ZASADNICZA SZKOŁA ZAWODOWA

[STRONA GŁÓWNA] 

[1979-1980] [1987-1988] [1988-1989] [1989-1990] [1990-1991]

[1991-1992] [1992-1993] [1993-1994] [1994-1995] [1995-1996]

[1996-1997] [1997-1998] [1998-1999] [1999-2000] [2000-2001]

[2001-2002] [2002-2003] [2003-2004] [2004-2005]

 rok szkolny 1979-1980 

L.p. Nazwisko i imię L.p. Nazwisko i imię
1   Fiutak Kazimierz 5   Saja Jan
2   Konieczny Franciszek 6   Sitek Tadeusz
3   Misiura Bronisław 7   Smalcuga Franciszek
4   Och Henryk 8   Żak Antoni

rok szkolny 1987-1988   <<góra

L.p. Nazwisko i imię L.p. Nazwisko i imię
1   Bajon Grzegorz 16   Maziarz Paweł
2   Bugaj Dariusz 17   Nicpoń Albert
3   Dudek Tomasz 18   Nieścioruk Mariusz
4   Gemborys Robert 19   Niewęgłowski Wojciech
5   Grudzień Krzysztof 20   Oleszczuk Tomasz
6   Jamroz Mirosław 21   Ozimek Ryszard
7   Kostrubiec Leszek 22   Pacyk Jan
8   Kozak Andrzej 23   Postój Grzegorz
9   Kryla Stanisław 24   Sieniawski Bogdan
10   Krysa Andrzej 25   Skruszeniec Krzysztof
11   Kukiełka Sławomir 26   Stasiewicz Krzysztof
12   Małek Mirosław 27   Studnicki Bogusław
13   Margol Andrzej 28   Warzocha Waldemar
14   Matkowski Marian 29   Wierzbicki Janusz
15   Matyga Roman    
   wychowawca: mgr inż. Zbigniew Karaś

rok szkolny 1988-1989   <<góra

L.p. Nazwisko i imię L.p. Nazwisko i imię
1   Banaś Dariusz 10   Niedużak Grzegorz
2   Bełz Hubert 11   Poznański Dariusz
3   Działo Grzegorz 12   Rawski Sławomir
4   Guzina Bogusław 13   Róg Robert
5   Kołodziej Henryk 14   Safin Robert
6   Kulczycki Bogdan 15   Sądaj Adam
7   Kuryluk Robert 16   Sobowicz Piotr
8   Majewski Marek 17   Szczęch Krzysztof
9   Mazurek Stanisław 18   Ścibor Dariusz
                     wychowawca: mgr Andrzej Łokaj

rok szkolny 1989-1990   <<góra

L.p. Nazwisko i imię L.p. Nazwisko i imię
1   Bzdel Mirosław 12   Kukier Janusz
2   Chromik Arkadiusz 13   Marczak Mariusz
3   Chwalczuk Mariusz 14   Piętowski Robert
4   Cieślak Krzysztof 15   Piskor Henryk
5   Cudak Sławomir 16   Sieczkoś Grzegorz
6   Grzegorczyk Jarosław 17   Staruch Tomasz
7   Jańczuk Tomasz 18   Szczęszek Robert
8   Jaślikowski Mariusz 19   Szumski Piotr
9   Klekotka Sławomir 20   Zarębski Krzysztof
10   Koszko Artur 21   Zdziobło Hubert
11   Kowal Adam    
 wychowawca: Helena Budzyńska

