UKS Leśnik Biłgoraj zwycięzcą Biłgorajskiej Ligi Piłki Siatkowej 2017/2018

blps

W niedzielę, 18 marca w hali sportowej OSiR Biłgoraj w finale rozgrywek UKS Leśnik Biłgoraj pokonał RKS Rondo Rzeczyce 3:0 (25:22, 25:17, 25:21). Nasza drużyna występowała w składzie: Marcin Bryła, Sebastian Nizio, Norbert Kubrak, Mateusz Samuła, Szymon Bucior, Mateusz Sakowicz, Piotr Pętek, Jacek Wnuk, Grzegorz Pętek, Jakub Sakowicz, Jakub Smyk, Karol Mokrzecki, Piotr Przytuła, Paweł Hurbańczuk, Hubert Kiszka, Michał Granisz. Podczas uroczystego zakończenia rozgrywek BLPS wręczono puchary i dyplomy dla najlepszych drużyn oraz siatkarskie statuetki dla najlepszych zawodników ligi i wyróżniających się siatkarzy z poszczególnych zespołów. MVP Ligi został Marcin Bryła (Leśnik), a najlepszym libero Mateusz Samuła. Najlepszym zawodnikiem  drużyny UKS Leśnik Biłgoraj został wybrany Norbert Kubrak.