Numer telefonu

+48 84 6880797

Email

sekretariat@zslbilgoraj.pl

Sekretariat

Pon-Pt: 07.00-15.00

mech

Klasa IVa 

  1. Blacha Kacper
  2. Bojarczuk Jakub
  3. Budner Jakub
  4. Bułat Kacper
  5. Długoń Witold
  6. Drewienkowski Jakub
  7. Dziurdzia Hubert
  8. Gozdalska Wiktoria
  9. Granisz Michał
  10. Grzywacz Tomasz
  11. Grzywny Damian
  12. Jakubas Bartłomiej
  13. Jankowski Krzysztof
  14. Kalin Piotr
  15. Kasiak Mateusz
  16. Kida Krzysztof
  17. Korczyński Szymon
  18. Kurek Jakub
  19. Lefanowicz Patryk
  20. Lenart Jakub
  21. Marcola Jakub
  22. Mielniczek Jan
  23. Olak Jakub
  24. Ozimek Tomasz
  25. Pacyk Paweł
  26. Pelica Jan
  27. Pętek Grzegorz
  28. Rżany Konrad
  29. Sakowicz Jakub
  30. Swatowski Jakub
  31. Władyka Kamila
  32. Zelent Martyna

Wychowawca: dr Katarzyna Motek

Klasa IVb 

  1. Adamczyk Dominika
  2. Anasiak Wojciech
  3. Byra Dawid
  4. Grabias Miłosz
  5. Kałun Kamil
  6. Kobylarz Łukasz
  7. Kościk Dominik
  8. Kościółek Dominik
  9. Kusy Bartłomiej
  10. Lipowska Gabriela
  11. Lipowski Mateusz
  12. Macko Kacper
  13. Ostasz Mikołaj
  14. Papierz Paweł
  15. Pawłowska Gabriela
  16. Pędrak Maja
  17. Podleśny Jakub
  18. Rakoczy Mateusz
  19. Rączka Dawid
  20. Rożek Dominik
  21. Skóra Bartosz
  22. Skrzypek Maria
  23. Suraj Oktawia
  24. Teterycz Ernest
  25. Tracz Emil
  26. Wraga Michał

wychowawca: mgr Piotr Demucha

Klasa IVa 

  1. Adamowicz Julia
  2. Dyrka Wojciech
  3. Fedorowicz Patryk
  4. Kędzierawski Łukasz
  5. Kiesz Rafał
  6. Kiraga Kacper
  7. Kiszka Hubert
  8. Kossak Sławomir
  9. Lasota Joanna
  10. Małyszko Gabriela
  11. Otulak Marcin
  12. Przytuła Klaudia
  13. Radko Katarzyna
  14. Stachula Robert
  15. Stępniowski Grzegorz
  16. Warczak Damian
  17. Wrębiak Krzysztof

Wychowawca: mgr Agnieszka Polańska-Głowala

Klasa IVb 

  1. Adamczyk Jakub
  2. Bednarz Żaneta
  3. Chmura Dominika
  4. Drozd Przemysław
  5. Gardyas Przemysław
  6. Gmiter Bartosz
  7. Hasiec Szymon
  8. Hurbańczuk Paweł
  9. Jarzębowski Mateusz
  10. Jaszek Paulina
  11. Kałużny Łukasz
  12. Kapica Jacek
  13. Krukowska Bernadeta
  14. Kurpisz Kacper
  15. Marczak Konrad
  16. Mazurek Piotr
  17. Mazurek Tomasz
  18. Pęcak Damian
  19. Pietraszek Weronika
  20. Swatowski Norbert
  21. Szykuła Michał
  22. Załęski Karol
  23. Zarzycki Michał

wychowawca: mgr Agnieszka Leszczyńska

Klasa IVc

  1. Berun Paweł
  2. Borowiec Natalia
  3. Dyjach Rafał
  4. Dyjak Arkadiusz
  5. Kaproń Paweł
  6. Kilarski Radosław
  7. Koniuszewska Karolina
  8. Korchowiec Wiktor
  9. Ludwich Katarzyna
  10. Mamczarz Dominika
  11. Margol Arkadiusz
  12. Milanowski Patryk
  13. Mróz Natalia
  14. Nahacz Sebastian
  15. Policha Jakub
  16. Popko Natalia
  17. Portka Sylwia
  18. Rysak Maciej
  19. Torba Krzysztof
  20. Zbroniec Patryk

wychowawca: mgr Monika Gardiasz

Klasa IVa 

  1. Sandra Brzyszko
  2. Aneta Dorożynska
  3. Kamil Dybek
  4. Magdalena Grzywaczewska
  5. Konrad Jadwiżuk
  6. Maciej Kusiak
  7. Aleksandra Litwin
  8. Kacper Milewski
  9. Piotr Pętek
  10. Michał Piekło
  11. Piotr Przytuła
  12. Piotr Ryba
  13. Mateusz Sakowicz
  14. Adrian Skórak
  15. Gabriela Smyl
  16. Jacek Wnuk
  17. Łukasz Wójtowicki
  18. Aleksandra Wraga
  19. Weronika Wraga
  20. Jakub Zaburski

Wychowawca: mgr Agnieszka Cich

Klasa IVb 

  1. Karol Brzozowiec
  2. Zbigniew Czułczyński
  3. Konrad Fedorczuk
  4. Dawid Furman
  5. Adrian Grzebieniak
  6. Goran Jargieło
  7. Michał Kamiński
  8. Karol Karwat
  9. Bogumiła Laskowska
  10. Aleksandra Lisiczka
  11. Marcin Małek
  12. Andrzej Nisztuk
  13. Kacper Olszewski
  14. Wojciech Ozga
  15. Kamil Pękala
  16. Tomasz Pikor
  17. Hubert Wygonny
  18. Konrad Zastawny

wychowawca: mgr Grzegorz Golec

Klasa IVc

  1. Łukasz Cebula
  2. Piotr Dubel
  3. Adrian Dycha
  4. Piotr Flis
  5. Cezary Kapeluszny
  6. Paweł Kowal
  7. Przemysław Kuszela
  8. Krzysztof Małys
  9. Hubert Marczak
  10. Waldemar Marczak
  11. Karol Mokrzecki
  12. Patryk Ozimek
  13. Patryk Parka
  14. Konrad Pliszka
  15. Hubert Dariusz Siembida
  16. Jakub Smyk
  17. Bartłomiej Szewczyk
  18. Damian Tomala
  19. Maciej Wiącek
  20. Maciej Wiśniewski
  21. Jakub Wołosz

wychowawca: mgr inż. Kamila Zięba

Klasa IVa 

  1. Łukasz Bednarz
  2. Marcin Bryła
  3. Kaja Centkowska
  4. Michał Chomiuk
  5. Michał Fiedorek
  6. Hubert Gmiter
  7. Zuzanna Gorczyca
  8. Adrianna Janczak
  9. Agnieszka Kadela
  10. Piotr Krawczyk
  11. Hubert Kusiowski
  12. Mateusz Kuszela
  13. Monika Litwin
  14. Szymon Małek
  15. Łukasz Mączka
  16. Marlena Michnik
  17. Adam Mokrzycki
  18. Izabela Najduk
  19. Sebastian Nizio
  20. Hubert Pająk
  21. Ilona Prokopiuk
  22. Iwona Reja
  23. Sebastian Smagieł
  24. Sebastian Smusz
  25. Jakub Sobstyl
  26. Norbert Stachulski
  27. Amelia Wieczorek
  28. Weronika Wolinska
  29. Paweł Wójcik
  30. Tomasz Żyrek

Wychowawca: mgr Renata Dybiak

Klasa IVb 

  1. Mateusz Bojar
  2. Sebastian Borowiec
  3. Łucja Borsuk
  4. Szymon Bucior
  5. Patrycja Gęborys
  6. Anna Jarosz
  7. Paweł Kalin
  8. Kinga Kamińska
  9. Przemysław Kępa
  10. Norbert Kubrak
  11. Paweł Lal
  12. Przemysław Łapa
  13. Katarzyna Małyszek
  14. Patrycja Mękal
  15. Aleksander Mucha
  16. Mikołaj Myszak
  17. Damian Ochab
  18. Patryk Podgórni
  19. Mateusz Samuła
  20. Paweł Skakuj
  21. Dominika Staromiejska
  22. Przemysław Wiśniewski
  23. Jakub Wojciechowski
  24. Łukasz Wolanin
  25. Przemysław Zaj
  26. Jarosław Zieliński

wychowawca: mgr Piotr Maśko

Klasa IVa 

  1. Aleksandra Adamowicz
  2. Grzegorz Borowiec
  3. Aleksandra Butryn
  4. Daniel Choina
  5. Hubert Ciurko
  6. Klaudia Derylak
  7. Dominik Dziura
  8. Wojciech Kraczek
  9. Maciej Maciejko
  10. Daniel Matycz
  11. Michał Olszowy
  12. Dawid Papierz
  13. Karolina Rębacz
  14. Hubert Samulak
  15. Mateusz Serafin
  16. Łukasz Skrzyński
  17. Karolina Syryło
  18. Damian Zduniewicz
  19. Damian Złamaniec

Wychowawca: mgr Piotr Demucha

Klasa IVb 

  1. Ireneusz Chudy
  2. Kacper Czajka
  3. Dawid Drabik
  4. Bartłomiej Dyrda
  5. Rafał Dziedzic
  6. Hubert Has
  7. Hubert Hołub
  8. Grzegorz Januszko
  9. Albert Korzec
  10. Krzysztof Miś
  11. Kamil Niewielski
  12. Michał Oniszczuk
  13. Karol Ożóg
  14. Hubert Paluch
  15. Kacper Pasieka
  16. Piotr Rębisz
  17. Hubert Słotwiński
  18. Konrad Sojecki
  19. Damian Spustek
  20. Jakub Stasieczek
  21. Rafał Szpyt
  22. Kamil Snieżyński
  23. Damian Wójtowicz

wychowawca: mgr Jacek Grabias

Klasa IVc

  1. Kamil Bednarz
  2. Wojciech Błaszczak
  3. Daniel Gaweł
  4. Emil Jakubowski
  5. Andrzej Karwan
  6. Kamil Kiszka
  7. Mateusz Kłapouchy
  8. Dominika Kociuba
  9. Agnieszka Kopacz
  10. Jakub Litwin
  11. Sebastian Margol
  12. Łukasz Mazurek
  13. Monika Nieckarz
  14. Dawid Piątek
  15. Kamil Rębacz
  16. Jakub Rękas
  17. Patryk Steciuk
  18. Joanna Trześniowska
  19. Michał Turczyniak
  20. Bernadetta Widz
  21. Przemysław Zagdański
  22. Paweł Zielonka

wychowawca: dr Katarzyna Motek

Klasa IVa 

  1. Abram Paweł
  2. Fila Klaudia
  3. Gąsior Tomasz
  4. Gębala Patryk
  5. Juszczak Natalia
  6. Karpik Adam
  7. Maciukiewicz Natalia
  8. Siudak Karol
  9. Skrzat Maciej
  10. Skalski Radosław
  11. Szubrycht Mateusz
  12. Szuper Patryk
  13. Szwajka Damian
  14. Torba Aleksandra
  15. Turczyniak Daniel
  16. Wala Łukasz
  17. Zając Julita

Wychowawca: mgr Agnieszka Leszczyńska

 

