TECHNIKUM LE¦NE  3 - letnie

NA PODBUDOWIE ZASADNICZEJ SZKOŁY ZAWODOWEJ

 

[STRONA GŁÓWNA]

 

[1991-1992] [1992-1993] [1993-1994] [1994-1995] [1995-1996]

[1996-1997] [1997-1998] [1998-1999] [1999-2000] [2000-2001]

 [2001-2002] [2002-2003] [2003-2004] [2004-2005] [2005-2006]

rok szkolny 1991-1992  

L.p. Nazwisko i imię L.p. Nazwisko i imię
1   Bobak Józef 12   Mazurek Stanisław
2   Chlan Artur 13   Michalski Grzegorz
3   Dobrowolski Stanisław 14   Nogajski Piotr
4   Działo Grzegorz 15   Płociszko Karol
5   Hajczuk Wiesław 16   Przybysz Krzysztof
6   Guzina Bogusław 17   Rawski Sławomir
7   Kołodziej Henryk 18   Safin Robert
8   Kopacz Przemysław 19   Sławiński Sławomir
9   Kryla Stanisław 20   Tomszyk Krzysztof
10   Kulczycki Bogdan 21   Trela Adam
11   Kuryluk Robert    
wychowawca: mgr inż. Zbigniew Kara¶

rok szkolny 1992-1993   <<góra

L.p. Nazwisko i imię L.p. Nazwisko i imię
1   Chirowski Sylwester 13   Pacyk Jan
2   Chromik Arkadiusz 14   Piętkowski Robert
3   Chwalczuk Mariusz 15   Sieczko¶ Grzegorz
4   Falarz Dariusz 16   Sobol Piotr
5   Gozdur Krzysztof 17   Sobowicz Piotr
6   Ja¶likowski Mariusz 18   Szczepanowski Robert
7   Kluczyk Karol 19   Szotrowski Tomasz
8   Kowal Adam 20   Szumski Piotr
9   Kwiatkowski Sławomir 21   Warczachowski Wiesław
10   Lis Paweł 22   Wiktorowicz Robert
11   Marciszewski Grzegorz 23   Wilk Piotr
12   Matyjewski Bolesław 24   Zaczkowski Ireneusz
wychowawca: Helena Budzyńska

rok szkolny 1993-1994   <<góra

L.p. Nazwisko i imię L.p. Nazwisko i imię
1   Arendt Dariusz 13   Medyński Tadeusz
2   Brud Paweł 14   Mzyk Damian
3   Cwalina Robert 15   Niemirski Piotr
4   Bzdel Mirosław 16   Prokopiszyn Andrzej
5   Faber Jarosław 17   Rak Dariusz
6   Hajdeczko Hubert 18   Ryszewski Sławomir
7   Kasprzak Krzysztof 19   Sawicki Marek
8   Kutryn Waldemar 20   Skiba Marek
9   Ku¶mierczyk Józef 21   Sułkowski Paweł
10   Kwiatkowski Maciej 22   Szczodry Cezary
11   Laszkiewicz Mariusz 23   Wójcik Robert
12   Lewandowski Leszek 24   Zamachowski Zbigniew
wychowawca: mgr inż. Władysław Tokarz

rok szkolny 1994-1995   <<góra

L.p. Nazwisko i imię L.p. Nazwisko i imię
1   Dorosz Henryk 15   Lewandowski Grzegorz
2   Drabik Jerzy 16   Matusiak Jarosław
3   Frankowski Henryk 17   Michalczak Zbigniew
4   Furmanek Andrzej 18   Miotk Waldemar
5   Gardyas Stanisław 19   Niewadzi Radosław
6   Gontarz Robert 20   Nizio Marek
7   Goraj Jacek 21   Sobociński Paweł
8   Gromół Sławomir 22   Szewczyk Antoni
9   Hrynkiewicz Grzegorz 23   Tkaczuk Marek
10   Jabłoński Mariusz 24   Wójcik Tomasz
11   Kaluta Andrzej 25   Ziętek Wojciech
12   Kucharczyk Andrzej 26   Ziółkowski Bogdan
13   Ledziński Miłosz 27   Żybura Piotr
14   Lisowski Andrzej    
wychowawca: dr inż. Antoni Kukiełka

