Telefon

+48 84 6880797

Email

sekretariat@zslbilgoraj.pl

Godziny otwarcia

Pon - Pt: 7:00 - 15:00

23 maja 2024 roku, w ramach działającego w szkole Koła Miłośników Teatru, uczniowie wraz z nauczycielami po raz kolejny w tym roku szkolnym mieli okazję doświadczyć niezwyklej magii teatru. W Teatrze Kwadrat w Warszawie obejrzeliśmy kultowy spektakl komediowy pt. ,,Szalone nożyczki” w reżyserii Marcina Sławińskiego. Ta fenomenalna komedia, która od ponad 20 lat znajduje się w repertuarze teatru, niezmiennie bawi do łez zgromadzoną publiczność, która szczelnie wypełnia widownię do ostatniego miejsca. „Szalone nożyczki” zachwyciły nas nie tylko ostrym jak brzytwa humorem, ale przede wszystkim tym, że w akcji spektaklu uczestniczyli sami widzowie. Autor sztuki bowiem, główną rolę powierzył właśnie publiczności. Od jej błyskotliwości zależy rozwój wydarzeń, a w konsekwencji również – a może i przede wszystkim – zakończenie przedstawienia. Nie zabrakło żartów odnoszących się do aktualnej rzeczywistości oraz, co bardzo nas zaskoczyło, również zabawnych odniesień do naszej szkoły!!! Wartka akcja spektaklu, duża dawka humoru i doborowa obsada znanych i lubianych aktorów dostarczyła nam mnóstwa wrażeń i rozrywki na najwyższym poziomie. Zadowoleni, zgodnie stwierdziliśmy: „ Warto było” !

Skip to content