rok szkolny 1990-1991   <<góra

L.p. Nazwisko i imię L.p. Nazwisko i imię
1   Bobryk Krzysztof 15   Michalczak Zbigniew
2   Borowiec Andrzej 16   Prokopiszyn Andrzej
3   Bożym Mariusz 17   Skiba Marek
4   Burat Stanisław 18   Stupak Andrzej
5   Cwalina Robert 19   Sułkowski Paweł
6   Czerwieniec Mariusz 20   Szifer Leszek
7   Jargieło Andrzej 21   Szymczak Marcin
8   Jaroń Stanisław 22   Tabor Zbigniew 
9   Kępa Krzysztof 23   Trzuskot Artur
10   Kobylski Krzysztof 24   Wójcik Rafał
11   Kostka Waldemar 25   Wójcik Robert
12   Koszarny Jerzy 26   Wysocki Piotr
13   Kuśmierczyk Józef 27   Zadworny Jarema
14   Kutryn Waldemar 28   Żołądek Ireneusz
    wychowawca: mgr Alina Dobosz

rok szkolny 1991-1992   <<góra

L.p. Nazwisko i imię L.p. Nazwisko i imię
1   Bursztyka Janusz 21   Marszałek Bogdan
2   Dąbkowski Piotr 22   Matusiak Jarosław
3   Dorosz Henryk 23   Mucha Wojciech
4   Furmanek Andrzej 24   Niewadzi Radosław
5   Gardyas Stanisław 25   Nizio Marek
6   Giżka Roman 26   Okoń Marek
7   Gontarz Robert 27   Okuń Grzegorz
8   Goraj Jacek 28   Paliński Grzegorz
9   Gromół Sławomir 29   Pańko Jerzy
10   Gryba Adam 30   Pilch Wojciech
11   Kaczmarczyk Adam 31   Robak Krzysztof
12   Kmieć Piotr 32   Sigłowy Grzegorz
13   Koza Robert 33   Skalny Mariusz
14   Kruk Grzegorz 34   Sobociński Paweł
15   Kuszner Paweł 35   Szewczyk Antoni
16   Kyc Adam 36   Tkaczuk Marek
17   Lewandowski Grzegorz 37   Tonderys Robert
18   Maciocha Adam 38   Wepa Wiesław
19   Malec Sławomir 39   Żybura Piotr
20   Małysz Wojciech    
wychowawca: mgr Stefan Rybak

    rok szkolny 1992-1993   <<góra    

L.p. Nazwisko i imię L.p. Nazwisko i imię
1   Bryła Jan 16   Magoch Piotr
2   Brzyski Zenon 17   Malec Bogdan
3   Chałupczak Sylwester 18   Maścibora Wojciech
4   Charkot Dariusz 19   Osada Artur
5   Chojecki Arkadiusz 20   Pardus Adam
6   Dziurzyński Artur 21   Pilarski Wojciech
7   Gładysz Krzysztof 22   Roman Wojciech
8   Golec Szczepan 23   Rusinek Krzysztof
9   Góra Krzysztof 24   Rzeźnik Dariusz
10   Janeczko Robert 25   Szabat Grzegorz
11   Jasiczek Artur 26   Szymczyk Mariusz
12   Kalata Paweł 27   Świta Tomasz
13   Kita Leszek 28   Tkaczuk Marcin
14   Klisz Tomasz  29   Woźniak Leszek
15   Kuźma Adam 30   Wroniak Paweł
wychowawca: mgr Grzegorz Dobrzyński

rok szkolny 1993-1994   <<góra

L.p. Nazwisko i imię L.p. Nazwisko i imię
1   Bocian Krzysztof 15   Kisiel Jarosław
2   Borek Tomasz 16   Kozyra Tomasz
3   Borowiec Sławomir 17   Opałka Jacek
4   Dąbrowski Rafał 18   Piskorski Zbigniew
5   Dąbrowski Zbigniew 19   Pruchnik Piotr
6   Farion Andrzej 20   Rabiej Tomasz
7   Głowala Robert 21   Radej Hubert
8   Giewek Waldemar 22   Rymarz Grzegorz
9   Goś Marcin 23   Słysz Jacek
10   Grasza Artur 24   Smyk Wojciech
11   Grasza Bogdan 25   Szpinda Mirosław
12   Grygier Wojciech 26   Ważny Sylwester
13   Herda Mariusz 27   Wnuk Antoni
14   Joszczuk Artur 28   Wójcik Waldemar
wychowawca: inż. Edmund Struk

