Telefon

+48 84 6880797

Email

sekretariat@zslbilgoraj.pl

Godziny otwarcia

Pon - Pt: 7:00 - 15:00

1 marca Dyrektor ZSL w Biłgoraju Pan Adam Przytula uroczystym apelem rozpoczął uroczystości patriotyczne, upamiętniające żołnierzy polskiego podziemia antykomunistycznego. Następnie, uczniowie, pracownicy Nadleśnictwa Biłgoraj oraz zaproszeni goście udali się na Mszę Świętą w intencji Ojczyzny i Żołnierzy Wyklętych w Kościele p.w. Chrystusa Króla, po której złożono kwiaty i zapalono znicze w miejscach upamiętniających żołnierzy AK – postać Nadleśniczego Mjr Bolesława Usowa ps. „Konar” oraz Płk. Andrzeja Kiszkę ps. „Dąb”. W obchodach uczestniczyli: parlamentarzyści, Wiceminister Sprawiedliwości dr Marcin Romanowski, Nadleśniczy Nadleśnictwa Biłgoraj Andrzej Borowiec, przedstawiciele władz samorządowych i organizacje kombatanckie. Cześć i Chwała Bohaterom 🇵🇱🌲🇵🇱

Skip to content