po marzenia!

WSM-17-plakat z kodem

Już po raz piąty wszyscy młodzi marzyciele z terenu powiatu biłgorajskiego i gminy Zwierzyniec mogą spełnić swoje marzenia z firmą Model Opakowania. Jeśli masz pasję, chcesz o niej opowiedzieć i uzyskać środki na realizację swojego pomysłu – nie zwlekaj! Zgłoś się do konkursu!

Zaproszenie na Dni Otwarte Szkoły

dniotwarte

Dyrekcja i Grono Pedagogiczne Zespołu Szkół Leśnych w Biłgoraju serdecznie zapraszają uczniów klas trzecich szkół gimnazjalnych wraz z rodzicami na Dzień Otwartych Drzwi w Zespole Szkół Leśnych w Biłgoraju w dniu 21 i 25 marca 2017 roku w godz. 9.00 – 13.00. Podczas pobytu w szkole będzie można zapoznać się z ofertą edukacyjną naszej placówki, zwiedzić klasopracownie i wystawy związane z nauką zawodu, posłuchać sygnałów myśliwskich.

Zebranie z rodzicami

spotkanie-z-rodzicami

Spotkanie z rodzicami odbędzie się 5 lutego 2017 roku (niedziela) o godz. 12.00 na holu II piętra. Po części ogólnej spotkanie z wychowawcami klas.

Wybory do Samorządu Uczniowskiego

su

W piątek tj. 18.11.2016r. przeprowadzone zostały wybory do Samorządu Uczniowskiego w naszej szkole.
Uczniowie wybierali swoich przedstawicieli spośród 24 kandydatów z klas I-III. Największą liczbę głosów otrzymali:

Nowy wygląd budynków szkoły

Slajd

Prace termomodernizacyjne budynków Zespołu Szkół Leśnych w Biłgoraju dobiegły końca. Przedsięwzięcie zrealizowane zostało dzięki wsparciu finansowemu z Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej. Pracami termomodernizacyjnymi zostały objęte wszystkie budynki Zespołu Szkół Leśnych w Biłgoraju. W klasach będzie cieplej. Docieplono ściany i wykonano nowe elewacje.

Nowy plan lekcji

klasa Ia

Od 7 września 2015 roku obowiązuje nowy plan lekcji dla każdej klasy oddzielnie. Szczegóły w górnym menu – zakładka <<Co u nas słychać?>>-<<Plan lekcji>>

 

Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2014/15

witajSzkolo

Harmonogram rozpoczęcia roku szkolnego:

8.30 – zbiórka przed budynkiem szkoły

9.00 – msza święta w kościele p.w. Chrystusa Króla

10.00 – uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego w sali gimnastycznej