rok szkolny 1995-1996   <<góra

L.p. Nazwisko i imię L.p. Nazwisko i imię
1   Bieńko Dariusz 15   Majchrzak Robert
2   Bryła Jan 16   Ochman Bogdan
3   Brzyski Zenon 17   Osada Artur
4   Chałupczak Sylwester 18   Pilarski Wojciech
5   Charkot Dariusz 19   Powalski Zbigniew
6   Chojecki Arkadiusz 20   Ruciński Norbert
7   Dziurzyński Artur 21   Rusinek Krzysztof
8   Gładysz Krzysztof 22   RzeĽnik Dariusz
9   Golec Szczepan 23   Sobiecki Tomasz
10   Jasiczek Artur 24   Szabat Grzegorz
11   Kalata Paweł 25   ¦wita Tomasz
12   Karwowski Piotr 26   Szymczyk Mariusz
13   Klisz Tomasz 27   Tkaczuk Marcin
14   Lorenc Michał 28   Zieliński Marek
wychowawca: mgr Grzegorz Dobrzyński

rok szkolny 1996-1997   <<góra

L.p. Nazwisko i imię L.p. Nazwisko i imię
1   Bocian Krzysztof 15   Janeczko Robert
2   Borek Tomasz 16   Kisiel Jarosław
3   Borowiec Sławomir 17   Kosno Rafał
4   D±browski Piotr 18   Kozyra Tomasz
5   D±browski Rafał 19   Kubiak Rafał
6   D±browski Zbigniew 20   Opałka Jacek
7   Farion Andrzej 21   Piskorski Zbigniew
8   Głowala Robert 22   Pruchnik Piotr
9   Go¶ Marcin 23   Rabiej Tomasz
10   Grasza Artur 24   Rymarz Grzegorz
11   Grasza Bogdan 25   Słysz Jacek
12   Grygier Wojciech 26   Smyk Wojciech
13   Herda Mariusz 27   Wnuk Antoni
14   Jaksa Gerard 28   Wójcik Waldemar
wychowawca: mgr Zuzanna Chabros

rok szkolny 1997-1998   <<góra

L.p. Nazwisko i imię L.p. Nazwisko i imię
1   Adamowicz Marian 13   Małysa Tomasz
2   Babiarz Andrzej 14   Marciniak Marcin
3   Buda Mariusz 15   Markowski Marcin
4   Chojnacki Paweł 16   Musiel Mirosław
5   Dobrzański Leszek 17   Naklicki Piotr
6   Dziki Paweł 18   Pańko Lesław
7   Geras Krzysztof 19   Rak Paweł
8   Głaz Tomasz 20   Siek Daniel
9   Horbal Jacek 21   Szynal Piotr
10   Kłak Bernard 22   Wszoła Jacek
11   Kobus Marek 23   Zawi¶lak Piotr
12   Kozera Krzysztof    
wychowawca: mgr Andrzej Krukowski 

       rok szkolny 1998-1999   <<góra       

L.p. Nazwisko i imię L.p. Nazwisko i imię
1   Badaszek Daniel 13   Ochęduszko Tadeusz
2   Czekaj Rafał 14   Olczak Aleksander
3   Dybowski Jaromir 15   Rajek Andrzej
4   Hinz Robert 16   Ryba Piotr
5   Jankowski Marcin 17   Sebastianka Maciej
6   Koman Tomasz 18   Stolarczyk Adam
7   Kuta Artur 19   Straszewski Grzegorz
8   Lisowski Marcin 20   Wach Mariusz
9   Markowiak Przemysław 21   Walczak Krzysztof
10   Mularczyk Paweł 22   Wójcik Sławomir
11   Niemiec Paweł 23   Wujec Marcin
12   Nowaczyk Janusz 24   Wujec Piotr
wychowawca: mgr inż. Barbara Magdziarz

