Numer telefonu

+48 84 6880797

Email

sekretariat@zslbilgoraj.pl

Sekretariat

Pon-Pt: 07.00-15.00

Mistrzowie Polski Szkół Leśnych w Halowej Piłce Nożnej Chłopców

W dniach 8-10.03.2019 r. w hali Technikum Leśnego w Miliczu odbyły się XI Mistrzostwa Polski Szkół Leśnych w Halowej Piłce Nożnej Chłopców. Po zaciętej sportowej rywalizacji zdobyliśmy tytuł Mistrza Polski. Ponadto indywidualnie nagrody otrzymali: najlepszy strzelec turnieju: Patryk Zbroniec oraz najlepszy bramkarz: Hubert Kiszka. W turnieju wzięły udział wszystkie szkoły leśne prowadzone przez Ministra Środowiska: TL Białowieża, ZSL Biłgoraj, ZSLiE Brynek, ZSL Goraj, ZSL Lesko, TL Milicz, ZSL Rogoziniec, TL Starościn, TL Tuchola, TL Warcino oraz ZSL Zagnańsk.
Klasyfikacja Mistrzostw:

I miejsce: ZSL BIŁGORAJ
II miejsce: ZSL ZAGNAŃSK
III miejsce: ZSL LESKO
IV miejsce: TL TUCHOLA
V miejsce: ZSL GORAJ
VI miejsce: ZSLiE BRYNEK
VII miejsce: TL MILICZ
VIII miejsce: TL STAROŚCIN
IX miejsce: TL WARCINO
X miejsce: TL BIAŁOWIEŻA
XI miejsce: ZSL ROGOZINIEC

Rekomendowane wpisy

Skip to content