Numer telefonu

+48 84 6880797

Email

sekretariat@zslbilgoraj.pl

Sekretariat

Pon-Pt: 07.00-15.00

XII Forum Samorządów Uczniowskich Szkół Leśnych

W dniach 3-5 czerwca w Zespole Szkół Leśnych w Zagnańsku odbyło się XII Forum Samorządów Uczniowskich Szkół Leśnych, w którym udział wzięli przedstawiciele Samorządów wraz z opiekunami z dziewięciu szkół leśnych. Naszą szkołę reprezentowali uczniowie w składzie: K. Kurpisz, J. Kurek i M. Jarzębowski pod opieką p. I. Grabek. Tematem tegorocznej edycji Forum, były „Ekologiczne aspekty pracy Samorządów Uczniowskich”. 

Program Forum obejmował prelekcje, eko warsztaty, pracę w grupach, konkurs na najlepszy film/prezentację. Uczniowie uczestniczyli również w warsztatach recyklingu „zrobić coś z niczego”. W czasie wolnym wybraliśmy się na wycieczkę do Zamku Królewskiego w Chęcinach oraz Centrum Nauki Leonardo da Vinci.

Rekomendowane wpisy

Skip to content