Telefon

+48 84 6880797

Email

sekretariat@zslbilgoraj.pl

Godziny otwarcia

Pon - Pt: 7:00 - 15:00

21 marca 2023 roku w hali sportowej Zespołu Szkół Budowlanych i Ogólnokształcących w Biłgoraju odbył się „Zawodowy strzał w 10!”. Na młodzież czekały m.in: pokazy, próby pracy, prezentacje, filmiki oraz degustacje przygotowane przez 5 szkół zawodowych reprezentujących powiat biłgorajski: Zespół Szkół Leśnych w Biłgoraju, Regionalne Centrum Edukacji Zawodowej, Zespół Szkół Budowlanych i Ogólnokształcących, Zespół Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących oraz Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Różańcu.

„Zawodowy strzał w 10!”. to cykliczne przedsięwzięcie organizowane przez Kuratorium Oświaty w Lublinie Delegatura w Zamościu. Celem wydarzenia jest motywowanie uczniów do zapisywania się do szkół branżowych i technicznych, ale również zmiana stereotypowych poglądów w społeczeństwie, że wybór szkoły zawodowej oznacza mniejsze ambicje i zdolności. W wydarzeniu wzięli udział uczniowie, nauczyciele, wychowawcy oraz doradcy zawodowi z 47 szkół podstawowych z naszego regionu.

Skip to content