rok szkolny 1999-2000   <<góra

L.p. Nazwisko i imię L.p. Nazwisko i imię
1   Baran Tomasz 16   Puławski Tomasz
2   Barszczowski Tomasz 17   Pytlos Paweł
3   Centkowski Przemysław 18   Rędzkowski Zbigniew
4   Dobrzański Mateusz 19   Sławek Bartosz
5   Dycha Tomasz 20   Spółczyński Jarosław
6   Fac Józef 21   Sprysak Tomasz
7   Falkiewicz Michał 22   Stefanek Tomasz
8   Franek Andrzej 23   Szymczyk Marcin
9   Kobel Janusz 24   ¦lusarczyk Jarosław
10   Kopciuch Waldemar 25   Tarnawski Krzysztof
11   Kusiak Jarosław 26   Wasilewski Maciej
12   Kuszpa Tomasz 27   Włodarski Arkadiusz
13   Pacyna Krzysztof 28   Wronka Sławomir
14   Plizga Krzysztof 29   Wyłupski Dawid
15   Potocki Jacek    
  wychowawca:  mgr inż. Władysław Tokarz

rok szkolny 2000-2001   <<góra

L.p. Nazwisko i imię L.p. Nazwisko i imię
1   Badełek Grzegorz 18   Paradowski Artur
2   Cebrat Daniel 19   Pogudz Robert
3   Choczyński Paweł 20   Skiba Piotr
4   Frelas Tomasz 21   Sopel Paweł
5   Fusiarz Jacek 22   Szczur Marcin
6   Gackowski Michał 23   Tkacz Mariusz
7   Grodzicki Mariusz 24   Tutka Piotr
8   Gryciuk Gabriel 25   Tutka Tomasz
9   Grzegorczyk Krystian 26   Uszkowski Krzysztof
10   Karpiuk Mariusz 27   Wadowski Marcin
11   Kamiński Artur 28   Wiatrowski Grzegorz
12   Kobus Krzysztof 29   Wieczorek Piotr
13   Kotwica Sławomir 30   Wujec Adam
14   Kozłowski Grzegorz 31   Zaj±czkowski Marcin
15   Kudełka Piotr 32   Zubala Artur
16   Marchlewski Krzysztof 33   Żelazko Rafał
17   Mudło Wojciech 34   Żelazny Marcin
wychowawca: mgr Andrzej Krukowski

 rok szkolny 2001-2002    <<góra

L.p. Nazwisko i imię L.p. Nazwisko i imię
1   Badełek  Andrzej 18   Maciejko Grzegorz
2   Bryła Tomasz 19   Maciejski Hubert
3   Czyżo Adam 20   Makara Daniel
4   Deręgowski Jan 21   Mękal Tomasz
5   Dewo Konrad 22   Mielniczuk Łukasz
6   Gmiter Piotr 23   Nestoruk Michał
7   Gontarz Wojciech 24   Piecyk Łukasz
8   Grosicki Łukasz 25   Prokop Krzysztof
9   Jabłoński Grzegorz 26   Rycerz Dariusz
10   Jeleń Jarosław 27   Semeniuk Dariusz
11   Klus Paweł 28   Siwik Grzegorz
12   Kołodziejski Tomasz 29   Sosiński Piotr
13   Koper Wojciech 30   ¦pica Mariusz
14   Kozioł Marcin 31   Uchwał Łukasz
15   Kruk Waldemar 32   Walkowski Michał
16   Kukiełka Artur 33   Zieliński Paweł
17   Lewkowicz Adam    
wychowawca:  mgr inż. Zbigniew Kara¶

 rok szkolny 2002-2003   <<góra

L.p. Nazwisko i imię L.p. Nazwisko i imię
1

  Antonik Radosław   

19

  Misztal Piotr  

2   Baran Jarosław 20   Nizio Stanisław
3   Chwaleba Rafał 21   Obszański Tomasz
4   Dołowy Paweł 22   Pakulski Mikołaj
5   Działowski Marek 23   Pelc Marcin
6   Dziób Paweł 24   Pietruch Sławomir
7   Gierczak Radosław 25   Senczyna Michał
8   Gł±b Szczepan 26   Skrzyński Daniel
9   Góra Bartłomiej 27   Stachowski Krzysztof
10   Haziak Tomasz 28   Stawarz Adam
11   Jabłoński Krzysztof 29   Sycz Michał
12   Jabłoński Łukasz 30   Szydłowski Łukasz
13   Kawalec Marek 31   Tatar Leszek
14   Kuczek Konrad 32   Teliga Marek
15   Kurs Arkadiusz 33   Tomaszek Grzegorz
16   Kwa¶niewski Michał 34   Zaj±c Łukasz
17   M±ka Krystian 35   ¬ródłowski Hubert
18   Misiowiec Piotr    
wychowawca: mgr Jolanta Dzierwicka