Klasa IVb 

  1. Adamczyk Mateusz
  2. Atras Paulina
  3. Bondyra Kamil
  4. Jagnicki Karol
  5. Kopacz Marcin
  6. Korowaj Katarzyna
  7. Kowalski Kacper
  8. Lachowski Albert
  9. Lendzioszek Patryk 
  10. Maciocha Błażej
  11. Madej Karol
  12. Mielniczek Wojciech
  13. Paluch Justyna
  14. Popko Damian 
  15. Rapa Kamil
  16. Sałek Kamil
  17. Turek Marcin
  18. Zając Jakub

wychowawca: mgr Monika Gardiasz

Klasa IVa 

  1. Bednarczuk Marcin
  2. Błaszczuk Grzegorz
  3. Cegielski Aleksander
  4. Cieśla Kamil
  5. Frant Jarosław
  6. Grosman Krystian
  7. Grzeluk Michał
  8. Hanus Przemysław
  9. Jaszczyszyn Michał
  10. Kolaja Krystian
  11. Korowaj Kamil
  12. Kropornicki Paweł
  13. Kurzyna Dominik
  14. Lis Michał
  15. Majchrzak Krzysztof
  16. Osiowy Konrad 
  17. Paluszkiewicz Adrian
  18. Patro Szymon
  19. Pawelec Daniel
  20. Polek Natalia
  21. Skibińska Monika
  22. Stanicki Daniel 
  23. Tworek Marcin
  24. Tworko Szymon
  25. Woliński Łukasz
  26. Wolski Michał
  27. Złomańczuk Joanna 

wychowawca: mgr Agata Kowal

 

Klasa IVb

  1. Banach Grzegorz
  2. Biszczanik Bartosz
  3. Bogulak Dawid
  4. Cap Radosław
  5. Checiak Mateusz
  6. Chmiel Michał
  7. Dyjak Daniel
  8. Górnik Bartłomiej
  9. Kruk Arleta
  10. Lipianin Piotr
  11. Litwiniuk Mateusz
  12. Masojcz Adam
  13. Ogrodnik Krzysztof
  14. Olech Tomasz
  15. Pachla Robert
  16. Paruch Kamil
  17. Pawłowiec Damian
  18. Rachoń Piotr
  19. Radowiecki Andrzej
  20. Rudy Piotr
  21. Studzienny Bartosz
  22. Wdowiak Mateusz
  23. Widz Andrzej
  24. Wójcik Adrian
  25. Zybała Kamil

wychowawca: mgr Agnieszka Polańska-Głowala

 

Klasa IVa

  1. Abramek Łukasz
  2. Bednarz Tomasz
  3. Dubiel Łukasz
  4. Dudek Michał
  5. Fila Sebastian
  6. Fusiarz Patryk
  7. Giza Hubert
  8. Kiczyński Mateusz
  9. Kotlarz Dominik
  10. Krawczyk Karolina
  11. Kubów Przemysław
  12. Kuzio Łukasz
  13. Marczak Bartłomiej
  14. Pachla Sebastian
  15. Pawłowski Przemysław
  16. Pieróg Dawid
  17. Przytuła Adam
  18. Roczniak Justyna
  19. Rybak Michał
  20. Sacewicz Weronika
  21. Sieczka dawid
  22. Szczębara Hubert
  23. Ślimak Jakub
  24. Wróbel Karol
  25. Zastawny Kamil
  26. Żelazko Bartłomiej

wychowawca: mgr Piotr Maśko

 

Klasa IVb

  1. Bełżek Karol
  2. Breś Jakub
  3. Daniłowicz Dominik
  4. Denis Michał
  5. Furmaniak Paweł
  6. Głowala Izabela
  7. Kasprzak Rafał
  8. Korga Michał
  9. Koziara Magdalena
  10. Kruszyńska Ewa
  11. Kulbaka Mateusz
  12. Lewandowski Bartosz
  13. Litwin Magdalena
  14. Łaszcz Agnieszka
  15. Łupina Jacek
  16. Małek Maciej
  17. Mróz Kacper
  18. Pilarski Grzegorz
  19. Ryba Joanna
  20. Serafin Monika
  21. Stelmach Jagoda
  22. Studnicki Wojciech
  23. Szuper Paweł
  24. Wawrzyńczyk Bartłomiej
  25. Woźnica Artur

wychowawca: mgr inż. Barbara Magdziarz

Klasa IVa

  1. Bieńko Agata
  2. Budziński Hubert
  3. Ciupiński Norbert
  4. Dąbrowski Marcin
  5. Dzikowski Damian
  6. Gil Sebastian
  7. Górka Jarosław
  8. Gromadzki Mirosław
  9. Jędrzejewska Jagoda
  10. Kania Łukasz
  11. Kawęcki Mateusz
  12. Kazaniecka Aneta
  13. Kochańczyk Marcin
  14. Kopacz-Małek Gabriela
  15. Kopeć Łukasz
  16. Matacz Damian
  17. Mazurek Michał
  18. Mazurkiewicz Jan
  19. Merklinger Justyna
  20. Miszta Magdalena
  21. Mostowiec Damian
  22. Mozgawa Cezary
  23. Mróz Rafał
  24. Pudło Bartłomiej
  25. Rzetelski Mateusz
  26. Sroka Kamil
  27. Szabat Krzysztof
  28. Tęcza Kamil
  29. Uniłowska Magdalena

wychowawca: mgr inż. Jacek Palikot

 

Klasa IVb

  1. Buczek Damian
  2. Buczkowski Mateusz
  3. Czacharowski Marcin
  4. Dyś Paweł
  5. Działo Dawid
  6. Gontarz Jakub
  7. Gorczyca Kamil
  8. Iwicki Mateusz
  9. Jaworski Artur
  10. Jędruch Kamil
  11. Krupa Krzysztof
  12. Łysy Michał
  13. Malec Piotr
  14. Margol Adrian
  15. Nalepa Konrad
  16. Panek Damian
  17. Pokrywka Wojciech
  18. Skóra Marcin
  19. Skubis Kamil
  20. Solak Michał
  21. Stępień Sebastian
  22. Strzęciwilk Natanael
  23. Szmit Piotr
  24. Sztykiel Szymon
  25. Turczyniak Dawid
  26. Witkowski Karol
  27. Wolanin Michał
  28. Woźnica Dawid

wychowawca: dr Katarzyna Motek

Klasa IVa

  1. Bielak Marcin
  2. Gembuś Dominik
  3. Gruszecki Szymon
  4. Hałasa Daniel
  5. Hys Magdalena
  6. Kogut Michał
  7. Kozieł Jacek
  8. Kumik Dawid
  9. Krzyszycha Krystian
  10. Lis Adrian
  11. Marek Rafał
  12. Michalczyk Michał
  13. Moskal Dawid
  14. Pachla Karol
  15. Pawłowski Adrian
  16. Sydor Jakub
  17. Szczur Aleksandra
  18. Szpyt Piotr
  19. Śliwa Artur
  20. Wagner Patryk
  21. Zawadzki Dawid

wychowawca: mgr Monika Gardiasz

 

Klasa IVb

  1. Brodziak Sławomir
  2. Bucior Radosław
  3. Chwiej Dominik
  4. Czechyra Radosław
  5. Dolecki Mateusz
  6. Dudko Dorota
  7. Ichniewicz Sebastian
  8. Kanar Piotr
  9. Kargol Łukasz
  10. Kozyra Adrian
  11. Krawczykiewicz Tomasz
  12. Kukiełka Justyna
  13. Małysza Michał
  14. Masłowski Mateusz
  15. Pasieczny Marcin
  16. Sobań Karol
  17. Wawer Anna
  18. Zań Łukasz

wychowawca: mgr inż. Zbigniew Karaś

 

Klasa IVc

  1. Biszczanik Adrian
  2. Bujara Michał
  3. Dudko Przemysław
  4. Dzik Damian
  5. Głąb Błażej
  6. Jawoszek Bartłomiej
  7. Klajne Rafał
  8. Kuźmicz Mateusz
  9. Marzec Marek
  10. Mazur Jarosław
  11. Młynek Damian
  12. Naklicki Mateusz
  13. Polak Mateusz
  14. Radko Dariusz
  15. Skakuj Kamil
  16. Szyszka Piotr
  17. Śliwiński Łukasz
  18. Zagrobelny Dawid

wychowawca: mgr Grzegorz Golec

Klasa IVa

  1. Bazan Waldemar
  2. Bednarczuk Rafał
  3. Binek Jacek
  4. Blacha Andrzej
  5. Czubacki Paweł
  6. Dąbek Mateusz
  7. Fila Grzegorz
  8. Gajewski Jakub
  9. Jagucak Grzegorz
  10. Janduła Artur
  11. Jurczuk Maciej
  12. Komajda Bartłomiej
  13. Kusz Daniel
  14. Łach Jarosław
  15. Małyszek Iwona
  16. Pliżga Marcin
  17. Rupa Waldemar
  18. Rusinek Damian
  19. Siewielec Kamil
  20. Sirko Monika
  21. Sudoł Damian
  22. Szczerba Monika
  23. Szyduk Radosław
  24. Tujaka Grzegorz
  25. Zakrzewski Adrian
  26. Zych Marek

 

wychowawca: mgr inż. Iwona Grabek

 

Klasa IVb

  1. Antoszek Łukasz
  2. Banach Dawid
  3. Bochra Gracjan
  4. Cisowski Mateusz
  5. Dudziak Adrian
  6. Dziurbas Anna
  7. Florek Damian
  8. Janik Michał
  9. Jarczak Aneta
  10. Koniak Tomasz
  11. Kornat Dominika
  12. Kraczek Dawid
  13. Kulanica Sławomir
  14. Kusiak Damian
  15. Kusztykiewicz Kamil
  16. Mazur Paweł
  17. Nagadowski Kamil
  18. Radko Dariusz
  19. Rękas Hubert
  20. Socha Mateusz
  21. Sowa Dominika
  22. Sobieszczański Łukasz
  23. Szabat Łukasz
  24. Tulej Anna
  25. Wacewicz Bartłomiej
  26. Wierzchowski Paweł
  27. Zgórka Paweł

wychowawca: mgr Alina Dobosz

 

Klasa IVc

  1. Adamczyk Paweł
  2. Chodań Małgorzata
  3. Cichoń Magdalena
  4. Garbacz Joanna
  5. Gębala Izabela
  6. Kasperek Michał
  7. Kiełbowicz Mariusz
  8. Kołodziej Rafał
  9. Komenda Sylwester
  10. Lato Artur
  11. Lesiczka Natalia
  12. Leśniak Maciej
  13. Łoziński Konrad
  14. Misiuta Konrad
  15. Mitura Rafał
  16. Paleń Łukasz
  17. Pelc Maciej
  18. Przybysz Kamil
  19. Sadło Jacek
  20. Staiński Damian
  21. Stefaniak Łukasz
  22. Szewc Paweł
  23. Szopa Marcin
  24. Ślusarczyk Paulina
  25. Wardach Radosław

wychowawca: mgr Agnieszka Leszczyńska

Klasa IVa

  1. Abram Łukasz
  2. Banaszkiewicz Magda
  3. Banaszkiewicz Magdalena
  4. Bełz Izabela
  5. Charczuk Artur
  6. Chmura Małgorzata
  7. Czercowy Józef
  8. Dobek Mateusz
  9. Haras Grzegorz
  10. Iwanicki Andrzej
  11. Karasiewicz Adam
  12. Krajewska Adrianna
  13. Kuras Łukasz
  14. Kurzyna Ewelina
  15. Małek Emilia
  16. Najdyhor Ewelina
  17. Nowak Anna
  18. Ostrowski Adam
  19. Piaskowy Patryk
  20. Połeć Bernard
  21. Soja Damian
  22. Sokoliński Michał
  23. Stępień Piotr
  24. Szeliga Natalia
  25. Tokarzewski Maciej
  26. Walczak Anna
  27. Walczak Karolina
  28. Wierzbik Michał
  29. Władziński Hubert
  30. Wołoszyn Damian

wychowawca: mgr Jacek Grabias

 

