Telefon

+48 84 6880797

Email

sekretariat@zslbilgoraj.pl

Godziny otwarcia

Pon - Pt: 7:00 - 15:00

11 listopada 2022 roku przedstawiciele naszej Szkoły w składzie: Jakub Szkoda, Eliza Dyjach oraz Kinga Osiewicz wraz ze sztandarem wzięli udział w uroczystych obchodach 104. rocznicy odzyskania niepodległości przez Polskę. Wydarzenie rozpoczęło się Mszą świętą  w intencji Ojczyzny w Kościele pw. Trójcy Świętej i Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny w Biłgoraju. Po czym po raz pierwszy odbyło się podniesienie flagi narodowej, na którą miasto Biłgoraj w ramach  programu organizowanego pod patronatem Prezesa rady Ministrów Mateusza Morawieckiego uzyskało dofinansowanie do zakupu i montażu masztu. Następnie swoje wystąpienie miał dr Adam Balicki, a cała uroczystość zakończyła się złożeniem wieńców przez przedstawicieli władz państwowych i samorządów lokalnych przy obelisku z tablicą upamiętniającą Marszałka Józefa Piłsudskiego.

fot. K.Kyc

Skip to content