XVIII Mistrzostwa Nadleśnictw w Piłce Siatkowej o Puchar Dyrektora RDLP w Lublinie

54278242_2139074562840095_3450363703818452992_o

W dn. 14 – 15 marca 2019 roku w hali OSIR w Biłgoraju odbyły się XVIII Mistrzostwa Nadleśnictw w Piłce Siatkowej o Puchar Dyrektora RDLP w Lublinie, organizowane przez Nadleśnictwo Biłgoraj, Zespół Szkół Leśnych w Biłgoraju oraz UKS „Leśnik”.

Do zawodów zgłosiło się 21 drużyn reprezentujących następujące nadleśnictwa: Biłgoraj, Chełm, Gościeradów, Janów Lubelski, Józefów, Krasnystaw, Kraśnik, Lubartów, Mircze, Nowa Dęba, Parczew, Puławy, Rozwadów, Rudnik, Sobibór, Strzelce, Świdnik, Tomaszów, Włodawa, Biuro Urządzania Lasu i Geodezji Leśnej oraz Regionalna Dyrekcja Lasów Państwowych w Lublinie. Reprezentacja Nadleśnictwa Biłgoraj zajęła III miejsce, wygrywając z leśnikami z Józefowa. W finale spotkały się drużyny reprezentujące Nadleśnictwa Chełm i Włodawa. Po zaciętym meczu lepsi okazali się leśnicy z Włodawy.

Wszystkie drużyny dostały pamiątkowe dyplomy i nagrody rzeczowe, najlepsze drużyny medale, puchary i nagrody rzeczowe.

XVIII MISTRZOSTWA NADLEŚNICTW W PIŁCE SIATKOWEJ o PUCHAR DYREKTORA RDLP w LUBLINIE

Biłgoraj 14-15. 03. 2019 r.

HONOROWY PATRONAT SPRAWUJE:
Dyrektor Regionalnej Dyrekcji Lasów Państwowych w Lublinie
dr inż. Marek Kamola

ORGANIZATORZY:
Zespół Szkół Leśnych w Biłgoraju
Nadleśnictwo Biłgoraj
Uczniowski Klub Sportowy „ LEŚNIK”

SPONSORZY:
Regionalna Dyrekcja Lasów Państwowych w Lublinie
Związek Leśników Polskich w RP Rada Okręgu Lubelskiego
„DREW-HURT” Dariusz Łukasik

KLASYFIKACJA KOŃCOWA MISTRZOSTW

1. Nadleśnictwo WŁODAWA
2. Nadleśnictwo CHEŁM
3. Nadleśnictwo BIŁGORAJ
4. Nadleśnictwo JÓZEFÓW
5. Nadleśnictwo RUDNIK
6. Nadleśnictwo KRASNYSTAW
7. Nadleśnictwo TOMASZÓW
8. Nadleśnictwo ROZWADÓW
9. Nadleśnictwo NOWA DĘBA
10. Nadleśnictwo KRAŚNIK
11. Nadleśnictwo GOŚCIERADÓW
12. Nadleśnictwo PARCZEW
13. Nadleśnictwo SOBIBÓR
14. Nadleśnictwo JANÓW LUBELSKI
15. Nadleśnictwo MIRCZE
16. Nadleśnictwo PUŁAWY
17. Nadleśnictwo STRZELCE
18. Nadleśnictwo LUBARTÓW
19. BULiGL
20. RDLP
21. Nadleśnictwo ŚWIDNIK

Klasyfikacja na najlepszego zawodnika

Najlepszy rozgrywający: GRZEGORZ DYBIAK
Najlepszy atakujący: MACIEJ LACH
Najlepszy obrońca: DAWID SOBASZEK
Najwszechstronniejszy zawodnik: RAFAŁ MRÓZ

WYRÓŻNIAJĄCY SIĘ ZAWODNICY W DRUŻYNIE
1. LESŁAW RADZIKOWSKI BULiGL
2. DAWID BIELAK Nadleśnictwo Biłgoraj
3. PRZEMYSŁAW KUBÓW Nadleśnictwo Chełm
4. HENRYK DOBRZYŃSKI Nadleśnictwo Gościeradów
5. ROBERT PACHLA Nadleśnictwo Janów Lubelski
6. MARCIN ADAMOWICZ Nadleśnictwo Józefów
7. JAROSŁAW JELEŃ Nadleśnictwo Krasnystaw
8. WOJCIECH GARBACZ Nadleśnictwo Kraśnik
9. ALEKSANDRA MAJCHROWSKA Nadleśnictwo Lubartów
10. DAWID SANKOWSKI Nadleśnictwo Mircze
11. BARTŁOMIEJ GŁODOWSKI Nadleśnictwo Nowa Dęba
12. MARTA PISKORSKA Nadleśnictwo Parczew
13. KRZYSZTOF SPRYSAK Nadleśnictwo Puławy
14. TOMASZ WĄS Nadleśnictwo Rozwadów
15. WITOLD DEC Nadleśnictwo Rudnik
16. PAWEŁ PAŁDYŃSKI Nadleśnictwo Sobibór
17. PATRYCJA JAKUBOWSKA Nadleśnictwo Strzelce
18. BARBARA PIETRZAK Nadleśnictwo Świdnik
19. MARCIN KAWKA Nadleśnictwo Tomaszów
20. ZBIGNIEW WALCZUK Nadleśnictwo Włodawa
21. PAWEŁ KURZYNA RDLP w Lublinie