Klasa IVb

  1. Biedroń Maciej
  2. Byczek Mateusz
  3. Chmielowiec Mateusz
  4. Chyrzyński Łukasz
  5. Czerwonka Marcin
  6. Gębala Łukasz
  7. Górnicki Grzegorz
  8. Karauda Krzysztof
  9. Knap Szymon
  10. Lachowicz Dariusz
  11. Lipian Piotr
  12. Matwiejczuk Sebastian
  13. Miszta Piotr
  14. Naklicki Stanislaw
  15. Olekszyk Łukasz
  16. Pasternak Paweł
  17. Paszko Dawid
  18. Pokrywka Piotr
  19. Polikowski Maciej
  20. Rokosz Marek
  21. Sienkiel Jarosław
  22. Socha Krzysztof
  23. Szewczuk Dawid
  24. Szmit Michał
  25. Szwed Tomasz
  26. Świeca Michał
  27. Wachowicz Wojciech
  28. Wszoła Grzegorz
  29. Zdybel Grzegorz

wychowawca: mgr Piotr Demucha

Klasa IVa

  1. Bawoł Barbara 
  2. Brytan Krystian 
  3. Czyżowski Adrian
  4. Dzida Jarosław
  5. Dziura Krzysztof 
  6. Furmanek Robert
  7. Fusiara Agnieszka 
  8. Gębala Marcin 
  9. Glejf Przemysław 
  10. Górczyński Wojciech 
  11. Grzesiak Paweł 
  12. Jamińska Justyna 
  13. Kałuski Daniel
  14. Kotlarek Sylwester
  15. Kwiatosz Jarosław
  16. Mazur Jacek
  17. Mruk Sławomir
  18. Naklicki Rafał
  19. Paluch Jakub
  20. Pchełka Lidia
  21. Polska Agnieszka
  22. Rybak Damian
  23. Sobaszek Dawid
  24. Stec Grzegorz
  25. Witkiewicz Paweł

wychowawca: mgr Dorota Bracha

 

Klasa IVb

  1. Barcicka Emilia 
  2. Baryła Tomasz 
  3. Bernaczek Dagmara 
  4. Dąbrowski Nikodem 
  5. Duczek Łukasz 
  6. Dudek Mateusz 
  7. Kaszuba Mateusz 
  8. Kawala Jakub 
  9. Kawka Marcin 
  10. Kisiel Tomasz 
  11. Kostrubiec Michał 
  12. Krupa Marcin 
  13. Krzak Agata 
  14. Ligaj Łukasz 
  15. Lipski Karol 
  16. Maciocha Paweł
  17. Makochoń Dawid
  18. Nieckarz Piotr
  19. Piech Tomasz
  20. Ryń Kinga
  21. Smycz Dariusz
  22. Stańko Kamil
  23. Szczepaniak Przemysław
  24. Szczęszek Jakub
  25. Świerszcz Klaudia
  26. Tutka Agnieszka
  27. Urbański Marcin
  28. Waluch Adrian
  29. Wójcik Tomasz
  30. Wróbel Jakub

wychowawca: mgr Agata Kowal

 

Klasa IVc

  1. Biały Michał 
  2. Bielecki Paweł 
  3. Burdal Mateusz 
  4. Cudak Marek 
  5. Dudzik Wojciech 
  6. Gawlik Tomasz 
  7. Graboś Karol 
  8.  Jakubiszyn Damian 
  9. Kaczor Grzegorz 
  10. Kołodziej Grzegorz 
  11. Korga Jarosław 
  12. Krawczyk Tomasz 
  13. Kurantowicz Dominik
  14. Lasota Mateusz
  15. Łacek Artur
  16. Marczak Przemysław
  17. Marek Bartłomiej
  18. Nastaj Mateusz
  19. Niegardowski Paweł
  20.  Paterak Paweł
  21. Piasecki Jakub
  22. Pudło Daniel
  23. Rybak Mateusz
  24. Stopyra Maciej

wychowawca: mgr Robert Wesołowski

Klasa IVa

  1. Andruszewski Paweł
  2. Bujanowski Sylwester
  3. Bytniewski Damian
  4. Czereczon Marcin
  5. Daniłowicz Kamil
  6. Dubel Grzegorz
  7. Duczek Emil
  8. Dul Damian
  9. Garbacz Marcin
  10. Głuszek Arkadiusz
  11. Głuszek Piotr
  12. Jandziński Marcin
  13. Kamiński Paweł
  14. Kopel Łukasz
  15. Kosiarski Kamil
  16. Kowalski Michał
  17. Kupiec Łukasz
  18. Mysłowski Przemysław
  19. Nisztuk Łukasz
  20. Pazyna Marcin
  21. Polanowski Michał
  22. Skakuj Michał
  23. Stadnicki Tomasz
  24. Suchora Damian
  25. Zagrodny Daniel

wychowawca: Kamila Lekan

 

Klasa IVb

  1. Artymiuk Radosław
  2. Bauer Maciej
  3. Dąbrowska Agata
  4. Dubiel Artur
  5. Jaszczyszyn Rafał
  6. Kowal Bartosz
  7. Krasny Damian
  8. Leńczuk Marcin
  9. Łobejko Justyna
  10. Małecki Karol
  11. Mateja Patryk
  12. Mróz Jan
  13. Nowogrodzka Ewelina
  14. Olszewski Sławomir
  15. Rzeźnik Sylwia
  16. Skiba Michał
  17. Stefanek Dorota
  18. Sukiennik Hubert
  19. Szkamruk Bartłomiej
  20. Szot Marcin
  21. Walczuk Rafał
  22. Wasilik Kamil
  23. Witwera Cezary
  24. Zamorski Daniel
  25. Zań Justyna
  26. Zaremba Mateusz
  27. Żorniak Marek
  28. Żuk Radosław

wychowawca: mgr Piotr Maśko

 

Klasa IVa

  1. Andryszczuk Eryk
  2. Bednarczuk Grzegorz
  3. Cebula Tomasz
  4. Domagała Mateusz
  5. Fila Marek
  6. Hawryło Paweł
  7. Kafara Dariusz
  8. Kamiński Wojciech
  9. Kasperek Michał
  10. Kliszcz Mateusz
  11. Kokowicz Adrian
  12. Kowal Łukasz
  13. Kuchciak Tomasz
  14. Łasocha Jacek
  15. Małek Jarosław
  16. Neczaj Radosław
  17. Oleksak Mateusz
  18. Pytka Łukasz
  19. Rogala Paweł
  20. Rój Radosław
  21. Skwarek Michał
  22. Szeląg Grzegorz
  23. Świś Grzegorz
  24. Wiącek Jarosław
  25. Wyka Piotr
  26. Zyśko Wojciech

wychowawca: mgr inż. Kamila Zięba

 

Klasa IVb

  1. Bartyna Jerzy
  2. Brzyski Łukasz 
  3. Chwałek Agnieszka
  4. Dziurdź Magdalena
  5. Gajerski Maciej 
  6. Golik Aneta
  7. Gołębiowski Damian
  8. Hajduk Bartłomiej
  9. Hołod Andrzej
  10. Kalita Michał
  11. Kańkowski Sylwester
  12. Klepacki Michał
  13. Kolano Krzysztof
  14. Kozak Grzegorz
  15. Kozdra Arkadiusz
  16. Majewski Tomasz
  17. Matyja Damian
  18. Nowak Mariusz
  19. Nowakowski Grzegorz
  20. Skwarczyński Przemysław
  21. Szczęch Jarosław
  22. Szott Tomasz
  23. Śledź Wojciech
  24. Tabin Stefan
  25. Wiśniewski Jacek
  26. Wakuła Marcin
  27. Zielonka Damian
  28. Żołądek Rafał

wychowawca: mgr Sławomir Magdziarz

Klasa IVa

  1. Bąk Izabela
  2. Brodziak Paweł
  3. Ciak Grzegorz
  4. Drzewicki Tomasz
  5. Gałat Daniel
  6. Janeczek Justyna
  7. Jastrzębski Dariusz
  8. Kiełbasa Łukasz
  9. Kolano Anna
  10. Kolano Jarosław
  11. Koper Iwona
  12. Kowalczyk Krzysztof
  13. Krzak Michał
  14. Kucharczyk Paweł
  15. Lis Wojciech
  16. Małyszek Rafał
  17. Markowicz Tomasz
  18. Masiukiewicz Dominik
  19. Naklicki Michał
  20. Ozga Michał
  21. Partyka Tomasz
  22. Pawelec Emil
  23. Piórko Damian
  24. Romańczuk Andrzej
  25. Sobiech Tomasz
  26. Strzępka Kornel
  27. Tchórzewski Bogumił
  28. Urbanik Anna
  29. Wawrzyniecki Rafał

wychowawca: mgr Agnieszka Leszczyńska

 

Klasa IVb

  1. Ciesielski Kamil
  2. Dyjak Wioleta
  3. Fałczyński Dawid
  4. Głowala Tomasz
  5. Iwanicki Kamil
  6. Grzesik Sławomir
  7. Kasperek Rafał
  8. Kędzierawski Łukasz
  9. Kołodziej Robert
  10. Kozioł Rafał
  11. Kudyba Piotr
  12. Matuła Katarzyna
  13. Okoń Krzysztof
  14. Pałdyński Paweł
  15. Panek Konrad
  16. Puszka Tomasz
  17. Reja Paweł
  18. Rozwód Piotr
  19. Stankiewicz Daniel
  20. Stankiewicz Jędrzej
  21. Surmacz Grzegorz
  22. Szwedo Dawid
  23. Szymuś Agata
  24. Tarnawski Mirosław
  25. Traczykiewicz Wojciech
  26. Ważny Mateusz
  27. Wojciechowski Kamil
  28. Wojnarski Artur
  29. Zalewski Tomasz
  30.  Żańczak Artur
  31. Żuk Tomasz

wychowawca: mgr Katarzyna Motek

Klasa IVc

  1. Bielak Adam
  2. Brzozowski Marcin
  3. Buś Iwona
  4. Bździuch Mateusz
  5. Derylak Piotr
  6. Golik Agata
  7. Góral Łukasz
  8. Jedut Artur
  9. Kinik Kamil
  10. Konon Emila
  11. Kopf Artur
  12. Kozów Andrzej
  13. Kurowski Maciej
  14. Maziarczyk Marta
  15. Maziarczyk Nina
  16. Mil Piotr
  17. Olszewski Tomasz
  18. Ozimek Ewelina
  19. Reszka Marcin
  20. Skrajnowski Przemysław
  21. Szawara Michał
  22. Szepel Dominika
  23. Szymański Robert
  24. Wawrzycki Mateusz
  25. Winiarski Łukasz
  26. Wojtaszek Andrzej

