Numer telefonu

+48 84 6880797

Email

sekretariat@zslbilgoraj.pl

Sekretariat

Pon-Pt: 07.00-15.00

Skąd jesteśmy

Listy klas

Wychowawca: dr Katarzyna Motek

  1. Buczak Martyna Maria
  2. Dyjach Eliza
  3. Ferens Martyna
  4. Fronczak Rafał
  5. Głąb Paweł
  6. Grzebulska Wiktoria
  7. Karpiuk Aleksandra
  8. Korkosz Łukasz
  9. Krzos Martyna
  10. Leśniak Kamila
  11. Lewandowska Zuzanna
  12. Michalczuk Marcel Maciej
  13. Olcha Jakub
  14. Pilniak Krzysztof
  15. Portka Bartłomiej
  16. Rogowski Mirosław
  17. Rzeszutek Weronika
  18. Siembida Kacper
  19. Sokal Zuzanna
  20. Story Oliwia
  21. Szkoda Jakub
  22. Wiatr Paweł
  23. Wróbel Jakub
  24. Zając Remigiusz
  25. Zalewski Karol

Wychowawca: mgr Agnieszka Bąk

  1. Brzuch Wojciech
  2. Filipczyk Mikołaj
  3. Gałan Jakub
  4. Głaz Łukasz
  5. Hodun Damian
  6. Józwik Karolina
  7. Kraszczyńska Weronika
  8. Król Karol
  9. Ksiądz Marcin
  10. Lewandowski Igor
  11. Litwin Jakub
  12. Małek Karol
  13. Marcyniuk Miłosz
  14. Męka Daniel
  15. Obszyński Kacper
  16. Przybysz Hubert
  17. Rębacz Patryk
  18. Romańczuk Krzysztof
  19. Rusinek Konrad
  20. Sosnowa Natalia
  21. Szpyt Mateusz
  22. Świątek Jakub
  23. Watras Bartosz
  24. Węglińska Paulina
  25. Widz Wiktor
  26. Zbroniec Hubert
  27. Zubala Szymon
  28. Żurawel Gabriela
  29. Żybura Jakub

