Numer telefonu

+48 84 6880797

Email

sekretariat@zslbilgoraj.pl

Sekretariat

Pon-Pt: 07.00-15.00

Komunikat XIX Mistrzostw Nadleśnictw po losowaniu

W celu weryfikacji drużyn prosimy o przybycie na pół godziny przed rozegraniem swojego pierwszego meczu. /Oświadczenia zawodników/.

Kolejność grup:

 Grupa A                                                                                   

  1. Biłgoraj
  2. Międzyrzec
  3. Świdnik

Grupa B                                                                         

  1. Józefów
  2. BUL i GL
  3. Gościeradów

Grupa C                                                                                    

  1. Tomaszów
  2. Mircze
  3. Puławy

Grupa D                                                                         

  1. Rozwadów
  2. Sarnaki
  3. RDLP

Grupa E                                                                                    

  1. Włodawa
  2. Zwierzyniec
  3. Kraśnik

Grupa F

  1. Rudnik
  2. Lubartów
  3. Radzyń Podlaski

Grupa G 

  1. Chełm
  2. Janów Lubelski

 Grupa H

  1. Nowa Dęba
  2. Parczew

KOLEJNOŚĆ MECZY NA BOISKACH – CZWARTEK

BOISKO NR 1

  1. 900 Grupa  A    Biłgoraj –  Międzyrzec           
  2. 945               Grupa  B    Józefów –  BUL i GL                       
  3. 1030Grupa  A    Międzyrzec– Świdnik            
  4. 1115 Grupa B    BULiGL– Gościeradów         
  5. 1200Grupa A    Biłgoraj – Świdnik                          
  6. 1245 Grupa B    Józefów– Gościeradów          

BOISKO NR 2

  1. 900 Grupa  C    Tomaszów  –  Mircze            
  2. 945 Grupa  D    Rozwadów –  Sarnaki           
  3. 1030 Grupa  G    Chełm – 2 Janów Lubelski
  4. 1115 Grupa C    Mircze – Puławy                   
  5. 1200 Grupa D    Sarnaki – RDLP                    
  6. 1245 Grupa  C    Tomaszów – Puławy                       
  7. 1330 Grupa  D    Rozwadów – RDLP                        

BOISKO NR 3

  1. 900 Grupa  E    Włodawa – Zwierzyniec                
  2. 945             Grupa  F    Rudnik  –  Lubartów
  3. 1030 Grupa H    Nowa Dęba  –  Parczew         
  4. 1115 Grupa E    Zwierzyniec  – Kraśnik                   
  5. 1200 Grupa F    Lubartów – Radzyń Podlaski        
  6. 1245 Grupa  E    Włodawa – Kraśnik
  7.   1330     Grupa  F        Rudnik – Radzyń Podlaski                                   

     

Rekomendowane wpisy

Skip to content