Godziny otwarcia

Pon - Pt: 7:00 - 15:00

Zespół Sygnalistów Myśliwskich „Darz Bór” z naszej Szkoły w dniach 17-18 czerwca 2022r. brał udział w XXVI Ogólnopolskim Festiwalu Muzyki Myśliwskiej w Zamościu. Uczestniczyło w nim 120 solistów i 30 zespołów.

W ramach Festiwalu odbyły się m.in.:

  • XXVI Ogólnopolski Konkurs Sygnalistów Myśliwskich „O Róg Wojskiego” (mistrzostwa Polski)
  • XXII Ogólnopolski Konkurs Muzyki Myśliwskiej
  • (eliminacje wojewódzkie)
  • Kresowy Przegląd Chórów

W wielką przyjemnością informujemy, że nasz zespół sygnalistów, grając sygnały w klasie C, zajął drugie miejsce w XXVI Ogólnopolskim Konkursie Sygnalistów Myśliwskich „O Róg Wojskiego” oraz pierwsze w XXI Kresowym Konkursie Sygnalistów Myśliwskich. W składzie zespołu byli Brunon Knapik, Gabriela Cedzidło, Krystian Wiechnik, Michał Klępka i Bartłomiej Baran.

Ponadto całe podium kategorii solowej tej klasy sygnałów w konkursie Kresowym należy również do naszych uczniów. Są to Krzysztof Pilniak – miejsce I, Krystian Wiechnik – miejsce II i Michał Klępka – miejsce III. Uczniów przygotowywała Kamila Zięba – opiekun koła sygnalistów.

Skip to content