 rok szkolny 2003-2004    <<góra

IIIaTZ

L.p. Nazwisko i imię L.p. Nazwisko i imię
1

  Budziński Łukasz 

15

  Misiurski Marcin 

2   Duczek Krzysztof 16   Niedużak Paweł
3   Durlej Grzegorz 17   Olejnicki Filip
4   Dyrcz Jacek 18   Olszewski Piotr
5   Działo Piotr 19   Ozga Wiesław
6   Frelas Marcin 20   Paliwoda Damian
7   Gbiorczyk Paweł 21   Pieczarka Grzegorz
8   Grze¶kowiak Konrad 22   Schneider Maciej
9   Hejduk Radosław 23   Sokół Damian
10   Jaglewicz Rafał 24   Szczur Wojciech
11   Jasiński Michał 25   Szturomski Rafał
12   Kluga Michał 26   ¦lusarz Andrzej
13   Kołodziej Kamil 27   Żak Sylwester
14   Kusz Jakub    
wychowawca: mgr inż. Sławomir Magdziarz

<<góra

IIIbTZ

L.p. Nazwisko i imię L.p. Nazwisko i imię
1

  Adamczuk Michał   

9

  Łoza Bartłomiej

2   Antoniewski Marcin 10   Nie¶ciór Michał
3   Baranowski Mirosław 11   Pasikowski Łukasz
4   Bednarz Rafał 12   Sikora Marcin
5   Cetnarowicz Roman 13   Stręciwilk Arkadiusz
6   Deręgowski Piotr 14   Szawara Paweł
7   Górski Marcin 15   Wlizło Piotr
8   Kwiecień Łukasz 16   Zych Hubert
wychowawca: mgr Alina Dobosz

rok szkolny 2004-2005   <<góra

L.p. Nazwisko i imię L.p. Nazwisko i imię
1   Babiarz Damian 17   Orzechowski Janusz
2   Bartuzi Piotr 18   Partyka Erwin
3   Bernaczek Łukasz 19   Piłat Bartłomiej
4   Cybulski Tomasz 20   Reszka Radosław
5   Chwedczuk Jakub 21   Rój Mateusz
6   Czerwiński Adrian 22   Rymarz Krzysztof
7   Fil Piotr 23   Sarzyński Bartosz
8   Hałasa Michał 24   Serafin Jacek
9   Jaremko Paweł 25   Sieczka Przemysław
10   Krawczyk Łukasz 26   Sumara Bartłomiej
11   Kuczer Krzysztof 27   Szawara Tomasz
12   Ku¶mierz Dawid 28   Szot Daniel
13   KuĽniarski Hubert 29   Wajdel Grzegorz
14   Marciniszyn Lesław 30   Worobiej Arkadiusz
15   Mich Krzysztof 31   Żyła Krzysztof
16   Nowak Adam    
wychowawca: mgr Waldemar Gardiasz

<<góra

rok szkolny 2005-2006   <<góra

L.p. Nazwisko i imię L.p. Nazwisko i imię
1  Antoszak Jarosław 14  Lachowicz Mariusz
2  Bar Maciej 15  Mi¶ków Mirosław
3  Baran Mariusz 16  Paleń Jarosław
4  Cielica Mariusz 17  Rapa Adam
5  Dereszewski Paweł 18  Rój Przemysław
6  Gemzik Łukasz 19  Rubaj Stanisław
7  Janowski Marek 20  Spryszak Tomasz
8  Jędruszczak Łukasz 21  Szostak Michał
9  Kikut Dariusz 22  Szumigaj Grzegorz
10  Kostek Arkadiusz 23  ¦wi±der Marek
11  Krzeszowiak Jacek 24  Tutka Krzysztof
12  Kuczmaszewski Marcin 25  Wi¶niewski Wiesław
13  Kuszpa Łukasz 26  Wnuk Radosław
wychowawca: mgr inż. Wojciech Skrok

<<góra