XIX Mistrzostwa Nadleśnictw w Piłce Siatkowej o Puchar Dyrektora RDLP w Lublinie

87790511_2798077516939793_5633784356796366848_o

W dniach 27-28 lutego br. odbyły się XIX Mistrzostwa Nadleśnictw w Piłce Siatkowej o Puchar Dyrektora Regionalnej Dyrekcji Lasów Państwowych w Lublinie. Na hali OSiR rywalizowało 22 drużyny reprezentujące nadleśnictwa: Biłgoraj, Chełm, Gościeradów, Janów Lubelski, Józefów, Kraśnik, Lubartów, Międzyrzec, Mircze, Nowa Dęba, Parczew, Puławy, Radzyń Podlaski, Rozwadów, Rudnik, Sarnaki, Świdnik, Tomaszów, Włodawa, Zwierzyniec oraz Biuro Urządzania Lasu i Geodezji Leśnej i Regionalna Dyrekcja Lasów Państwowych w Lublinie.

Zgłoszone drużyny zostały podzielone na osiem grup: A, B, C, D, E, F – (trzydrużynowe) i G, H – (dwudrużynowe). Turniej wygrali leśnicy z Chełma. Drugie miejsce zajął Biłgoraj, a trzecie Włodawa.

Wyniki XIX Mistrzostw Nadleśnictw o Puchar Dyrektora RDLP w Lublinie
KLASYFIKACJA KOŃCOWA MISTRZOSTW

1. NADLEŚNICTWO CHEŁM
2. NADLEŚNICTWO BIŁGORAJ
3. NADLEŚNICTWO WŁODAWA
4. NADLEŚNICTWO TOMASZÓW
5. NADLEŚNICTWO RUDNIK
6. NADLEŚNICTWO MIRCZE
7. NADLEŚNICTWO JÓZEFÓW
8. NADLEŚNICTWO JANÓW LUBELSKI
9. NADLEŚNICTWO ROZWADÓW
10. NADLEŚNICTWO GOŚCIERADÓW
11. NADLEŚNICTWO MIĘDZYRZEC
12. NADLEŚNICTWO KRAŚNIK
13. NADLEŚNICTWO PARCZEW
14. NADLEŚNICTWO NOWA DĘBA
15. NADLEŚNICTWO LUBARTÓW
16. NADLEŚNICTWO SARNAKI
17. NADLEŚNICTWO ŚWIDNIK
18. RDLP
19. NADLEŚNICTWO RADZYŃ PODLASKI
20. BUL i GL
21. NADLEŚNICTWO ZWIERZYNIEC
22. NADLEŚNICTWO PUŁAWY

Klasyfikacja na najlepszego zawodnika

Najlepszy rozgrywający: PRZEMYSŁAW KUBÓW
Najlepszy atakujący: TOMASZ HOŁODNIAK
Najlepszy obrońca: MACIEJ CHWALCZUK
Najwszechstronniejszy zawodnik: RAFAŁ MRÓZ

WYRÓŻNIAJĄCY SIĘ ZAWODNICY W DRUŻYNIE

1. JANUSZ PĘTEK BULiGL
2. KAROL PYZIK Nadleśnictwo Biłgor
3. MATEUSZ SAKOWICZ Nadleśnictwo Chełm
4. HENRYK DOBRZYŃSKI Nadleśnictwo Gościeradów
5. PIOTR DERYLAK Nadleśnictwo Janów Lubelski
6. TOMASZ OLSZEWSKI Nadleśnictwo Józefów
7. ZBIGNIEW ZIELIŃSKI Nadleśnictwo Kraśnik
8. MAGDALENA BARSZCZYK Nadleśnictwo Lubartów
9. MATEUSZ KICZYŃSKI Nadleśnictwo Międzyrzec
10. DAWID SANKOWSKI Nadleśnictwo Mircze
11. ALEKSANDER HOŁODNIAK Nadleśnictwo Nowa Dęba
12. KRZYSZTOF ZALEWSKI Nadleśnictwo Parczew
13. KRZYSZTOF SPRYSAK Nadleśnictwo Puławy
14. MATEUSZ OCH Nadleśnictwo Radzyń Podlaski
15. JÓZEF KUŚMIERCZYK Nadleśnictwo Rozwadów
16. KAMIL ZASTAWNY Nadleśnictwo Rudnik
17. TOMASZ GONTARZ Nadleśnictwo Sarnaki
18. TOMASZ GĘCA Nadleśnictwo Świdnik
19. KAMIL RĘBACZ Nadleśnictwo Tomaszów
20. WERONIKA WOLIŃSKA Nadleśnictwo Włodawa
21. IZABELA BEŁZ Nadleśnictwo Zwierzyniec
22. GRZEGORZ SMOTER RDLP w Lublinie