Numer telefonu

+48 84 6880797

Email

sekretariat@zslbilgoraj.pl

Sekretariat

Pon-Pt: 07.00-15.00

mech

ZASADNICZA SZKOŁA LEŚNA  

2 – letnia

na podbudowie gimnazjum

L.p.Nazwisko i imięL.p.Nazwisko i imię
1

 Chlibiuk Tomasz

7  Łukasik Mateusz
2

 Dudko Przemysław

8

 Mazur Jarosław

3

 Gancarz Damian

9

 Mazur Przemysław

4

 Kasprzyk Piotr

10

 Rzeźnik Artur

5

 Kołtun Emil

11

 Zagrobelny Dawid

6

 Kornaga Paweł

12

 

wychowawca: dr Katarzyna Motek
L.p.Nazwisko i imięL.p.Nazwisko i imię
1 Baumgertner Krzysztof12 Lewicki Wojciech
2 Biłgorajski Emil13 Narewski Emil
3 Błaszczuk Kamil14 Skiba Robert
4 Borowski Piotr15 Skromak Robert
5 Caban Paweł16 Szempruch Łukasz
6 Chyl Ireneusz17 Śmich Jacek
7 Czajka Robert18 Świąder Rafał
8 Derecki Wojciech19 Wójcik Sylwester
9 Dul Mariusz20 Zdybel Sławomir
10 Kielar Sylwester21 Żołyniak Grzegorz
11 Kwiatkowski Krzysztof  
wychowawca: mgr Waldemar Gardiasz
L.p.Nazwisko i imięL.p.Nazwisko i imię
1

 Adamczuk Bartłomiej

7  Ostasz Szymon
2

 Bondyra Andrzej

8

 Piróg Adam

3

 Czerniecki Lesław

9

 Skroban Hubert

4

 Góra Kamil

10

 Szpyt Paweł

5

 Kasprzak Jarosław

11

 Tomaszewski Damian

6

 Kitaj Bartłomiej

12

 

wychowawca: mgr inż. Zbigniew Karaś
L.p.Nazwisko i imięL.p.Nazwisko i imię
1 Adamowicz Zbigniew12 Maziarz Adam
2 Burda Jarosław13 Mysłowski Oskar
3 Cielica Daniel14 Obłoza Piotr
4 Dziura Tomasz15 Pac Karol
5 Kawka Michał16 Paprocha Stanisław
6 Kołakowski Kamil17 Puchacz Łukasz
7 Kowal Artur18 Rapa Karol
8 Kowalski Sławomir19 Siarkowski Jerzy
9 Kula Stanisław20 Skubis Marcin
10 Luchowski Damian21 Stopyra Emil
11 Łasocha Przemysław22 Tomaszewski Kamil
wychowawca: mgr inż. Barbara Magdziarz
L.p.Nazwisko i imięL.p.Nazwisko i imię
1

 Brodziak Marek

14  Nizio Piotr
2

 Czarnecki Robert

15

 Okoniewski Piotr

3

 Ciesak Szymon

16

 Ostasz Jarosław

4

 Dziwota Jacek

17

 Osuch Łukasz

5

 Frelas Paweł

18

 Parada Kamil

6

 Głaz Emil

19

 Soja Marek

7

 Joniec Emil

20

 Sykała Łukasz

8

 Joniec Sylwester

21

 Szamik Michał

9

 Jurczak Grzegorz

22

 Szczepanek Piotr

10

 Kopciuch Maciej

23

 Sztajdel Zbigniew

11

 Kurantowicz Tomasz

24

 Tutka Daniel

12

 Kurowski Tomasz

25

 Urbański Przemysław

13

 Moskal Grzegorz

26

 Wolanin Marcin

wychowawca: mgr inż. Waldemar Ciba
L.p.Nazwisko i imięL.p.Nazwisko i imię
1  Adamiuk Marcin15  Mikocewicz Karol
2  Bieńczak Rafał16  Pawelec Ryszard
3  Deresz Piotr17  Polski Marcin
4  Dębski Michał18  Prociewicz Łukasz
5  Gaca Wojciech19  Pukało Stanisław
6  Godziński Tomasz20  Saj Paweł
7  Goliszek Grzegorz21  Skowroński Rafaf
8  Jędruszak Marcin22  Sobczak Paweł
9  Jusiak Paweł23  Sumara Mariusz
10  Kapuśniak Paweł24  Sumara Władysław
11  Kołodziej Tomasz25  Szpyt Marek
12  Makowski Damian26  Szwargoliński Kamil
13  Matusiak Artur27  Umiński Mateusz
14  Mich Michał28 
wychowawca: mgr inż. Janusz Iwańczyk

 

Skip to content