wychowawca: mgr inż. Iwona Grabek

klasa Va wychowawca: mgr Jacek Grabias

L.p.Nazwisko i imięL.p.Nazwisko i imię
1  Bryk  Paweł16  Niedźwiedzki  Tomasz
2  Bździuch  Marek17  Oktaba  Piotr
3  Derylak  Grzegorz18  Pasek  Małgorzata
4  Głuszak  Robert19  Pawlak  Sylwester
5  Kornik  Stanisław20  Rychlak  Marcin
6  Kozioł  Robert21  Rzeźnik  Michał
7  Krućko  Maciej22  Smoter  Grzegorz
8  Kuras  Monika23  Szado  Krystian
9  Lautenszleger  Tomasz24  Szczepaniak  Michał
10  Małyszek  Marcin25  Tryka  Łukasz
11  Marciniak  Paweł26  Wójcik  Mateusz
12  Matysiak  Michał27  Wszoła  Adam
13  Mazurek  Michał28  Wysocki Łukasz
14  Mika  Kamil29  Zaborniak  Bartłomiej
15  Modrzyńska  Ewelina30  Żuławski Piotr
 

klasa Vb wychowawca: mgr Piotr Demucha

L.p.Nazwisko i imięL.p.Nazwisko i imię
1  Biszczanik  Maciej16  Panek  Łukasz
2  Bogusz  Robert17  Puzio  Tomasz
3  Burcon  Sławomir18  Rybiński  Szymon
4  Ciołek Adrian19  Serafin  Miłosz
5  Ciołek  Mateusz20  Sierpiński  Paweł
6  Derlicki  Paweł21  Sokulski  Rafał
7  Jasiński  Mariusz22  Stankowski  Tomasz
8  Koper  Marcin23  Studencki  Stanisław
9  Krupa  Grzegorz24  Szwajka  Artur
10  Kudełka  Dawid25  Uszkowski  Tomasz
11  Łukaszkiewicz  Michał26  Wójtowicz  Sylwester
12  Małek  Waldemar27  Zadworny  Jarosław
13  Margol  Artur28  Żmijan  Marcin
14  Marzec  Łukasz29  Żuczek  Damian
15  Ozimek  Lesław  
 

 

klasa Va wychowawca: mgr Grzegorz Golec

L.p.Nazwisko i imięL.p.Nazwisko i imię
1  Bańka Bartłomiej 15  Mazur Mirosław
2  Borowik Paweł16  Mileszczyk Piotr
3  Czajkowska Agnieszka17  Muzyka Michał
4  Durak Marek18  Oleszek Rafał
5  Furman Paweł19  Rębacz Damian
6  Grab Jakub20  Rybak Lucyna
7  Grzebiennik Mateusz21  Sitarz Tomasz
8  Hausner Kazimierz22  Szkutnik Maciej
9  Kosikowski Michał23  Tasior Łukasz
10  Koszarny Patryk24  Walentyn Michał
11  Kucwaj Łukasz25  Zając Tomasz
12  Kuczyński Piotr26  Zieliński Zbigniew
13  Lipiński Krzysztof27  Żaba Ewelina
14  Łukasik Aneta  
 

klasa Vb wychowawca: mgr inż. KazimierzMroczek

L.p.Nazwisko i imięL.p.Nazwisko i imię
1  Bartnik Marcin   14  Lichtenberg Tomasz
2  Bastrzyk Łukasz15  Madeka Adam
3  Burz Mariusz16  Marzec Grzegorz
4  Dubiel Grzegorz17  Myszak Marcin
5  Furmanek Marcin18  Najda Radosław
6  Głąb Kamil19  Sączawa Janusz
7  Grela Jarosław20  Sudoł Radosław
8  Jagiełło Grzegorz21  Szwaczkiewicz Adam
9  Jarosz Dominik22  Śliczniak Łukasz
10  Kida Krzysztof23  Tyczyński Gwidon
11  Krupa Ewelina24  Warchoł Dariusz
12  Krzaczek Grzegorz25  Żołdak Marcin
13  Lalik Rafał  
 
 

klasa Va wychowawca: mgr Monika Gardiasz

L.p.Nazwisko i imięL.p.Nazwisko i imię
1  Artymiak Szczepan16  Michalska Monika
2  Bielak Małgorzata17  Momot Adam
3  Chomicz Leszek18  Muzyczka Jarosław
4Cisowski Szymon19  Oczkoś Marek
5  Czuba Krzysztof20  Pakosik Rafał
6  Duszkiewicz Janusz21  Piętal Konrad
7  Flis Krzysztof22  Pisarczyk Łukasz
8  Gąsior Marcin23  Pruchniak Paweł
9  Gromek Marek24  Sagan Jacek
10  Grum Grzegorz25  Szumigaj Piotr
11  Harbuz Marcin26  Tabin Jacek
12  Janaczek Sylwia27  Torba Krzysztof
13  Jargieło Justyna28  Wierny Łukasz
14  Kopta Damian29  Zajączkowski Szymon
15  Kowal Piotr30  Zebzda Tomasz
 

klasa Vb wychowawca: mgr Beata Garbaty

L.p.Nazwisko i imięL.p.Nazwisko i imię
1   Brodziak Paweł15   Lewandowski Bartłomiej
2  Chyl Radosław16  Masełko Małgorzata
3  Cisek Rafał17   Mazur Grzegorz
4  Czetyrbok Tomasz18  Myszak Jakub
5  Dul Łukasz19   Naklicki Wojciech
6  Grela Artur20  Omiotek Wojciech
7  Grzyb Paweł21  Podsiadły Jakub
8  Jankowski Szymon22  Różańska Monika
9  Kazanecki Damian23  Rzucidło Łukasz
10  Kmak Paweł24  Sierociuk Andrzej
11  Kniaź Piotr25  Syrocka Agnieszka
12  Koziej Sławomir26  Szawara Andrzej
13  Kręt Jakub27  Śliwiński Andrzej
14  Krzychowiec Piotr28  Zbyryt Adam
 

 

L.p.Nazwisko i imięL.p.Nazwisko i imię
1  Adamowicz Marcin16  Palikot Jacek
2  Borowski Tomasz17  Pardus Norbert
3  Deruś Dariusz18  Radliński Tomasz
4  Działo Sławomir19  Raduj Emil
5  Gzik Robert20  Stec Magdalena
6  Kloc Łukasz21  Serafin Tadeusz
7  Koczułap Tomasz22  Skotnicki Jakub
8  Kozak Piotr23  Szeliga Łukasz
9  Krupa Krzysztof24  Szkałuba Sławomir
10  Kuszyński Michał25  Ważny Rafał
11  Lichtenberg Rafał26  Wojdyło Grzegorz
12  Łazorko Grzegorz27  Woroniak Krzysztof
13  Matyjaszczyk Maria28  Wurszt Joanna
14  Mazur Magdalena29  Zabielski Mariusz
15  Moskal Artur30  Zygarlicki Wojciech
 
wychowawca: mgr AdamMazurek

klasa Va wychowawca: mgr AlinaDobosz

L.p.Nazwisko i imięL.p.Nazwisko i imię
1  Chmiel Tomasz15  Kopciuch Mariusz
2  Choina Rafał16  Kowal Adam
3  Chomicki Bartłomiej17  Kowalski Piotr
4  Dobosz Marcin18  Kozak Andrzej
5  Dragan Michał19  Kuberski Łukasz
6  Duda Robert20  Kupski Paweł
7  Dudek Marcin21  Kustra Paweł
8  Gontarz Łukasz22  Małek Iwona
9  Gontarz Tomasz23  Mandziuk Agnieszka
10  Jaremek Wojciech24  Margol Anna
11  Kapica Marcin25  Nawrocka Halina
12  Kłosowski Arkadiusz26  Sadło Tomasz
13  Kmieć Piotr27  Trojanowska Marzena
14  Kopciuch Bartosz28  Trojanowska Sylwia
 

klasa Vb wychowawca: mgr inż. SławomirMagdziarz

L.p.Nazwisko i imięL.p.Nazwisko i imię
1  Flis Tomasz15  Rzeźnik Aleksander
2  Małek Łukasz16  Samek Piotr
3  Mroczko Daniel17  Siemiak Piotr
4  Oleksowicz Grzegorz18  Smarkala Gabriel
5  Partyka Michał19  Strawa Michał
6  Pękała Anna20  Swatek Paulina
7  Piekaroś Maciej21  Szczepanik Michał
8  Potocki Michał22  Szynal Grzegorz
9  Presz Piotr23  Tomala Paweł
10  Prokopiuk Magdalena24  Wacko Sławomir
11  Robuta Piotr25  Wawreńczuk Grzegorz
12  Róg Piotr26  Wiciel Grzegorz
13  Rudnicki Kamil27  Złomańczuk Krzysztof
14  Rybak Monika28  Żemła Anna
 
 
L.p.Nazwisko i imięL.p.Nazwisko i imię
1  Bastrzyk Ewa15  Kuszpa Waldemar
2  Borowicz Piotr16  Kuźnicz Artur
3  Cedziło Adrian17  Lejbt Henryk
4  Chmura Mariusz18  Muła Robert
5  Cholewa Dariusz19  Obirek Sławomir
6  Ciećka Marcin20  Potocki Radosław
7  Cielepak Grzegorz21  Przychodzeń Łukasz
8  Dycha Marta22  Sęk Marek
9  Gardyas Małgorzata23  Sieniawski Waldemar
10  Kapka Piotr24  Sternik Agnieszka
11  Kasperek Iwona25  Strzęciwilk Nikodem
12  Kloc Rajmund26  Wawerek Marcin
13  Kurek Krystian27  Wolanin Krystian
14  Kurpiel Mirosław28  Zawiślak Paweł
 

wychowawca: dr inż. Antoni Kukiełka

L.p.Nazwisko i imięL.p.Nazwisko i imię
1  Adamiuk Roman13  Marzec Marek
2  Bocian Krzysztof14  Michalak Jacek
3  Brzozowska Małgorzata15  Potocki Wojciech
4  Brzusko Władysław16  Pruszczak Zbigniew
5  Chmielowiec Piotr17  Senetra Piotr
6  Dobrowolski Michał18  Sierżęga Daniel
7  Jagiełło Wacław19  Strawa Paweł
8  Jakubowski Michał20  Taracha Rafał
9  Jeleński Paweł21  Urbanik Robert
10  Kapica Sławomir22  Zając Arkadiusz
11  Lipiński Piotr23  Zajączkowski Hubert
12  Ładosz Janusz24  Zyń Piotr
 

wychowawca: mgr inż. Henryk Studnicki

L.p.Nazwisko i imięL.p.Nazwisko i imię
1  Buczko Jan14  Mirosław Monika
2  Buniowski Paweł15  Perlak Tomasz
3  Chomicki Tomasz16  Pisiewicz Dariusz
4  Dąbrowska Agnieszka17  Prucnal Rafał
5  Gnap Tomasz18  Sawa Wojciech
6  Jastrzębski Tomasz19  Siemczyk Florian
7  Jóźwiak Michał20  Sokoliński Artur
8  Kłos Mariusz21  Strzałka Adam
9  Kopała Krzysztof22  Szarowolec Adam
10  Kowalik Piotr23  Szczygielski Karol
11  Koźmiński Piotr24  Szozda Marcin
12  Kuczyński Michał25  Szymański Jan
13  Mazurek Piotr26  Wiatrzyk Monika
 

