Telefon

+48 84 6880797

Email

sekretariat@zslbilgoraj.pl

Godziny otwarcia

Pon - Pt: 7:00 - 15:00

Uczniowie klas maturalnych wraz z Dyrekcją Szkoły, nauczycielami i wychowawcami oraz rodzicami bawili się na „100 dni przed maturą” w Rezydencji Sosnowa w Janowie Lubelskim. Uroczystość rozpoczęła się od części oficjalnej, w imieniu maturzystów przemawiali: Adam Lasek, Mateusz Sokaluk i Wiktor Tylus: „Studniówka to czas zabawy (…) Mamy nadzieję, że będzie to niezwykły bal, który uświadomi nas o tym, że już wkrótce przekroczymy symboliczny próg dojrzałości. Pragniemy odnaleźć tam swoje właściwe miejsce. (…) Fragment naszej drogi życiowej związany z Technikum Leśnym powoli i nieubłaganie dobiega końca. Chcemy, by były to miłe wspomnienia. Dzisiejszy wieczór niewątpliwie będzie jednym z nich. (…)

Głos zabrała P. Dyrektor Barbara Serafin, która życzyła uczniom udanej zabawy i sukcesów na egzaminie dojrzałości. Wpłynęły także życzenia od Sekretarza Stanu Pełnomocnika Rządu ds. Leśnictwa i Łowiectwa P. Edwarda Siarki oraz Burmistrza Miasta Biłgoraja P. Janusza Rosłana, które odczytał P. Wicedyrektor Robert Wesołowski. Słowa podziękowania do Dyrekcji i nauczycieli skierowali również rodzice. Uroczystość grą uświetnili Sygnaliści, wybrzmiały sygnaly: „Zbiórka Myśliwych”, „Król Polowania” oraz „Posiłek”. Był wspaniały bal, tańce i zabawa. Wszyscy uczestnicy spędzili niezapomnianą noc.

Skip to content