sekretariat@zslbilgoraj.pl

Godziny otwarcia

Pon - Pt: 7:00 - 15:00

IV miejsce w rozgrywkach Biłgorajskiej Ligi Piłki Siatkowej

UKS Leśnik uczestniczył w rozgrywkach Biłgorajskiej Lidze Piłki Siatkowej – sezon 2018/2019  o Puchar Burmistrza Miasta Biłgoraj. Do rozgrywek przystąpiło 14 drużyn, które podzielono na dwie grupy. Leśnik zagrał w grupie sześciodrużynowej i wygrał wszystkie pięć spotkań tracąc tylko 2 sety.

6. Elektryk Biłgoraj 5 0 1 15

Po awansie do Pierwszej Ligii czekały nas bardzo trudne mecze z drużynami z drugiej grupy. Po 5 spotkaniach zajęliśmy czwarte miejsce i awansowaliśmy do Play OFF.

8. Tytan Gózd 7 4 7 19

Do fazy Play-off (rozgrywanej w każdej lidze osobno) awansowały po cztery czołowe zespoły:

– I liga: RKS Rondo Rzeczyce, Top 300, Axstone Zamość i UKS Leśnik Biłgoraj.

– II liga: Moto-Partner, UKS Dynamika Lipiny,  Jedynka Team i Belfer.

Niestety w pierwszym meczu ulegliśmy drużynie Rondo Rzeczyce 3:2 W piątym najbardziej zaciętym secie walka toczyła się do stanu 25:23
W meczu o miejsce trzecie przegraliśmy z Axstone Zamość 1:3 (25:18, 21:25, 18:25, 18:25).