Telefon

+48 84 6880797

Email

sekretariat@zslbilgoraj.pl

Godziny otwarcia

Pon - Pt: 7:00 - 15:00

W dniu 23 maja 2023 roku członkowie Szkolnego Koła Polskiego Towarzystwa Leśnego pod opieką Pani Barbary Magdziarz, Pani Agnieszki Bąk i Pana Tomasza Lautenszlegera zwiedzili Poleski Park Narodowy. Dzięki uprzejmości pracowników Ośrodka Dydaktyczno- Administracyjnego PPN w Urszulinie uczniowie i opiekunowie mieli możliwość zwiedzić przyrodnicze ścieżki dydaktyczne „Dąb Dominik” i „Perehod”, które zachwycają bogactwem fauny i flory. Następnie w Ośrodku Ochrony Żółwia Błotnego zapoznali się ze specyfiką hodowli tego gatunku gadów wpisanego do Polskiej i Europejskiej Czerwonej Księgi Zwierząt jako gatunek narażony na wyginięcie. Całości wrażeń dopełniły ciekawe rozmowy przeplatane śpiewem przy ognisku.

Skip to content