IV LICEUM PROFILOWANE   3 - letnie

na podbudowie gimnazjum

[STRONA GŁÓWNA] 

[2004-2005]  [2005-2006]  [2006-2007]  [2007-2008]  [2008-2009]

 

 

rok szkolny 2004-2005   <<góra

L.p. Nazwisko i imię L.p. Nazwisko i imię
1  Babiarz Sebastian 17  Lal Sebastian
2  Borowiec Radosław 18  Margol Mateusz
3  Borowska Weronika 19  Mazurek Agnieszka
4  Czubat Dawid 20  Morska Monika
5  Deryło Mateusz 21  Mroczek Małgorzata
6  Dubiel Damian 22  Nizio Janusz
7  Dobosz Marcin 23  Nowak Karol
8  Dziurdzińska Izabela 24  Osuch Daniel
9  Gmyz Agnieszka 25  Paluch Łukasz
10  Jarosz Natalia 26  Podgórski Marcin
11  Kijewski Jakub 27  Rak Urszula
12  Kita Edyta 28  Stępień Irena
13  Kowalczyk Przemysław 29  Strzałka Kamila
14  Kozłowski Rafał 30  Tatara Mateusz
15  Krzeszowiec Kamil 31  Wójcik Mateusz
16  Kulka Konrad 32  Zalewski Dariusz
wychowawca: mgr Renata Dybiak

<<góra

rok szkolny 2005-2006 

 

L.p.

Nazwisko i imię

L.p.

Nazwisko i imię

1  Berbeć Radosław 13  Okoń Katarzyna
2  Borowski Marcin 14  Panas Paweł
3  Brzuszek Tomasz 15  Pawelec Urszula
4  Buczek Grzegorz 16  Piwowar Magdalena
5  Galejczuk Maciej 17  Potręć Michał
6  Gliniak Krzysztof 18  Skiba Wioleta
7  Górczyńska Sylwia 19  Sułek Krzysztof
8  Hyz Lucyna 20  Tomasi Marco
9  Kędzierski Łukasz 21  Wojtyło Kamil
10  Krupa Damian 22  Zwolak Agnieszka
11  Kusiak Sylwia 23  Żuławska Maria
12  Leńczuk Katarzyna    
wychowawca: mgr Monika Gardiasz

 

<<góra

 

rok szkolny 2006-2007 

 

L.p.

Nazwisko i imię

L.p.

Nazwisko i imię

1

 Ałabisz Mateusz

10

 Magoch Katarzyna

2

 Chmielewski Rafał

11

 Ogrodnik Artur

3

 Chołota Michał

12

 Pająk Marek

4

 Gielara Beata

13

 Pyzio Justyna

5

 Jaworski Grzegorz

14

 Smoczyński Mirosław

6

 Kornaga Joanna

15

 Strzałka Agata

7

 Ksiądz Mateusz

16

 Sykała Anita

8

 Kurzyński Paweł

17

 Ździebło Magdalena

9

 Machnio Emilia

 

 

wychowawca: mgr Justyna Duńko

<<góra

rok szkolny 2007-2008 

 

L.p.

Nazwisko i imię

L.p.

Nazwisko i imię

1  Beba Monika 12  Krent Marcin
2  Bielecki Adam 13  Kulińska Angelika
3  Bronicki Adrian 14  Lewkowicz Karolina
4  Bździuch Tomasz 15  Łuka Elwira
5  Cudziło Krzysztof 16  Młynarz Justyna
6  Golik Dariusz 17  Paszko Jacek
7  Jarosławska Jolanta 18  Przepiórka Grzegorz
8  Kępka Patryk 19  Suchowolak Tomasz
9  Kida Marta 20  Tworek Tomasz
10  Kornik Katarzyna 21  Węglińska Klaudia
11  Kozłowski Paweł    
wychowawca: mgr Iwona Bryll

 

<<góra

 

rok szkolny 2008-2009 

 

L.p.

Nazwisko i imię

L.p.

Nazwisko i imię

1  Bielak Michał 11  Petla Jakub
2  Kapka Sylwia 12  Sarecki Jakub
3  Kiełbasa Patryk 13  Siek Dawid
4  Kruk Małgorzata 14  Stańko Anna
5  Kukiełka Wioletta 15  Strzałka Arkadiusz
6  Małek Kinga 16  Sykała Ewa
7  Litwin Izabela 17  Szabat Sylwia
8  Mokijewska Karolina 18  Tutka Anna
9  Ostasz Aneta 19  Tymicki Łukasz
10  Paluch Krzysztof 20  Wójcik Paweł
wychowawca: mgr Renata Dybiak

 

<<góra