Telefon

+48 84 6880797

Email

sekretariat@zslbilgoraj.pl

Godziny otwarcia

Pon - Pt: 7:00 - 15:00

Dziękujemy Pani Jolancie Rycyk – Dyrektorowi LO im.ONZ w Biłgoraju za nominację do udziału w akcji społecznej #challengeniebieskiemotyle2021.

Z wielką przyjemnością przystąpiliśmy do akcji, która została zainicjowana przez Ośrodek Szkolno – Wychowawczy im. Jana Pawła w Jarosławiu. Celem akcji  jest poszerzanie świadomości na temat autyzmu i przekazanie iskierki przyjaźni osobom ze spektrum autyzmu i ich rodzinom.

Jak przekazać taką niebieską iskierkę przyjaźni<

 Wystarczy:

1. Ubrać się na niebiesko (nie dotyczy osób mundurowych).

2. Wykonać pracę plastyczną np. odbić niebieskie ręce w kształcie motyla lub serca albo wykonać dowolną aktywność wg własnej inwencji twórczej.

3. Zrobić zdjęcie lub nagrać film z tworzenia pracy i wstawić na swój profil na Facebook oraz przesłać na adres motyle2021@soswjaroslaw „taniec motyla”.

4. Nominować kolejne trzy osoby (może to być również grupa klasowa, szkoła, oddział przedszkolny lub instytucja) i powiadomić je o tym.

5. Każda osoba włączająca się do akcji #challengeniebieskiemotyle2021 do publikowanego zdjęcia lub filmu dołącza skopiowany tekst, podając nominowane przez siebie osoby.

6. Na wykonanie zadania każdy nominowany otrzymuje 48 godzin.

Nominujemy:

1. Zespół Szkół Leśnych, Rogoziniec 115, 66 – 210 Zbąszynek

2. Zespół Szkół Leśnych, ul. Aleja JP II1, 38-600 Lesko

3. Zespół Szkół Drzewnych i Ochrony Środowiska, ul. Browarna1, 22-470 Zwierzyniec

Trzymamy kciuki za nominowane szkoły  i życzymy powodzenia!

Skip to content