wychowawca: mgr inż. Kazimierz Mroczek

L.p.Nazwisko i imięL.p.Nazwisko i imię
1  Bronikowski Adam17  Mróz Dariusz
2  Ciemięga Paweł18  Palica Tomasz
3  Cuch Kornel19  Pelak Paweł
4  Dawidowski Andrzej20  Popowski Arkadiusz
5  Dębicki Mariusz21  Rola Radosław
6  Dziaduszyński Marek22  Ryszkowski Artur
7  Działo Anna23  Słotwiński Marek
8  Filipczak Dariusz24  Socha Mariusz
9  Grabias Sławomir25  Starski Sławomir
10  Jagiełło Zygmunt26  Surmacz Danuta
11  Jasiński Piotr27  Tutka Wojciech
12  Kopciowski Dariusz28  Widz Eliza
13  Korzybski Damian29  Witkowski Adam
14  Kościk Jacek30  Wojtal Tomasz
15  Kościk Robert31  Wróbel Dariusz
16  Larwa Beata32  Zdzioch Paweł
 

wychowawca: mgr Grzegorz Golec

klasa Va wychowawca: mgr Adam  Mazurek

L.p.Nazwisko i imięL.p.Nazwisko i imię
1  Bajora Jolanta17  Jaruga Wojciech
2  Bańkowski Mieczysław18  Jaszczyński Jacek
3  Budzyński Marcin19  Jędral Radosław
4  Budzyński Sławomir20  Kaproń Jerzy
5  Chadam Janusz21  Kołodziej Paweł
6  Ciupa Tomasz22  Konopka Mirosław
7  Długosz Grzegorz23  Kopacz Robert
8  Dycha Anna24  Kozak Mariusz
9  Falkowski Grzegorz25  Kubik Grzegorz
10  Gmyz Joanna26  Kutryj Jarosław
11  Grad Paweł27  Kutyna Jarosław
12  Grzywa Adam28  Pierścionek Ewa
13  Haczykowski Dariusz29  Skwierz Artur
14  Hozer Tomasz30  Stachura Wojciech
15  Hurkała Wojciech31  Chryczyk Jan
16  Jakubiec Marek32  Dutkowski Krzysztof
 

klasa Vb wychowawca: mgr  Alina Dobosz

L.p.Nazwisko i imięL.p.Nazwisko i imię
1  Bujak Paweł17  Otulak Józef
2  Karkut Agnieszka18  Pigan Piotr
3  Kowal Grzegorz19  Piela Jacek
4  Kozak Aldona20  Puzio Paweł
5  Kusy Andrzej21  Raduj Waldemar
6  Litwin Grzegorz22  Rawiak Lesław
7  Lutostański Adam23  Siembida Arkadiusz
8  Łubkowska Monika24  Siemko Tomasz
9  Malec Arkadiusz25  Skiba Józef
10  Małek Barbara26  Stanisławczuk Jarosław
11  Marzec Iwona27  Telenda Krzysztof
12  Michalec Leszek28  Walenciuk Kamil
13  Mróz Zbigniew29  Watrak Mieczysław
14  Nieckarz Grzegorz30  Wołoszyn Tomasz
15  Nieścior Leszek31  Woźniak Jacek
16  Nizio Grzegorz32  Żemła Paweł
 

 

L.p.Nazwisko i imięL.p.Nazwisko i imię
1  Bardęga Artur17  Kanty Jerzy
2  Bąk Jerzy18  Kniaź Andrzej
3  Biszczanik Andrzej19  Kniaź Jerzy
4  Brodziak Paweł20  Kozina Mariusz
5  Budzyński Marek21  Kucharczak Robert
6  Cieślak Rafał22  Maślach Tomasz
7  Ciosmak Piotr23  Noga Jan
8  Duńko Wiesław24  Obirek Sławomir
9  Dybiak Grzegorz25  Pawlak Jacek
10  Dżugaj Grzegorz26  Salamon Grzegorz
11  Gęborys Ireneusz27  Stepaniuk Tomasz
12  Gil Mieczysław28  Tofilski Andrzej
13  Głaz Daniel29  Wilusz Piotr
14  Gontarz Piotr30  Wrzyszcz Jacek
15  Iżycki Wojciech31  Zawiślak Artur
16  Jóźwik Olaf  
 

wychowawca: mgr inż. Sławomir Magdziarz

klasa Va wychowawca: mgr Zuzanna Chabros

L.p.Nazwisko i imięL.p.Nazwisko i imię
1  Adamek Dariusz16  Guzior Krzysztof
2  Antoszak Grzegorz17  Idzik Marcin
3  Błazik Grzegorz18  Jagieła Waldemar
4  Budzyński Jakub19  Jakielaszek Grzegorz
5  Cisło Piotr20  Jarosz Mariusz
6  Cymerys Piotr21  Jonaszek Piotr
7  Chmielewski Artur22  Kaczkowski Marek
8  Derylak Mariusz23  Kawa Stanisław
9  Doliński Paweł24  Kiełbasa Krzysztof
10  Dudek Tomasz25  Ozimek Marek
11  Dyndał Dariusz26  Różańska Maria
12  Dziewa Jarosław27  Skwarek Monika
13  Dziuba Grzegorz28  Weremczuk Jacek
14  Gałan Tomasz29  Wójtowicz Anna
15  Grenda Andrzej30  Oparowski Tomasz
 

klasa Vb wychowawca:  mgr Andrzej Łokaj

L.p.Nazwisko i imięL.p.Nazwisko i imię
1  Białas Andrzej17  Prokop-Pokrywka Piotr
2  Droździel Krzysztof18  Sawicki Mariusz
3  Futa Krzysztof19  Skwara Mariusz
4  Kossak Janusz20  Sokół Krzysztof
5  Kotowski Cezary21  Sosnowski Adam
6  Kraczowski Marian22  Szabat Mariusz
7  Książek Piotr23  Szkoda Marek
8  Kurkiewicz Paweł24  Szlachta Marek
9  Leniarski Jacek25  Szot Grzegorz
10  Litwin Stanisław26  Szota Piotr
11  Maj Tomasz27  Szponar Krzysztof
12  Maliborski Jacek28  Świstowski Jarosław
13  Maziarz Paweł29  Wojtyło Andrzej
14  Michoński Wojciech30  Zaśko Arkadiusz
15  Nicałek Andrzej31  Żmijan Wojciech
16  Pobuta Paweł  
 

klasa Va wychowawca: mgr inż. Kazimierz Mroczek

L.p.Nazwisko i imięL.p.Nazwisko i imię
1  Białek Michał16  Markiewicz Mariusz
2  Dąbek Mirosław17  Matyka Lucjan
3  Dec Witold18  Mazur Jacek
4  Gujski Piotr19  Mochol Andrzej
5  Kędzierawski Dariusz20  Mydlak Jarosław
6  Klasura Piotr21  Podleśny Mariusz
7  Koczkodaj Andrzej22  Rękas Robert
8  Kopciński Dariusz23  Stąchor Marcin
9  Kość Piotr24  Szczotka Jacek
10  Kowal Jarosław25  Szumarek Tomasz
11  Kulpa Krzysztof26  Tałanda Jacek
12  Kurpisz Mariusz27  Terejko Dariusz
13  Kuśmierczyk Waldemar28  Wal Adam
14  Litwin Henryk29  Wieczerzak Krzysztof
15  Luty Krzysztof30  Zieliński Andrzej
 

klasa Vb wychowawca: mgr Jan Lalik

L.p.Nazwisko i imięL.p.Nazwisko i imię
1  Ciba Waldemar16  Młodawski Sebastian
2  Drążyk Dariusz17  Nowicki Arkadiusz
3  Filipczak Robert18  Ołdak Marek
4  Glina Waldemar19  Pudełko Marek
5  Hołub Marek20  Rarata Mirosław
6  Jach Adam21  Rywka Piotr
7  Kaczyński Jarosław22  Sanecki Arkadiusz
8  Kołodziej Piotr23  Siuśta Paweł
9  Kozioł Adam24  Sołek Bartosz
10  Kuniniec Tomasz25  Sprysak Krzysztof
11  Licak Artur26  Stępień Tadeusz
12  Lomber Wojciech27  Ślęzak Grzegorz
13  Marut Krzysztof28  Tokarczuk Tomasz
14  Matusiak Jacek29  Wit Roman
15  Mędziak Adam  
 
 

klasa Va wychowawca: mgr Andrzej Krukowski

L.p.Nazwisko i imięL.p.Nazwisko i imię
1  Beczek Włodzimierz13  Kosiarski Bartłomiej
2  Binduga Mirosław14  Mitura Mariusz
3  Brak Andrzej15  Ogorzałek Grzegorz
4  Buczek Jarosław16  Pawlik Dariusz
5  Bystroń Paweł17  Pawluk Mariusz
6  Cedzidło Waldemar18  Pigan Marian
7  Drozdowski Stanisław19  Pukacz Artur
8  Dubiel Robert20  Tarczyński Marek
9  Flis Leszek21  Tobis Marcin
10  Haraf Jacek22  Zalewski Piotr
11  Kędzierski Marcin23  Zygmunt Wojciech
12  Kondrat Marek  
 

klasa Vb wychowawca: dr inż. Antoni Kukiełka

L.p.Nazwisko i imięL.p.Nazwisko i imię
1  Bodys Piotr10  Kwiatkowski Artur
2  Borsuk Bogusław11  Najda Ryszard
3  Chrzanowski Adam12  Półtorak Adam
4  Chwiej Krzysztof13  Różak Adam
5  Gaca Leszek14  Stefański Robert
6  Iwańczyk Janusz15  Suski Andrzej
7  Kociel Andrzej16  Zacharski Robert
8  Kościk Mariusz17  Zawiślak Piotr
9  Kraczek Adam18  Żmijan Andrzej
 
 

klasa Va wychowawca: mgr inż. Władysław Tokarz

L.p.Nazwisko i imięL.p.Nazwisko i imię
1  Antoniak Paweł11  Leszczyński Krzysztof
2  Bosiak Jerzy12  Makuch Arkadiusz
3  Cwenar Piotr13  Maruszak Piotr
4  Głowacki Piotr14  Mołda Marek
5  Hawrylak Andrzej15  Pokrywka Waldemar
6  Jurczak Witold16  Semeniuk Janusz
7  Korczyński Grzegorz17  Strep Wojciech
8  Kosiba Artur18  Szczepiński Andrzej
9  Kusiak Paweł19  Tworek Dariusz
10  Lefanowicz Sławomir  
 

klasa Vb wychowawca: mgr Adam Mazurek

L.p.Nazwisko i imięL.p.Nazwisko i imię
1  Bednara Adam11  Pacholec Henryk
2  Bernat Bogusław12  Pociupany Mariusz
3  Będziejewski Rafał13  Romanek Robert
4  Gleń Piotr14  Szabat Dariusz
5  Grudewicz Dariusz15  Szewczyk Mirosław
6  Leń Robert16  Szyszkowski Piotr
7  Lewkowicz Jan17  Świątkowski Robert
8  Maksymowicz Tadeusz18  Wojtanowski Wacław
9  Marek Grzegorz19  Zięba Krzysztof
10  Mazurek Wojciech20  Kuśmierz Przemysław
 