rok szkolny 1994-1995   <<góra

L.p. Nazwisko i imię L.p. Nazwisko i imię
1   Adamowicz Marcin 13   Musiel Mirosław
2   Dobrzański Leszek 14   Naklicki Piotr
3   Dziki Paweł 15   Ochęduszko Tadeusz
4   Geras Krzysztof 16   Pańko Lesław
5   Głaz Tomasz 17   Rak Paweł
6   Jakubowski Paweł 18   Sędłak Tomasz
7   Jankowski Paweł 19   Siek Daniel
8   Kamela Wojciech 20   Szynal Piotr
9   Kiryk Jakub 21   Turczyniak Sławomir
10   Kłak Bernard 22   Wszoła Jacek
11   Małysa Tomasz 23   Zawiślak Piotr
12   Matys Robert 24   Skała Tomasz
wychowawca: mgr Andrzej Krukowski

     rok szkolny 1995-1996   <<góra     

L.p. Nazwisko i imię L.p. Nazwisko i imię
1   Badaszek Daniel 15   Pawluk Krzysztof
2   Ciepłowski Robert 16   Plizga Krzysztof
3   Czekaj Rafał 17   Ryba Piotr
4   Dziwura Grzegorz 18   Sawa Janusz
5   Draczka Bartłomiej 19   Sebastianka Maciej
6   Dworak Jarosław 20   Sendor Grzegorz
7   Jargiełło Sławomir 21   Stolarczyk Adam
8   Koman Tomasz 22   Wach Mariusz
9   Kuta Artur 23   Wasilewski Maciej
10   Małysa Jarosław 24   Wójcik Sławomir
11   Misztalski Sławomir 25   Wujec Marcin
12   Niemiec Paweł 26   Wujec Piotr
13   Ostrowski Tomasz 27   Żelichowski Zbigniew
14   Pacyna Krzysztof    
wychowawca: mgr inż. Barbara Magdziarz

rok szkolny 1996-1997   <<góra

L.p. Nazwisko i imię L.p. Nazwisko i imię
1   Adamowicz Janusz 13   Kuszpa Tomasz
2   Baran Tomasz 14   Mielech Robert
3   Barszczowski Tomasz 15   Motyka Krystian
4   Dobrzański Mateusz 16   Niekurzak Krystian
5   Dycha Tomasz 17   Paszko Jerzy
6   Fac Józef 18   Potocki Jacek
7   Karpiuk Mariusz 19   Puławski Tomasz
8   Kaczor Arkadiusz 20   Sprysak Tomasz
9   Kobel Janusz 21   Stefanek Tomasz
10   Kamiński Artur 22   Tarnawski Krzysztof
11   Kobylarz Mariusz 24   Włodarski Arkadiusz
12   Kopciuch Waldemar 25   Wronka Sławomir
13   Książek Michał 26   Zawada Grzegorz
wychowawca: mgr inż. Władysław Tokarz

rok szkolny 1997-1998   <<góra

L.p. Nazwisko i imię L.p. Nazwisko i imię
1   Cebrat Gabriel 19   Pankiewicz Tomasz
2   Engel Piotr 20   Paradowski Artur
3   Frelas Tomasz 21   Pogudz Robert
4   Fusiarz Jacek 22   Połeć Bartosz
5   Grodzicki Mariusz 23   Skiba Piotr
6   Gryciuk Gabriel 24   Sopel Paweł
7   Kawka Mirosław 25   Szczur Marcin
8   Kobus Krzysztof 26   Szkołut Marcin
9   Kolczak Lesław 27   Tutka Piotr
10   Kotwica Sławomir 28   Tutka Tomasz
11   Kozłowski Dominik 29   Uszkowski Krzysztof
12   Kozłowski Grzegorz 30   Wadowski Marcin
13   Kudełka Piotr 31   Wiatrowski Grzegorz
14   Lis Grzegorz 32   Wiącek Krzysztof
15   Łukaszczyk Andrzej 33   Wujec Adam
16   Margol Józef 34   Zubala Artur
17   Mudło Wojciech 35   Żelazko Rafał
18   Oszmaniec Krzysztof    
  wychowawca: mgr inż. Barbara Serafin

