Telefon

+48 84 6880797

Email

sekretariat@zslbilgoraj.pl

Godziny otwarcia

Pon - Pt: 7:00 - 15:00

18 kwietnia w Technikum Leśnym w Tucholi odbyły się eliminacje do Mistrzostw Europy w Umiejętnościach Leśnych. Mistrzostwa odbędą się w dniach 20-24.05.2024r. w Rumunii. Ideą eliminacji było wybranie pięcioosobowej drużyny, która będzie reprezentowała wszystkie szkoły leśne Ministra Środowiska na tych mistrzostwach. Nasz uczeń Rafał Fronczak pokonał jedenastu konkurentów i z pierwszego miejsca zakwalifikował się do reprezentacji. Gratulujemy zwycięzcy oraz opiekunowi Panu Tomaszowi Maternowskiemu. Pozdrawiamy pozostałych uczestników wraz z opiekunami. Podziękowania dla Pana Kamila Szarmacha za profesjonalne przygotowanie eliminacji. Skład reprezentacji:

1. Rafał Fronczak – ZSL Biłgoraj

2. Kacper Kiciński – TL Tuchola

3. Dawid Wawrzyniak -TL Tuchola

4. Łukasz Stromski – TL Tuchola

5. Przemysław Droński ZSLiE Brynek

Skip to content