 

klasa Va wychowawca: mgr Jan Lalik

L.p.Nazwisko i imięL.p.Nazwisko i imię
1  Andrusiuk Robert13  Lipa Szymon
2  Bożek Leszek14  Łuciuk Tomasz
3  Dąbrowski Jarosław15  Majkut Jarosław
4  Duda Robert16  Okojew Jerzy
5  Dynos Jacek17  Paszko Krzysztof
6  Gongola Zbigniew18  Pętek Janusz
7  Gwardiak Jarosław19  Piwowar Jan
8  Jamróz Jan20  Skrabucha Krzysztof
9  Kaczmarski Zdzisław21  Socha Jarosław
10  Kościński Leszek22  Ślanda Jarosław
11  Kowalczuk Andrzej23  Świderek Stanisław
12  Kulczycki Krzysztof24  Żurek Dariusz
 

klasa Vb wychowawca: mgr Grzegorz Dobrzyński

L.p.Nazwisko i imięL.p.Nazwisko i imię
1  Baraniak Mariusz12  Pryjma Tadeusz
2  Bosak Marek13  Puskarczyk Paweł
3  Droń Krzysztof14  Rej Grzegorz
4  Jankowski Piotr15  Samulak Piotr
5  Kulec Marek16  Sądej Robert
6  Łukasiewicz Jarosław17  Socha Jerzy
7  Maciejewski Gabriel18  Szabat Sylwester
8  Mękal Józef19  Szymanik Marek
9  Milczuk Jarosław20  Tylus Bogdan
10  Piasecki Robert21  Zastawny Grzegorz
11  Płachta Krzysztof  
 
 

klasa Va wychowawca: mgr Jan Lalik

L.p.Nazwisko i imięL.p.Nazwisko i imię
1  Barwiński Piotr13  Kurant Mirosław
2  Bąk Tomasz14  Mazurkiewicz Janusz
3  Czajka Waldemar15  Mikitiuk Piotr
4  Dmitroca Leszek16  Mikołajczak Krzysztof
5  Futyma Grzegorz17  Patuszyński Józef
6  Gawryluk Piotr18  Rębisz Mirosław
7  Gondek Jacek19  Starek Paweł
8  Głowacz Andrzej20  Szeliga Zbigniew
9  Kamiński Marek21  Szczurek Hubert
10  Komisarczuk Dariusz22  Tulidowicz Marek
11  Konował Dariusz23  Turczyniak Leszek
12  Kosik Wioletta  
 

klasa Vb wychowawca: mgr inż. Kazimierz Mroczek

L.p.Nazwisko i imięL.p.Nazwisko i imię
1  Błaszczak Piotr12  Kupryjaniuk Andrzej
2  Dzikoń Mirosław13  Kuta Dariusz
3  Fusiarz Leszek14  Legieć Jacek
4  Goliszek Jacek15  Łajca Robert
5  Grabiec Mariusz16  Nowak Piotr
6  Guzek Piotr 17  Pardus Dariusz
7  Guzek Robert18  Patrzyk Andrzej
8  Kaczyński Zbigniew19  Szwed Mariusz
9  Kapuśniak Dariusz20  Wilgosz Krzysztof
10  Kiczyński Mariusz21  Winiarczyk Leonid
11  Kogut Jerzy22  Zadworny Ziemowit
 

klasa Va wychowawca: mgr Zuzanna Chabros

L.p.Nazwisko i imięL.p.Nazwisko i imię
1  Cichocki Cezary12  Mróz Piotr
2  Czyż Marian13  Niewiadomski Maciej
3  Dudziak Roman14  Nowosad Ireneusz
4  Gajuś Leszek15  Oleszczak Jacek
5  Florek Mariusz16  Szymański Wojciech
6  Jakubiak Paweł17  Wasilewski Konrad
7  Kosior Ryszard18  Widomski Krzysztof
8  Kulas Marian19  Wołk Tomasz
9  Lichota Andrzej20  Zaletański Dariusz
10  Mąka Robert21  Zalewski Krzysztof
11  Mochniej Andrzej  
 

klasa Vb wychowawca: inż. Karolina Wolanin

L.p.Nazwisko i imięL.p.Nazwisko i imię
1  Chmielnicki Paweł14  Rekiel Bogdan
2  Brzusko Jacek15  Roczeń Jacek
3  Dynos Tomasz16  Selwa Krzysztof
4  Dziewulski Tomasz17  Sidor Tadeusz
5  Gołębiowski Tadeusz18  Słowański Tomasz
6  Jachim Marek19  Surma Józef
7  Jaskowski Leszek20  Szmigiel Dariusz
8  Kanach Paweł21  Szuper Zdzisław
9  Krudys Sławomir22  Teterycz Ryszard
10  Lachowski Sławomir23  Urban Andrzej
11  Mach Mirosław24  Witkowicz Witold
12  Misztal Jacek25  Zając Lubomir
13  Paszkowski Mirosław26  Zajdel Andrzej
 

klasa Va wychowawca: dr inż. Antoni Kukiełka

L.p.Nazwisko i imięL.p.Nazwisko i imię
1  Adamczyk Tadeusz14  Łatka Adam
2  Borek Zdzisław15  Martynowski Roman
3  Będziejewski Jacek16  Mielnik Stanisław
4  Boćkowski Leszek17  Niedziela Andrzej
5  Górecki Witold18  Skałecki Grzegorz
6  Janiuk Andrzej19  Skowroński Piotr
7  Jaworski Jacek20  Stankiewicz Robert
8  Kazimierczuk Marek21  Stratyj Bogusław
9  Kołtun Marek22  Szmidt Piotr
10  Kosik Andrzej23  Ślusarczyk Krzysztof
11  Kowalczyk Jan24  Zygmunt Krzysztof
12  Kuśmierz Sławomir25  Radliński Roman
13  Leśniewski Krzysztof26  Rapa Andrzej
 

klasa Vb wychowawca: mgr Andrzej Krukowski

L.p.Nazwisko i imięL.p.Nazwisko i imię
1  Adamowicz Artur15  Majchrzak Artur
2  Barcik Dariusz16  Matyjaszczyk Marek
3  Brożyna Jan17  Niemczuk Grzegorz
4  Cielica Jan18  Nowicki Arkadiusz
5  Chciuk Waldemar19  Ostrowski Sławomir
6  Czeżyk Włodzimierz20  Poliszuk Krzysztof
7  Dziadek Stanisław21  Sikora Krzysztof
8  Goch Robert22  Sirko Marek
9  Grzyb Andrzej23  Szewczyk Waldemar
10  Kleban Jacek24  Śmieszek Grzegorz
11  Klimkowicz Marek25  Skiba Robert
12  Kremarczuk Andrzej26  Wójtowicz Jerzy
13  Kuczyński Artur27  Zapasa Jacek
14  Kuryło Jacek  
 
 
L.p.Nazwisko i imięL.p.Nazwisko i imię
1  Aftyka Marek15  Łyda Leszek
2  Burszczan Jan16  Malinowski Dariusz
3  Cybruch Franciszek17  Michalec Grzegorz
4  Dobrzyński Henryk18  Pukos Piotr
5  Drożdżowski Lech 19  Rostek Krzysztof
6  Garbaty Krzysztof20  Rybicki Piotr
7  Gawdzik Grzegorz21  Sochal Krzysztof
8  Grela Zbigniew22  Spychała Zbigniew
9  Janeczek Dariusz23  Stec Jacek
10  Kimak Dariusz24  Szlaski Mariusz
11  Kmieć Jan25  Szostak Rafał
12  Koper Marek26  Szuper Marian
13  Kowal Jan27  Traczyk Stefan
14  Latoch Janusz28  Wiechowski Stefan
 

wychowawca: mgr Adam Mazurek

klasa Va wychowawca: Helena Budzyńska

L.p.Nazwisko i imięL.p.Nazwisko i imię
1  Ciba Artur13  Piasecki Piotr
2  Dedko Artur14  Piątek Dariusz
3  Dobosz Andrzej15  Sprawka Grzegorz
4  Gurdak Andrzej16  Starek Piotr
5  Kargol Roman17  Szafrański Artur
6  Kłosowski Artur18  Wandas Krzysztof
7  Kotowicz Tomasz19  Wasiluk Mirosław
8  Ksiądz Jan20  Witkowicz Leszek
9  Kusiak Waldemar21  Żmuda Kazimierz
10  Leśniak Jan22  Turczyn Jacek
11  Malicki Waldemar23  Głodzik Leszek
12  Małek Mirosław  
 

klasa Vb wychowawca: mgr Grzegorz Dobrzyński

L.p.Nazwisko i imięL.p.Nazwisko i imię
1  Bajak Jacek14  Lesiczka Jerzy
2  Bartkowski Grzegorz15  Marciniak Jerzy
3  Butryn Grzegorz16  Markiewicz Sławomir
4  Chromiec Dariusz17  Marciniuk Paweł
5  Cudak Wojciech18  Połeć Stanisław
6  Czarnota Paweł19  Rożek Ryszard
7  Czech Mirosław20  Skrzymowski Jarosław
8  Golec Edward21  Sołowiej Piotr
9  Haczykowski Jan22  Stańczyk Ryszard
10  Kalicki Robert23  Terebus Janusz
11  Kulesza Tomasz24  Załęski Ireneusz
12  Kutryn Wincenty25  Żmijak Jacek
13  Kuś Mariusz  
 
 

klasa Va wychowawca: mgr Jan Lalik

L.p.Nazwisko i imięL.p.Nazwisko i imię
1  Andrzejczak Arkadiusz12  Kosmala Dariusz
2  Bajek Krystyna13  Kubicki Andrzej
3  Bielak Robert14  Maksymowicz Józef
4  Bobel Leszek15  Masłosz Wojciech
5  Chachuła Stanisław16  Mizdal Stanisław
6  Chmielewski Grzegorz17  Polański Henryk
7  Chmura Tomasz18  Radliński Bogusław
8  Derlicki Jerzy19  Semczuk Piotr
9  Gębal Andrzej20  Szmidt Tomasz
10  Jurkowski Dariusz21  Tulej Zdzisław
11  Kołodziejczyk Andrzej22  Urban Krzysztof
 

klasa Vb wychowawca: mgr Mieczysław Mielko

L.p.Nazwisko i imięL.p.Nazwisko i imię
1  Adamczyk Wojciech13  Maksymiuk Tomasz
2  Antyga Tomasz14  Małysza Jan
3  Gajewski Wiesław15  Niedzielski Marian
4  Grzesiak Mirosław16  Poleszak Dariusz
5  Józefiak Robert17  Radkiewicz Zdzisław
6  Kapuściński Dariusz18  Ragan Stanisław
7  Karmasz Andrzej19  Seremak Witold
8  Kiełbasa Krzysztof20  Supa Marek
9  Kowalczyk Marek21  Sokołowski Robert
10  Kubina Janusz22  Wdowiak Andrzej
11  Kuczyński Krzysztof23  Zych Dariusz
12  Kutryn Wiesław  
 
 

klasa Va wychowawca: mgr Jan Lalik

L.p.Nazwisko i imięL.p.Nazwisko i imię
1  Bober Jacek14  Obszyński Zenon
2  Bryła Jerzy15  Pałdyński Daniel
3  Dawidziuk Jarosław16  Pałka Marek
4  Gałka Jerzy17  Radzimski Marek
5  Jasiak Wojciech18  Salasa Mirosław
6  Jęderka Jerzy19  Słoboda Krzysztof
7  Kozak Andrzej20  Surdacki Sylwester
8  Kubiś Adam21  Szewc Grzegorz
9  Kuczyński Andrzej22  Walczuk Zbigniew
10  Łuszczek Jan23  Wąsik Dariusz
11  Małyszek Piotr24  Wdowiak Ryszard
12  Niedziela Mariusz25  Wajda Elżbieta
13  Nowak Aleksander  
 

klasa Vb wychowawca: mgr inż. Kazimierz Mroczek

L.p.Nazwisko i imięL.p.Nazwisko i imię
1  Bartoń Władysław12  Onyszko Bartłomiej
2  Demucha Walenty13  Petlicki Marek
3  Gołąb Dariusz14  Pliszka Piotr
4  Jeżyna Grzegorz15  Rumowski Krzysztof
5  Kielech Jerzy16  Serafin Stanisław
6  Kowalczuk Tomasz17  Staniak Marian
7  Kozak Szymon18  Tołpa Mirosław
8  Krupa Krzysztof19  Wijakowski Artur
9  Kulesza Tomasz20  Wlazło Grzegorz
10  Luchowski Jan21  Wójtowicz Artur
11  Marzęda Andrzej22  Żołądek Mariusz
 
