sekretariat@zslbilgoraj.pl

Godziny otwarcia

Pon - Pt: 7:00 - 15:00

II miejsce w XI Mistrzostwach Polski Szkół Leśnych w Koszykówce

W dniach 28-29.03.2019 roku w sali gimnastycznej Technikum Leśnego w Brynku odbyły się XI Mistrzostwa Szkół Leśnych w Koszykówce. Drużyna naszej szkoły zajęła w zawodach II miejsce ulegając w finale Tucholi (36:23). Ponadto K. Torba został najskuteczniejszym zawodnikiem mistrzostw. W zmaganiach grupowych ZSL w Biłgoraju pokonał drużyny z Białowieży (25:21), Zagnańska (34:22) i Milicza (25:13). W półfinale wysoko ograliśmy gospodarzy mistrzostw (51:15). Nasza drużyna wystąpiła w następującym składzie: W. Betiuk, T. Grzywacz, G. Pętek, M. Kasiak, P. Hurbańczuk, K. Torba, D. Stachula, K. Zastawny, P. Pętek i J. Wołosz. Opiekunem zespołu był Pan R. Wesołowski. W turnieju brało udział 8 reprezentacji szkół leśnych. Gratulujemy.