Sukcesy naszych drużyn w Mistrzostwach Polski Szkół Leśnych w piłce siatkowej

1-DSC_4032

W dniach 2-3 marca 2018 roku w hali OSiR w Biłgoraju odbyły się Mistrzostwa Polski Szkół Leśnych Ministra Środowiska Dziewcząt i Chłopców w Piłce Siatkowej o Puchar Dyrektora RDLP w Lublinie.  W Mistrzostwach Polski Szkół Leśnych Ministra Środowiska w Piłce Siatkowej potwierdziło udział  7 drużyn dziewcząt reprezentujących następujące szkoły:  TL w Białowieży, ZSLiE w Brynku, TL w Miliczu, TL w Starościnie, TL w Tucholi, TL w Warcinie, ZSL w Biłgoraju oraz 8 drużyn chłopców: TL w Białowieży, ZSLiE Brynku, ZSL w Lesku, TL w Miliczu, TL w Starościnie, TL w Tucholi,  TL w Warcinie, ZSL w Biłgoraju.

Zgłoszone drużyny zostały podzielone na dwie grupy żeńskie A i B oraz dwie grupy męskie C i D. Rozstawione zostały reprezentacje, które w ubiegłym roku zajęły   w mistrzostwach dwa pierwsze miejsca tj. Biłgoraj i Tuchola wśród dziewcząt oraz Biłgoraj i Białowieża wśród chłopców, do nich dolosowane zostały pozostałe zespoły.

Zarówno w kategorii dziewcząt, jak i chłopców wygrały drużny gospodarzy czyli Zespół Szkół Leśnych w Biłgoraju. Oba zespoły w finale pokonały 2:0 Technikum Leśne w Białowieży. Brąz w kategorii dziewcząt wywalczyła drużyna z Technikum Leśnego w Tucholi, a wśród chłopców reprezentacja Technikum Leśnego w Miliczu.

KLASYFIKACJA KOŃCOWA MISTRZOSTW (DZIEWCZĘTA)

 

I       miejsce – Zespół Szkół Leśnych w Biłgoraju
II
    miejsce – Zespół Szkół Leśnych w Białowieży
III
   miejsce – Technikum Leśne w Tucholi
IV
    miejsce – Technikum Leśne w Starościnie
V
     miejsce – ZSLiE w Brynku

VI    miejsce – Technikum Leśne w Miliczu

VII   miejsce – Technikum Leśne w Warcinie

KLASYFIKACJA NA NAJLEPSZĄ ZAWODNICZKĘ

Najlepsza rozgrywająca: PATRYCJA GĘBORYS ZSL w Biłgoraju

Najlepsza atakująca:     WERONIKA MICHALSKA TL w Białowieży

Najlepiej  broniąca:       WIKTORIA SIARADZKA TL w Tucholi

    Najwszechstronniejsza zawodniczka:    – WERONIKA WOLIŃSKA ZSL w Biłgoraju


WYRÓŻNIAJĄCE SIĘ ZAWODNICZKI W DRUŻYNIE

 

  1. ANNA MILEWSKA   – Technikum Leśne w Białowieży
  2. KAROLINA GÓRA – Zespół Szkół Leśnych i Ekologicznych w Brynku
  3. NATALIA ANTCZAK  – Technikum Leśne w Miliczu
  4. PATRYCJA KAŁUŻNA – Technikum Leśne w Starościnie
  5. ANNA MICHNA   – Technikum Leśne w Tucholi
  6. PATRYCJA JUZBA   – Technikum Leśne w Warcinie
  7. NATALIA MRÓZ   – Zespół Szkół Leśnych w Biłgoraju

 

KONKURS SIATKARSKI

  1. Anna Michna – Technikum leśne w Tucholi

KONKURS STRZELECKI

MARTYNA DUCHNIAK – Technikum Leśne w Miliczu

zsl_dziewczyny


KLASYFIKACJA KOŃCOWA MISTRZOSTW (CHŁOPCY)

I       miejsce – Zespół Szkół Leśnych w Biłgoraju
II
    miejsce – Technikum Leśne w Białowieży
III
   miejsce – Technikum Leśne w Miliczu
IV
    miejsce – Technikum Leśne w Warcinie
V
     miejsce – Technikum Leśne w Tucholi

VI    miejsce – Zespół Szkół Leśnych w Lesku

VII   miejsce – Zespół Szkół Leśnych i Ekologicznych w Brynku

VIII miejsce – Technikum Leśne w Starościnie

KLASYFIKACJA NA NAJLEPSZEGO ZAWODNIKA

 

Najlepszy rozgrywający: PIOTR PĘTEK ZSL w Biłgoraj

Najlepszy atakujący: PAWEŁ GRUSZEWSKI TL w Białowieży

Najlepszy  obrońca: ALEKSANDER ANTKOWIAK TL w Miliczu

Najwszechstronniejszy zawodnik: MARCIN BRYŁA ZSL w Biłgoraju

 

WYRÓŻNIAJĄCE SIĘ ZAWODNICY W DRUŻYNIE

 

  1. MICHAŁ KOSSAK   – Technikum Leśne w Białowieży
  2. JAKUB KAZIMIERSKI – Zespół Szkół Leśnych i Ekologicznych w Brynku
  3. GRZEGORZ PŁAZA   – Zespół Szkół Leśnych w Lesku
  4. DANIEL UNGRAD - Technikum Leśne w Miliczu
  5. KAMIL RÓWNY – Technikum Leśne w Starościnie
  6. SEWERYN ZIÓŁKOWSKI – Technikum Leśne w Tucholi
  7. HUBERT NALEŻYTY   – Technikum Leśne w Warcinie
  8. MATEUSZ SAMUŁA – Zespół Szkół Leśnych w Biłgoraju

 

     KONKURS SIATKARSKIEGO GWOŹDZIA

MARCIN BRYŁA – Zespół Szkół Leśnych w Biłgoraju

KONKURS STRZELECKI

HUBERT HOŁUB – Zespół Szkół Leśnych w Lesku

zsl_chlopcy