 

klasa Va wychowawca: mgr inż. Władysław Tokarz

L.p.Nazwisko i imięL.p.Nazwisko i imię
1  Barczak Andrzej15  Kurowska Zofia
2  Bielecki Grzegorz16  Łyszczak Bogusław
3  Brodziak Piotr17  Maciekewski Zbigniew
4  Czereczon Jerzy18  Mamczarz Mariola
5  Droździel Wiesław19  Misiarz Jan
6  Duda Wiesław20  Nagadowski Dariusz
7  Dziedzic Andrzej21  Niemczuk Ryszard
8  Grott Janusz22  Pacholczak Marek
9  Godlewski Grzegorz23  Pawłowski Zbigniew
10  Jaruga Danuta24  Płachta Józef
11  Jaskulski Ryszard25  Serafin Andrzej
12  Jończyk Mirosław26  Usarek Ryszard
13  Kowal Jan27  Wołoszyn Marian
14  Kozłowski Leszek  
 

klasa Vb wychowawca: mgr Zuzanna Chabros

L.p.Nazwisko i imięL.p.Nazwisko i imię
1  Albiniak Piotr14  Międlarz Józef
2  Bartosiewicz Mariusz15  Nawrocki Stanisław
3  Biszczanik Janusz16  Nieścior Janusz
4  Ciosmak Stanisław17  Pawłowski Józef
5  Ciostek Jacek18  Piętal Stanisław
6  Grochowiec Antoni19  Skubisz Jerzy
7  Furman Witold20  Wań Mirosław
8  Korowaj Jerzy21  Wójcik Zbigniew
9  Kosonoga Andrzej22  Wybranowski Andrzej
10  Kozyra Bogusław23  Zieliński Włodzimierz
11  Kucharski Grzegorz24  Fenc Krzysztof
12  Magdziak Andrzej25  Tryniecki Ryszard
13  Majdan Piotr26  Rataj Mirosław
 

klasa Va wychowawca: mgr Andrzej Krukowski

L.p.Nazwisko i imięL.p.Nazwisko i imię
1  Baraniuk Mariusz13  Morawski Wiesław
2  Biernat Dariusz14  Nagier Jerzy
3  Buda Grzegorz15  Oskroba Piotr
4  Chyl Andrzej16  Pałka Zbigniew
5  Dołębski Andrzej17  Pietroń Grzegorz
6  Dziwisz Adam18  Siedlecki Jerzy
7  Holuk Janusz19  Skiba Zbigniew
8  Ilczuk Mirosław20  Suszyński Ryszard
9  Kasprzyk Marek21  Szkamruk Zenon
10  Kosmala Piotr22  Tulej Krzysztof
11  Kowalik Marek23  Wawszczak Jerzy
12  Kropornicki Janusz24 Zieliński Romuald
 

klasa Vb wychowawca: inż. Karolina Wolanin

L.p.Nazwisko i imięL.p.Nazwisko i imię
1  Banaszek Dariusz18  Marczakowski Paweł
2  Bednarz Lucjan19  Matej Mieczysław
3  Biszkont Andrzej20  Milczuk Marian
4  Bołotiuch Marek21  Okoń Kazimierz
5  Dziduch Jadwiga22  Pataj Leszek
6  Dźwierżyński Krzysztof23  Piasecki Dariusz
7  Giemza Zbigniew24  Pyzik Zygmunt
8  Hajda Józef25  Rojek Stefan
9  Jusiak Andrzej26  Skubisz Dariusz
10  Koziarz Zdzisław27  Suszczyńska Halina
11  Kłoczek Andrzej28  Tyrka Wiesław
12  Krzeszowiec Halina29  Wójcik Krzysztof
13  Krzywicka Maria30  Zieliński Andrzej
14  Kuśmierz Krzysztof31  Zyza Boguslaw
15  Litwin Andrzej32  Wacko Leszek
16  Maleszyk Krzysztof33  Zaręba Kazimierz
17  Marciniszyn Stanisław34  Ziemiński Leszek
 
 

klasa Va wychowawca: Hanna Filipowicz

L.p.Nazwisko i imięL.p.Nazwisko i imię
1  Brankiewicz Marian12  Michalak Tomasz
2  Fusiarz Halina13  Olenderkiewicz Grzegorz
3  Grzegorska Ewa14  Płodzień Andrzej
4  Iskra Tadeusz15  Pytlak Antoni
5  Jarosz Marek16  Rysak Jerzy
6  Kasperski Ryszard17  Sarzyński Wieslaw
7  Kozioł Wiesław18  Startek Stanisława
8  Kropop Barbara19  Wątor Krzysztof
9  Kukiełka Wiesław20  Wiejak Krzysztof
10  Leńczuk Wiesław21  Wojtas Roman
11  Mazurek Miroslaw22  Woźniak Bogusław
 

klasa Vb wychowawca: mgr Adam Mazurek

L.p.Nazwisko i imięL.p.Nazwisko i imię
1  Bek Piotr12  Niejedli Leszek
2  Chibowski Tomasz13  Rozwałka Stanisław
3  Dudkowski Grzegorz14  Skowronek Bogdan
4  Hyz Janusz15  Szmidt Zbigniew
5  Jakubik Jarosław16  Szymański Zbigniew
6  Kamiński Henryk17  Teresiński Jan
7  Karbownik Adam18  Tomaszewski Jerzy
8  Kędra Mirosław19  Walkowski Marian
9  Majdiuk Dariusz20  Wójtowicz Marian
10  Mielniczek Bogdan21  Waśko Krzysztof
11  Misztal Waldemar22  Czaja Waldemar
 

 

klasa Va wychowawca: mgr inż. Antoni Kukiełka

L.p.Nazwisko i imięL.p.Nazwisko i imię
1  Bajdor Zbigniew14  Kamieniecki Andrzej
2  Bagiński Kazimierz15  Łata Jan
3  Banaś Aleksander16  Malec Józef
4  Błądek Sylwester17  Matejek Bogusław
5  Buczek Leszek18  Mroczkowski Edward
6  Dekondy Marek19  Mycek Ryszard
7  Fronc Henryk20  Odój Stefan
8  Futyma Jan21  Skiba Jan
9  Horecki Adam22  Skotnicki Bolesław
10  Huńka Janusz23  Szczuchniak Marek
11  Kaproń Edward24  Tarnas Krzysztof
12  Kostka Franciszek25  Woś Marek
13  Kuczyński Jakub26  Złomańczuk Marek
 

klasa Vb wychowawca: mgr Mieczysław Mielko

L.p.Nazwisko i imięL.p.Nazwisko i imię
1  Bąk Kazimierz15  Markiewicz Sławomir
2  Bąk Maria16  Mydlak Mieczysław
3  Borysławski Andrzej17  Oleszek Wiesław
4  Byra Mirosław18  Paszkowski Tadeusz
5  Ćwiek Dariusz19  Piechota Andrzej
6  Grosman Kazimierz20  Przytuła Krzysztof
7  Kaczmarzyk Krzysztof21  Raźniak Grażyna
8  Jargieło Mieczysław22  Smolak Janina
9  Kapica Kazimierz23  Struk Danuta
10  Kniaź Ryszard24  Szostak Krystyna
11  Koziara Wiesław25  Szponder Krzysztof
12  Krudys Bogusław26  Todorowski Adam
13  Kuszewski Paweł27  Wojtaszek Krzysztof
14  Majewski Artur28  Wojtaszek Marek
 

klasa Vc wychowawca: mgr Grzegorz Dobrzyński

L.p.Nazwisko i imięL.p.Nazwisko i imię
1  Bacela Paweł14  Palmowski Andrzej
2  Bulanda Jan15  Poleszczuk Janusz
3  Chwedziak jan16  Rosołek Maria
4  Cierniak Leszek17  Trawkowski Paweł
5  Furmański Grzegorz18  Waligóra Jan
6  Gradkowski Zbigniew19  Wczesna Gabriela
7  Hadrych Leszek20  Wójciak Andrzej
8  Jeziorski Piotr21  Zaborowski Tadeusz
9  Kosimir Stefan22  Zielonka Krzysztof
10  Kulawinek Józef23  Michałek Zbigniew
11  Kusza Artur24  Stuchal Stanisław
12  Mackiewicz Mirosław25  Wawrzyniak Eugeniusz
13  Maziarz Andrzej  
 

 

klasa Va wychowawca: mgr Jan Lalik

L.p.Nazwisko i imięL.p.Nazwisko i imię
1  Bigora Krzysztof13  Mielniczuk Aleksander
2  Bizior Andrzej14  Ogonowski Czesław
3  Borowicz Ryszard15  Pomarański Edward
4  Ciopiński Mieczysław16  Rybak Władysław
5  Dąbek Jan17  Sajkiewicz Piotr
6  Jaremek Stanisław18  Skubij Andrzej
7  Kurowski Stanisław19  Śliczniak Jan
8  Lembowicz Mieczysław20  Tulej Lucjan
9  Lis Sławomir21  Włosek Wiesław
10  Łazowski Zbigniew22  Wypych Jan
11  Margol Tadeusz23  Złomańczuk Stanisław
12  Marzec Krzysztof  
 

klasa Vb wychowawca: mgr inż. Tadeusz Kurowski

L.p.Nazwisko i imięL.p.Nazwisko i imię
1  Adamiak Henryka13  Obrzut Roman
2  Bernat Zbigniew14  Olik Ryszard
3  Brodziak Franciszek15  Radewicz Wacław
4  Byra Zygmunt16  Rak Stanisław
5  Firla Bogdan17  Sacewicz Marek
6  Janik Janusz18  Skorupski Rafał
7  Janisiewicz Franciszek19  Stanibuła Stanisław
8  Jaruga Krzysztof20  Stępniak Krzysztof
9  Klisiewicz Andrzej21  Szymczak Mirosław
10  Kowal Stanisław22  Ślazyk Bogusław
11  Maciejko Edward23  Tomczyk Grzegorz
12  Margol Maria24  Zawada Stanisław
 
 

klasa Va wychowawca: mgr Grzegorz Dobrzyński

L.p.Nazwisko i imięL.p.Nazwisko i imię
1  Bis Ryszard12  Mazur Marian
2  Brzozowski Bogusław13  Nazaruk Krzysztof
3  Dołgań Tadeusz14  Olszewski Marek
4  Drozd Wiesław15  Papacz Dariusz
5  Hałabuda Leszek16  Puzoń Tadeusz
6  Jeżyna Roman17  Soroka Marek
7  Kornat Adam18  Ślązak Lucjan
8  Korotko Wiesław19  Wawer Krzysztof
9  Kozdra Piotr20  Wysocki Piotr
10  Maniak Jan21  Zakościelny Witold
11  Mandziuk Stanisław22  Bernat Paweł
 
