Telefon

+48 84 6880797

Email

sekretariat@zslbilgoraj.pl

Godziny otwarcia

Pon - Pt: 7:00 - 15:00

Reprezentacja dziewcząt Zespołu Szkół Leśnych w Biłgoraju dnia 16 listopada 2022 wygrała turniej piłki siatkowej, który odbył się w Zespole Szkól Zawodowych i Ogólnokształcących w Biłgoraju. Trenerem naszej drużyny jest Pan Piotr Demucha. Dziewczyny pokonały reprezentacje gospodarzy, Liceum Ogólnokształcącego im ONZ w Biłgoraju i Regionalnego Centrum Edukacji Zawdodowej w Biłgoraju w setach po 2 : 0.

Drużyna grała w składzie:

Gabriela Syryło,

Izabela Aranowska,

Natalia Szymańska,

Dominika Bryczek,

Alicja Szawara,

Zuzanna Tomecka,

Karolina Tomecka,

Kinga Osiewicz,

Izabela Murzacz

Klaudia Szymaszek.

Najlepszą zawodniczką turnieju została Kinga Osiewicz a wyróżnienie otrzymała Alicja Szawara.

Skip to content