      rok szkolny 1998-1999   <<góra    

L.p. Nazwisko i imię L.p. Nazwisko i imię
1   Bryła Tomasz 18   Mękal Tomasz
2   Czyżo Adam 19   Mielniczuk Łukasz
3   Deręgowski Jan 20   Nestoruk Michał
4   Gmiter Piotr 21   Niedużak Wojciech
5   Gontarz Wojciech 22   Pasikowski Wojciech
6   Greszta Bogdan 23   Popek Witold
7   Jabłoński Grzegorz 24   Prokop Krzysztof
8   Jabłoński Łukasz 25   Przystupa Maciej
9   Jeleń Jarosław 26   Rycerz Dariusz
10   Klus Paweł 27   Semeniuk Dariusz
11   Koper Wojciech 28   Siwik Grzegorz
12   Kozioł Mariusz 29   Sosiński Piotr
13   Kruk Waldemar 30   Walkowski Michał
14   Kukiełka Artur 31   Warchoł Piotr
15   Lewkowicz Adam 32   Zagórski Arkadiusz
16   Maciejko Grzegorz 33   Zieliński Łukasz
17   Mąkal Marek    
wychowawca:  mgr inż. Zbigniew Karaś

rok szkolny 1999-2000   <<góra

L.p. Nazwisko i imię L.p. Nazwisko i imię
1   Antonik Radosław 19   Paździor Sylwester
2   Bryła Jarosław 20   Pelc Marcin
3   Chwaleba Rafał 21   Pękala Sławomir
4   Dołowy Paweł 22   Pietruch Sławomir
5   Gierczak Radosław 23   Piwko Artur
6   Głąb Szczepan 24   Senczyna Michał
7   Góra Bartłomiej 25   Sikorski Dariusz
8   Haziak Tomasz 26   Skrzyński Daniel
9   Kawalec Marek 27   Stachowski Krzysztof
10   Kogut Paweł 28   Stawarz Adam
11   Kuczek Konrad 29   Sycz Michał
12   Lipiec Paweł 30   Szydłowski Łukasz
13   Łasocha Andrzej 31   Tatar Leszek
14   Mąka Krystian 32   Teliga Marek
15   Misztal Piotr 33   Tomaszek Grzegorz
16   Niściur Paweł 34   Zając Łukasz
17   Nizio Stanisław 35   Źródłowski Hubert
18   Obszański Tomasz    
  wychowawca: mgr Zuzanna Chabros

rok szkolny 2000-2001   <<góra

L.p. Nazwisko i imię L.p. Nazwisko i imię
1   Adamczuk Michał 15   Niedużak Paweł
2   Bednarz Rafał 16   Nieściór Michał
3   Budziński Łukasz 17   Olszewski Piotr
4   Cetnarowicz Roman 18   Ozga Wiesław
5   Deręgowski Piotr 19   Pasikowski Łukasz
6   Duczek Krzysztof 20   Sikora Marcin
7   Frelas Marcin 21   Sokół Damian
8   Górski Marcin 22   Szawara Paweł
9   Jaglewicz Rafał 23   Szczur Wojciech
10   Jasiński Michał 24   Ślusarz Andrzej
11   Kołodziej Kamil 25   Węgrzynowicz Wojciech
12   Kusz Jakub 26   Wlizło Piotr
13   Łoza Bartłomiej 27   Zych Hubert
14   Misiurski Marcin 28   Żak Sylwester
wychowawca: mgr Grzegorz Dobrzyński