 

klasa Vb wychowawca: mgr inż. Władysław Tokarz

L.p.Nazwisko i imięL.p.Nazwisko i imię
1  Bas Krzysztof13  Małek Józef
2  Bernard Sławomir14  Marud Mirosław
3  Biernacki Marian15  Maślach Andrzej
4  Brania Michał16  Mazur Tomasz
5  Borkowski Bogusław17  Panas Jerzy
6  Brzozowski Tadeusz18  Piech Wiesław
7  Czuj Waldemar19  Reja Jerzy
8  Grygier Wiesław20  Stępień Władysław
9  Gwiazdowski Wojciech21  Szewc Stanisław
10  Kołtun Tadeusz22  Wermji Krzysztof
11  Kowalski Kazimierz23  Wyrwa Ryszard
12  Magdziarz Sławomir24  Zając Fryderyk
 
 

klasa Va wychowawca: mgr inż. Antoni Kukiełka

L.p.Nazwisko i imięL.p.Nazwisko i imię
1  Bednarczyk Zbigniew17  Mąkowski Marek
2  Bielak Stanisława18  Nowakowski Jan
3  Bielec Adam19  Paprocki Wojciech
4  Bogusz Wiktor20  Pietrzyk Ireneusz
5  Cisek Roman21  Pochylski Andrzej
6  Czech Artur22  Pokarowski Ryszard
7  Dolecki Mirosław23  Puzyrewski Lesław
8  Gałka Bożena24  Sagan Jerzy
9  Golec Krzysztof25  Sitek Edmund
10  Jędrzejewicz Michał26  Sobkiewicz Zbigniew
11  Kopeć Bogusław27  Sprysak Waldemar
12  Korniak Krzysztof28  Steliga Lech
13  Korpal Tadeusz29  Szawara Józef
14  Kuchciak Andrzej30  Szkołut Zbigniew
15  Kudełka Marian31  Urban Włodzimierz
16  Kurek Krzysztof32  Więch Jerzy
 

klasa Vb wychowawca: mgr inż. Antoni Kukiełka

L.p.Nazwisko i imięL.p.Nazwisko i imię
1  Adamczyk Bogumił16  Krupski Antoni
2  Bartoszyk Marian17  Ludas Mirosław
3  Bąk Kazimierz18  Łaba Edward
4  Czobodziński Stanisław19  Masiak Paweł
5  Dudka Janusz20  Matysek Adam
6  Doraczyński Romuald21  Mielniczuk Leszek
7  Frania Andrzej22  Monusiewicz Jacek
8  Głaz Mieczysław23  Myszka Zbigniew
9  Głodowski Roman24  Paszko Andrzej
10  Kalbarczyk Janusz25  Pawłowski Marian
11  Karczmarczyk Henryk26  Polak Janusz
12  Knap Wojciech27  Sawie Andrzej
13  Kniaź Juliusz28  Stasiuk Janusz
14  Kowal Wiesław29  Wójciak Tomasz
15  Kraczek Tadeusz30  Zygiert Bogusław
 

 

klasa Va wychowawca: Helena Budzyńska

L.p.Nazwisko i imięL.p.Nazwisko i imię
1  Bartyka Tadeusz15  Marmajewski Mieczysław
2  Bilaszewski Michał16  Mazur Marian
3  Chmielecka Maria17  Montusiewicz Bogusław
4  Chodorowski Kazimierz18  Pieczonka Maria
5  Dobrzyński Andrzej19  Rej Jerzy
6  Dziewa Andrzej20  Szeptuch Tadeusz
7  Grzesiak Tadeusz21  Szlązak Marian
8  Hołowiński Krzysztof22  Tchórzewski Marek
9  Jawor Zbigniew23  Tomaszewski Andrzej
10  Jóźwiak Walerian24  Wasąg Józef
11  Kasperski Stanisław25  Wybraniec Kazimierz
12  Kazimierski Jacek26  Zinkiewicz Andrzej
13  Krasoń Leszek27  Zygmunt Halina
14  Małysza Mieczysław  
 

klasa Vb wychowawca: mgr inż. Tadeusz Kurowski

L.p.Nazwisko i imięL.p.Nazwisko i imię
1  Borowiec Janusz14  Nieczaja Tadeusz
2  Czuj Eugeniusz15  Odój Janusz
3  Dziubicki Zbigniew16  Paruch Zygmunt
4  Gałka Marian17  Pasternak Krzysztof
5  Goryl Szczepan18  Piotrowiak Zbigniew
6  Janeczek Zbigniew19  Rynkowski Roman
7  Korniluk Zbigniew20  Sidorowski Paweł
8  Kiszczak Piotr21  Skiba Jan
9  Łuszczak Kazimierz22  Szagdaj Waldemar
10  Marciszuk Edmund23  Walkowski Ryszard
11  Mazurkiewicz Cezary24  Wańczyk Jan
12  Mędykowski Leszek25  Wszoła Jerzy
13  Mędykowski Sobiesław26  Zaborski Stanisław
 

L.p.Nazwisko i imięL.p.Nazwisko i imię
1  Bazan Jan16  Siek Ryszard
2  Biszczanik Adam17  Skorupa Halina
3  Borowski Józef18  Słupczyński Marek
4  Garbacz Halina19  Startek Edward
5  Godziński Zbigniew20  Stasiak Tadeusz
6  Hołowiński Marek21  Struk Edmund
7  Kanty Jan22  Szadkowski Henryk
8  Kloc Jerzy23  Szczuchniak Marian
9  Małek Aleksander24  Sowa Maria
10  Michalczyk Andrzej25  Walszczyk Krzysztof
11  Mucha Jerzy26  Wójcik Andrzej
12  Pisarczyk Wanda27  Zając Stanisław
13  Pruchniak Bogdan28  Zając Tadeusz
14  Ryjzyngier Andrzej29  Zarzeczny Tadeusz
15  Sarzyński Bolesław  
 

wychowawca:mgr Zuzanna Chabros

L.p.Nazwisko i imięL.p.Nazwisko i imię
1  Bosy Jan21  Ostrowski Szczepan
2  Bubeła Leszek22  Pasternak Jerzy
3  Dubieło Maria23  Pastuszyński Grzegorz
4  Cieślak Waldemar24  Przekopowski Mieczysław
5  Cudak Roman25  Rzeźnik Antoni
6  Czapla Andrzej26  Siejko Marek
7  Frąk Stefania27  Soczyński Stanisław
8  Gęborys Leszek28  Strzałka Kazimierz
9  Herynowski Edmund29  Swatowski Zbigniew
10  Iwańczyk Krzysztof30  Szabat Kazimierz
11  Iwaszczuk Bogusław31  Szabat Mieczysław
12  Krajewski Mieczysław32  Szpak Wiesław
13  Kułaga Wiesław33  Więckowski Mieczysław
14  Kurys Roman34  Woć Romuald
15  Leń Edmund35  Wojtal Tadeusz
16  Makowski Stanisław36  Wolanin Jerzy
17  Małka Henryk37  Wróbel Stanisław
18  Margol Stanisław38  Zaborski Tadeusz
19  Mączka Janusz39  Żelazko Waldemar
20  Mozgawa Marek  
 

 

wychowawca: mgr inż. Władysław Tokarz

klasa Va
L.p. Nazwisko i imię L.p. Nazwisko i imię
1   Adamski Bogusław 16   Kuna Jerzy
2   Bielak Franciszek 17   Kuta Stanisław
3   Bodys Bogdan 18   Łapa Józef
4   Borowiec Jan 19   Łoś Mieczysław
5   Bronikowski Jerzy 20   Michalczuk Antoni
6   Byś Wiktor 21   Misztal Jan
7   Ciesielczuk Bogusław 22   Padyasek Kazimiera
8   Dziura Jan 23   Paluch Kazimierz
9   Fajks Jerzy 24   Pawłowski Jerzy
10   Garbacz Jan 25   Popko Zbigniew
11   Gerung Stanisław 26   Róg Marian
12   Karkut Stefan 27   Szczur Kazimierz
13   Klucha Józef 28   Trubaj Ryszard
14   Kopanicki Józef 29   Wereszczak Jerzy
15   Kożuszek Czesław 30   Wiatrzyk Wiesław
wychowawca: mgr inż. Andrzej Olszewski
klasa Vb
L.p. Nazwisko i imię L.p. Nazwisko i imię
1   Adamczyk Andrzej 18   Krasna Teresa
2   Albiniak Jan 19   Krawiec Ryszard
3   Babij Stanisław 20   Lipińska Helena
4   Banach Maria 21   Małek Andrzej
5   Bańka Tadeusz 22   Mróz Aleksander
6   Bartyna Barbara 23   Nieczaja Tadeusz
7   Bąk Bronisław 24   Paluch Henryk
8   Biały Józef 25   Potocki Tadeusz
9   Brzozowski Józef 26   Przywara Leszek
10   Czechowicz Wacław 27   Rożenek Józef
11   Flor Paweł 28   Stanisławczuk Jan
12   Franczak Krystyna 29   Struk Janina
13   Gajda Robert 30   Szuper Teresa
14   Guty Bolesław 31   Ważny Jan
15   Kasprzyk Stanisław 32   Wyrostek Teresa
16   Korzybski Jan 33   Kamarzyk Zdzisław
17   Kowalski Marian 34   Reczko Tomasz
wychowawca: mgr Bogumiła Adamczyk
L.p.Nazwisko i imięL.p.Nazwisko i imię
1

  Cegieł Piotr

18  Matysiak Jan
2  Chrobak Józef19  Nosek Antoni
3  Czajka Jerzy20  Piżyński Józef
4  Dzikiewicz Zbigniew21  Porter Bolesław
5  Gołębiowski Zbigniew22

  Rota Sylwester

6  Hurkała Tadeusz23  Rozwadowski Janusz
7  Kapica Marian24  Smutek Eugeniusz
8  Klimek Zbigniew25  Stręciwilk Jan
9  Kłapeć Bronisław26  Szpak Zbysław
10  Kraczek Jan27  Trubas Zbigniew
11  Krużyński Ryszard28  Urbaś Jan
12  Kulik Józef29  Witka Zygmunt
13  Kulik Witold30  Wojtaszczyk Wiktor
14  Lubowicz Andrzej31  Woźniak Jan
15  Maciąg Marian32  Wujec Jerzy
16  Maciocha Jan33  Zalewa Stefan
17  Maruszewski Stanisław34  Żybura Henryk
wychowawca: mgr Zuzanna Chabros
L.p.Nazwisko i imięL.p.Nazwisko i imię
1  Birut Henryk15

  Marczak Józef

2

  Brzeziński Franciszek

16  Niemiec Stanisław
3  Dzierżak Marian17  Olewski Józef
4  Grzybek Ryszard18  Rapkiewicz Andrzej
5  Jargiełło Stanisław19  Rybak Stefan
6  Kimak Tadeusz20  Rzeszutko Krzysztof
7  Koman Zygmunt21  Sadło Ryszard
8  Konopka Tadeusz22  Smaga Zbigniew
9  Koryciński Zdzisław23  Smoła Jan
10  Kotwica Ryszard24  Sobaszek Ryszard
11  Kowal Antoni25  Sobiesiak Henryk
12  Łobocki Józef26  Stokłosa Jan
13  Łukasik Zbigniew27  Żak Józef
14  Małysza Michał  
wychowawca: inż. Stanisław Sosenkiewicz
Skip to content