Wychowawca: mgr Agnieszka Leszczyńska

1. Baran Bartłomiej

2. Bugajski Kamil

3. Furlepa Michał

4. Gałka Dawid

5. Jachymek Dominika

6. Kasperkiewicz Weronika

7. Kazanecka Milena

8. Klępka Michał

9. Leja Jakub

10. Lipian Norbert

11. Mądry Andżelika

12. Michalec Michał

13. Murzacz Izabela

14. Osiewicz Kinga

15. Pawlos Albert

16. Pudło Kamil

17. Rębacz Jakub

18. Siry Kamil

19. Szkałuba Marcin

20. Tarsała Karol

21. Tomecka Karolina

22. Umińska Magdalena Joanna

23. Wesołowski Karol

24. Wiśniewska Wiktoria

25. Wojtyniak Michał

Wychowawca: mgr Agnieszka Polańska-Głowala

1. Antosz Karol

2. Bojaryn Jakub Antoni

3. Ciosmak Magdalena

4. Grabik Jakub

5.Grochowski Mikołaj

6. Kaczmarska Blanka

7. Kapica Jan

8. Kapka Emilia Kamila

9. Kasperek Karol

10. Koguc Mateusz

11. Kokoszka Antonina

12. Kowal Krzysztof

13. Krukowski Mateusz

14. Malec Patryk

15. Mróz Miłosz

16. Nowicka Anna Krystyna

17. Ozga Jakub

18. Pawelec Maksymilian

19. Stolarczyk Piotr

20. Szadkowski Filip

21. Wielgus Magdalena

22. Wiesiołek Julia

23. Wołodko Gabriel

24. Wołoszyn Paweł

Wychowawca: mgr inż. Iwona Grabek

1. Bednarz Dominika

2. Beksiak Karolina

3. Czapla Dawid

4. Goszczyńska Katarzyna Konstancja

5. Grabowski Maciej

6. Guzik Jakub Bronisław

7. Kołodziejczyk Kacper

8. Krzysztoń Marta

9. Lenart Michał

10. Marcinkowski Mateusz

11. Ozimek Klaudiusz Karol

12. Puźniak Martyna

13. Rosiński Artur

14. Rząd Filip

15. Stratyj Anna

16. Szawara Alicja Karolina

17. Tomecka Zuzanna

Wychowawca: mgr Agnieszka Cich

1. Bijata Gabriela

2. Bosek Szymon

3. Ciepichał Karina Paula

4. Cybulski Konrad

5. Drewienkowska Julia

6. Gawron Hubert

7. Lenart Julia Ewa

8. Ligaj Sebastian

9. Lodowski Gabriel

10. Nieścior Paweł

11. Piotrowski Szymon

12. Prajsnar Katarzyna

13. Sadlej Julian

14. Szymaszek Klaudia Emilia

15. Ulanicka Julia

16. Urban Jan Paweł

17. Wiechnik Krystian

18. Żarnowski Jakub

Wychowawca: mgr Jacek Grabias

1 Aranowska Izabela Kamila

2 Bugajski Mateusz

3 Cedziło Gabriela Maria

4 Czajka Dominik Piotr

5 Daniel Magdalena

6 Gierliński Adrian

7 Grabuś Oliwia Amelia

8 Jarosz Weronika

9 Kowalski Bartłomiej

10 Kraczek Kacper

11 Makoś Jakub

12 Mazurek Gabriel

13 Miśków Patryk Wojciech

14 Pętek Hubert

15 Piętak Przemysław

16 Płoszaj Dawid

17 Romańczyk Dawid

18 Ryba Patryk

19 Smagała Paweł

20 Sobczak Julia

21 Stelmaszczuk Tomasz

22 Syryło Gabriela Weronika

23 Terejko Justyna

24 Tywoniuk Jakub Marian

25 Wasilewski Zbigniew Stanisław

26 Wojtyło Bartosz

27 Żelazko Kamila

Wychowawca: mgr Agata Kowal

1. Bryczek Dominika

2. Bukała Mateusz

3. Charkot Patrycja

4. Flis Bartłomiej

5. Gawryszuk Karol Jan

6. Knapik Brunon Andrzej

7. Kowal Stanisława Albina

8. Kowalczyk Remigiusz

9. Krawczyk Kamil Jakub

10. Kwapińska Magdalena

11. Lasek Adam

12. Malinowski Hubert Piotr

13. Markiewicz Wiktoria

14. Mazur Julia

15. Olszówka Patrycja

16. Ozga Daniel

17. Padyjasek Bartłomiej

18. Paluch Bartłomiej

19. Plewa Kacper Wojciech

20. Siembida Hubert Michał

21. Sikora Patryk

22. Sokaluk Mateusz

23. Sykuła Szymon

24. Szwarczak Piotr Józef

25. Szymańska Natalia Magdalena

26. Tylus Wiktor

Wychowawca: mgr Elżbieta Grabias

1 Betiuk Wiktor

2 Bielak Zuzanna

3 Borodej Leon

4 Chmielowiec Krzysztof

5 Frączek Michał

6 Gałka Marek

7 Jaśkowiec Daria

8 Kędziera Michał

9 Korneluk Maciej

10 Kowal Miłosz

11 Krawiec Bartłomiej

12 Lis Wiktoria

13 Maciocha Szymon

14 Matysiak Karol

15 Neród Kamil

16 Pawlak Vanessa

17 Pętek Łukasz

18 Rejman Robert

19 Solis Magdalena

20 Sosnowy Konrad

21 Sprysak Anna

22 Stępień Patrycja

23 Wnuk Katarzyna

24 Wus Mateusz

25 Zioło Grzegorz

26 Żebrowski Karol

Wychowawca: mgr Dorota Olik

1 Cieplechowicz Klaudia

2 Frączek Piotr

3 Gad Hubert

4 Gmiterek Kacper

5 Koza Mateusz

6 Ksiądz Michał

7 Kulińska Klaudia

8 Magdziak Karolina 

9 Majcher Karol 

10 Ochmański Kamil Jan

11  Pachla Aleksandra 

12 Paradowski Karol 

13 Paska Natalia 

14 Piróg Paulina 

15 Putkowski Karol 

16 Stefański Szymon 

17 Surmanowicz Wojciech 

18 Szpyt Szymon 

19 Szymańska Paulina 

20 Wlazło Sebastian 

21 Wojniewicz Łukasz 

22 Zając Martyna

Skip to content