Godziny otwarcia

Pon - Pt: 7:00 - 15:00

Dnia 14 maja 2026 roku odbyła się uroczysta Gala Stypendystów Marszałka Województwa Lubelskiego w ramach programu „Lubelskie wspiera uzdolnionych”. Z ogromną dumą informujemy, że uczniowie naszej szkoły znaleźli się w gronie stypendystów programu „Lubelska kuźnia talentów 2025–2026”.

Wyróżnieni zostali:

✔️ Katarzyna Deryło
✔️ Florentyna Kaczyńska
✔️ Maja Król
✔️ Kinga Skrok-Wolska
✔️ Michał Soja

To wyjątkowe osiągnięcie jest dowodem ich talentu, systematycznej pracy oraz zaangażowania w rozwijanie swoich pasji i zainteresowań.

Serdecznie gratulujemy naszym stypendystom i życzymy kolejnych sukcesów oraz nieustającej motywacji do realizacji marzeń!

Jesteśmy z Was bardzo dumni!

Przejdź do treści