Numer telefonu

+48 84 6880797

Email

sekretariat@zslbilgoraj.pl

Sekretariat

Pon-Pt: 07.00-15.00

Złoto dla Leśników z Biłgoraja

W dniach 3-5 kwietnia 2019 roku w Tucholi odbyły się Mistrzostwa Polski Szkół Leśnych w piłce siatkowej dziewcząt i chłopców. Drużyny z Biłgoraja broniły tytułu Mistrza Polski z ubiegłego roku. W zawodach wzięło udział po 8 drużyn w obu kategoriach. Drużyna chłopców w grupie pokonała zespoły z Zagnańska, Warcina i Tucholi w setach 2:0. W półfinale nie dała szansy zawodnikom z Milicza wygrywając 2:0.

W finale podobnie jak w ubiegłym roku zmierzyła się z drużyną z Białowieży. Pierwszy set niespodziewanie wygrali nasi przeciwnicy ale w drugim i w trzecim secie to obrońcy tytułu byli lepsi wygrywając ostatecznie 2:1. MVP Mistrzostw – najbardziej wartościowym graczem wybrano Mateusza Sakowicza z Biłgoraja. Nasze dziewczęta ostatecznie zajęły VI miejsce a nagrodę indywidualną dla najlepszej zawodniczki z drużyny otrzymała Wiktoria Gozdalska. Po wyczerpujących zawodach w Tucholi odwiedziliśmy polskie morze.

Rekomendowane wpisy

Skip to content