Jubileuszowa edycja Turnieju Piłki Plażowej

62358786_2273234409424109_4762738785572093952_n

8 czerwca br. na boisku przy Zespole Szkół Leśnych w Biłgoraju odbyła się XX edycja Turnieju Piłki Plażowej. Organizatorem Turnieju był Uczniowski Klub Sportowy „LEŚNIK”. W tegorocznej edycji udział wzięło 9 dwuosobowych drużyn.

Komunikat końcowy XX Turniej Siatkówki Plażowej
BIŁGORAJ 2019

Organizator: UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY „LEŚNIK”
przy ZSL w Biłgoraju

Sponsorzy: URZĄD MIASTA BIŁGORAJ
STAROSTWO POWIATOWE W BIŁGORAJU
ZESPÓŁ SZKÓŁ LEŚNYCH W BIŁGORAJU

Drużyny uczestniczące w turnieju:
1. Zamorski Daniel / Dubel Grzegorz
2. Sobaszek Dawid / Łoziński Konrad
3. Sakowicz Mateusz / Przytuła Piotr
4. Miś Krzysztof / Miś Karol
5. Bryła Marcin / Grasza Marcin
6. Pętek Grzegorz / Pętek Łukasz
7. Mróz Rafał / Kubów Przemysław
8. Pętek Piotr / Frączek Michał
9. Rybak Michał / Pachla Robert

Turniej został rozegrany systemem brazylijskim do dwóch przegranych meczy.

Kolejność spotkań: wynik:
1. Mróz /Kubów – Pętek / Frączek 2 : 0
2. Miś / Miś – Sakowicz / Przytuła 2 : 1
3. Sobaszek / Łoziński – Rybak / Pachla 2 : 0
4. Pętek / Pętek – Zamorski / Dubel 2 : 0
5. Bryła / Grasza – Mróz /Kubów 2 : 0
6. Pętek / Frączek – Zamorski / Dubel 2 : 0
7. Mróz /Kubów – Sakowicz / Przytuła 2 : 0
8. Pętek / Frączek – Rybak / Pachla 2 : 1
ĆWIERĆFINAŁY
9. Sobaszek / Łoziński – Pętek / Pętek 1 : 2
10. Bryła / Grasza – Miś / Miś 2 : 0
11. Sobaszek / Łoziński – Pętek / Frączek 2 : 0
12. Mróz /Kubów – Miś / Miś 2 : 0
PÓŁFINAŁY
13. Bryła / Grasza – Sobaszek / Łoziński 0 : 2
14. Mróz /Kubów – Pętek / Pętek 0 : 2
MECZ O III MIEJSCE
15. Bryła / Grasza – Mróz /Kubów 2 : 0
MECZ O I MIEJSCE
16. Sobaszek / Łoziński – Pętek / Pętek 1 : 2

Klasyfikacja końcowa Turnieju
I m-ce Pętek Grzegorz / Pętek Łukasz
II m-ce Sobaszek Dawid / Łoziński Konrad
III m-ce Bryła Marcin / Grasza Marcin
IV m-ce Mróz Rafał / Kubów Przemysław
V – VI m-ce Pętek Piotr / Frączek Michał
V – VI m-ce Miś Krzysztof / Miś Karol
VII – VIII m-ce Rybak Michał / Pachla robert
VII – VIII m-ce Sakowicz Mateusz / Przytuła Piotr
IX Zamorski Daniel / Dubel Grzegorz