Numer telefonu

+48 84 6880797

Email

sekretariat@zslbilgoraj.pl

Sekretariat

Pon-Pt: 07.00-15.00

Zarząd Okręgowy PZŁ w Zamościu oraz Zespół Szkół Leśnych w Biłgoraju zapraszają sygnalistów myśliwskich do udziału w XX KRESOWYM KONKURSIE SYGNALISTÓW MYŚLIWSKICH – ZAMOŚĆ 2021.

Konkurs odbędzie się 10.10.2021r. w siedzibie Państwowej Szkoły Muzycznej I i II stopnia im. Karola Szymanowskiego, mieszczącej się w Zamościu przy ulicy Kościuszki 5 (dawny klasztor Klarysek na zamojskiej Starówce).

Przesłuchania konkursowe przeprowadzone będą w kategorii solistów w klasach D, C, B, A i kategorii zespołów – klasy D, C, B, A, G oraz klasach muzyki myśliwskiej.

Zgłoszenia można przesyłać w nieprzekraczalnym terminie do 2 października 2021r. tylko w wersji elektronicznej za pośrednictwem strony internetowej www.muzyka.mysliwska.pl

Organizatorzy zapewniają ciepły posiłek w trakcie trwania konkursu.

Program:
9.00 – potwierdzenie uczestnictwa w biurze zawodów – Państwowa Szkoła Muzyczna I i II stopnia im. Karola Szymanowskiego, ul. Kościuszki 5 (dawny klasztor Klarysek na zamojskiej Starówce)
9.30 – msza święta (kościół Parafii pw. Zwiastowania Najświętszej Maryi Pannie pod opieką ojców Franciszkanów)
10.30 – otwarcie XX Kresowego Konkursu Sygnalistów Myśliwskich, przesłuchania konkursowe sygnalistów w kategorii solowej i zespołowej
15.00 – ogłoszenie wyników, koncert laureatów

Rekomendowane wpisy

Skip to content