Telefon

+48 84 6880797

Email

sekretariat@zslbilgoraj.pl

Godziny otwarcia

Pon - Pt: 7:00 - 15:00

Dnia 03 czerwca 2024 roku w Zespole Szkół Leśnych w Biłgoraju odbyła się powiatowa Licealiada w siatkówce plażowej dziewcząt i chłopców. Udział w niej wzięli uczniowie reprezentujący następujące szkoły: Zespół Szkół Leśnych w Biłgoraju, Zespół Szkół Budowlanych i Ogólnokształcących w Biłgoraju, Regionalne Centrum Edukacji Zawodowej w Biłgoraju oraz I Liceum Ogólnokształcące im. ONZ w Biłgoraju. Naszą szkołę reprezentowali: Klaudiusz Ozimek, Piotr Stolarczyk, Janek Kapica oraz Kinga Osiewicz, Roksana Piela i Aleksandra Szybiak. Drużyna dziewcząt w półfinale wygrała 2:0 z I LO im. ONZ a w finale pokonała również 2:0 ZSBiO. Natomiast chłopcy w półfinale wygrali 2:0 z ZSBiO a finał rozstrzygnęli na swoją korzyść 2:0 z I LO im. ONZ. Tym samym drużyny dziewcząt i chłopców zajęły pierwsze miejsca w powiatowej Licealiadzie w siatkówce plażowej. Następnym etapem rozgrywek będzie półfinał wojewódzki, który odbędzie się w naszej szkole w czwartek – 06.06.2024r.

Skip to content