Godziny otwarcia

Pon - Pt: 7:00 - 15:00

Poczet sztandarowy naszej szkoły wziął udział w uroczystej Mszy Świętej sprawowanej w ramach obchodów „Biłgoraj z Patronką – św. Maria Magdalena”.

W wydarzeniu uczestniczyli przedstawiciele władz samorządowych, instytucji, organizacji oraz mieszkańcy miasta, oddając wspólnie hołd patronce Biłgoraja.

Obecność młodzieży w poczcie sztandarowym stanowiła wyraz szacunku dla tradycji, wartości patriotycznych oraz lokalnego dziedzictwa. Dziękujemy uczniom za godne reprezentowanie społeczności szkolnej podczas tej wyjątkowej uroczystości.

Przejdź do treści