Telefon

+48 84 6880797

Email

sekretariat@zslbilgoraj.pl

Godziny otwarcia

Pon - Pt: 7:00 - 15:00

Zespół Szkół Leśnych obronił tytuł Mistrza Województwa Licealiady w piłce siatkowej chłopców, który zdobył jeszcze w 2019 roku. Finał wojewódzkiej licealiady piłki siatkowej chłopców odbył się 18 marca 2022 r. w I LO i SP nr 6 w Chełmie.

WYNIKI ZAWODÓW

GRUPA A

1. ALS Lublin – ZSEiM Chełm 2:0

2. ZSEiM Chełm – ZSL Biłgoraj 0:2

3. ALS Lublin – ZSL Biłgoraj 0:2

GRUPA B

4. IV LO Biała Podlaska – II LO Krasnystaw 2:0

5. II LO Krasnystaw – ZS nr 1 Puławy 2:0

6. ZS nr 1 Puławy – IV LO Biała Podlaska 0:2

o miejsce III ALS Lublin – II LO Krasnystaw 2:0

o miejsce I ZSL Biłgoraj – IV LO Biała Podlaska 2:1

Klasyfikacja końcowa:

1. Zespół Szkół Leśnych Biłgoraj, op. Jacek Grabias

2. IV LO Biała Podlaska, op. Andrzej Chwedoruk

3. Akademickie Liceum Sportowe Lublin, op. Bartosz Jesień

4. II LO Krasnystaw, op. Bartłomiej Czajka

5-6. ZSE i M Chełm, op. Dorota Miszczuk

5-6. Zespół Szkół nr 1 Puławy, op. Katarzyna Pazik

Skład drużyny Zespołu Szkół Leśnych w Biłgoraju: Łukasz Pętek – kapitan, Wiktor Betiuk, Michał Frączek, Piotr Frączek, Mateusz Bugajski, Dominik Czajka, Adam Lasek, Hubert Pętek, Jakub Guzik, Klaudiusz Ozimek, Filip Rząd, Grabik Jakub, Jan Kapica, Piotr Stolarczyk, Michał Wojtyniuk, Jacek Grabias – trener.

Skip to content