Współpraca zagraniczna

Partnerstwo ze szkołami europejskimi oraz zaangażowanie w realizację  międzynarodowych projektów edukacyjnych i szkoleniowych mają istotny wpływ na jakość kształcenia zawodowego zarówno w Polsce jak i w innych krajach UE. Współpraca międzynarodowa wydatnie podwyższa jakość kształcenia, wzbogacając wiedzę i umiejętności absolwentów polskich szkół. 

Współpraca międzynarodowa w Zespole Szkół Leśnych w Biłgoraju jest realizowana w różny sposób, a widocznym efektem są wspólne projekty czy wymiany uczniów. W ramach podpisanych umów z partnerami zagranicznymi (Zespół Szkół Leśnych w Hranicach – Czechy i Zespół Szkół Kształcenia Leśnictwa w Preszowie – Słowacja) nasi uczniowie i nauczyciele odwiedzają zagraniczne placówki edukacyjne, uczestniczą w spotkaniach o charakterze integracyjnym, realizowane są praktyki zawodowe. 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>