rok szkolny 2001-2002   <<góra

L.p. Nazwisko i imię L.p. Nazwisko i imię
1   Babiarz Damian 15   Mich Krzysztof
2   Bartuzi Piotr 16   Nowak Adam
3   Bernaczek Łukasz 17   Partyka Erwin
4   Borowiec Łukasz 18   Paszko Stanisław
5   Cybulski Tomasz 19   Piłat Bartłomiej
6   Czerwiński Adrian 20   Rój Mateusz
7   Dulko Adrian 21   Rymarz Krzysztof
8   Fil Piotr 22   Serafin Jacek
9   Hałasa Michał 23   Siek Arkadiusz
10   Jaremko Paweł 24   Sumara Bartłomiej
11   Kurzępa Grzegorz 25   Szawara Tomasz
12   Kuśmierz Dawid 26   Szot Daniel
13   Kuźniarski Hubert 27   Worobiej Arkadiusz
14   Marciniszyn Lesław    
wychowawca: mgr Waldemar Gardiasz

rok szkolny 2002-2003   <<góra

L.p. Nazwisko i imię L.p. Nazwisko i imię
1   Antoszak Jarosław 16   Mazur Przemysław
2   Bar Maciej 17   Miśków Mirosław
3   Baran Mariusz 18   Paleń Jarosław
4   Cielica Mariusz 19   Rapa Adam
5   Dereszewski Paweł 20   Rój Przemysław
6   Gemzik Łukasz 21   Rubaj Stanisław
7   Janowski Marek 22   Spryszak Tomasz
8   Jędruszczak Łukasz 23   Surmacz Marcin
9   Kikut Dariusz 24   Szostak Michał
10   Kostek Arkadiusz 25   Szumigaj Grzegorz
11   Krzeszowiak Jacek 26   Świąder Marek
12   Kuszmaszewski Marcin 27   Tatar Grzegorz
13   Kuszpa Łukasz 28   Wiśniewski Wiesław
14   Lachowicz Mariusz 29   Wnuk Radosław
15   Małek Łukasz    
wychowawca: mgr inż. Wojciech Skrok

rok szkolny 2003-2004   <<góra

L.p. Nazwisko i imię L.p. Nazwisko i imię
1   Adamiuk Marcin 15   Mikocewicz Karol
2   Bieńczak Rafał 16   Pawelec Ryszard
3   Deresz Piotr 17   Polski Marcin
4   Dębski Michał 18   Prociewicz Łukasz
5   Gaca Wojciech 19   Pukało Stanisław
6   Godziński Tomasz 20   Saj Paweł
7   Goliszek Grzegorz 21   Skowroński Rafaf
8   Jędruszak Marcin 22   Sobczak Paweł
9   Jusiak Paweł 23   Sumara Mariusz
10   Kapuśniak Paweł 24   Sumara Władysław
11   Kołodziej Tomasz 25   Szpyt Marek
12   Makowski Damian 26   Szwargoliński Kamil
13   Matusiak Artur 27   Umiński Mateusz
14   Mich Michał 28  
wychowawca: mgr inż. Janusz Iwańczyk

rok szkolny 2004-2005   <<góra

L.p. Nazwisko i imię L.p. Nazwisko i imię
1   Adamiuk Marcin 15   Mikocewicz Karol
2   Bieńczak Rafał 16   Pawelec Ryszard
3   Deresz Piotr 17   Polski Marcin
4   Dębski Michał 18   Prociewicz Łukasz
5   Gaca Wojciech 19   Pukało Stanisław
6   Godziński Tomasz 20   Saj Paweł
7   Goliszek Grzegorz 21   Skowroński Rafaf
8   Jędruszak Marcin 22   Sobczak Paweł
9   Jusiak Paweł 23   Sumara Mariusz
10   Kapuśniak Paweł 24   Sumara Władysław
11   Kołodziej Tomasz 25   Szpyt Marek
12   Makowski Damian 26   Szwargoliński Kamil
13   Matusiak Artur 27   Umiński Mateusz
14   Mich Michał 28  
wychowawca: mgr inż. Waldemar Ciba

<<góra