Numer telefonu

+48 84 6880797

Email

sekretariat@zslbilgoraj.pl

Sekretariat

Pon-Pt: 07.00-15.00

Wycieczka do Janowa Lubelskiego

1 października 2019 roku uczniowie klas pierwszych z wychowawcami uczestniczyli w wyjeździe integracyjnym do Janowa Lubelskiego. Celem wycieczki była wizyta w „zoom natury”, gdzie młodzież miała okazję obejrzeć ekspozycje z zakresu najciekawszych informacji z przyrody, historii naturalnej, gatunków znajdujących się pod ochroną, ukazując naturalne dziedzictwo przyrody, za pomocą nowoczesnych środków wyrazu. Następnie wszyscy udali się  do parku linowego, tuż obok zalewu, przy którym napotkaliśmy stałych bywalców, czyli rodzinę łabędzi i dzikich kaczek.

Po wyczerpujących i ekscytujących wspinaczkach linowych udaliśmy się z wielką ochotą na miejsce odpoczynku, gdzie rozpaliliśmy ognisko, przy którym każdy mógł zrelaksować się, posilić i pośpiewać przy dźwiękach gitary.

Rekomendowane wpisy

Skip to content