Telefon

+48 84 6880797

Email

sekretariat@zslbilgoraj.pl

Godziny otwarcia

Pon - Pt: 7:00 - 15:00

W dniach 6-9 października 2022 roku odbyły się XIII MISTRZOSTWA POLSKI SZKÓŁ W UMIEJĘTNOŚCIACH LEŚNYCH. Gospodarzami tegorocznych mistrzostw był Zespół Szkół Leśnych i Ekologicznych w Brynku.

Naszą szkołę reprezentowali: Karol Żebrowski, Grzegorz Zioło, Gabriel Lodowski, Jakub Żarnowski, Krzysztof Pilniak pod opieką Pana Janusza Iwańczyka i Pana Tomasza Maternowskiego. Drużyna Zespołu Szkół Leśnych wywalczyła: trzecie miejsce w klasyfikacji ogólnej i trzecie miejsce w klasyfikacji praca pilarką. Ponadto Karol Żebrowski zdobył I miejsce w konkurencji przerzynka kombinacyjna i III miejsce w klasyfikacji ogólnej pracy pilarka. Serdeczne gratulujemy wszystkich uczestnikom i opiekunom, życzmy dalszych sukcesów.

Skip to content