Email

sekretariat@zslbilgoraj.pl

Godziny otwarcia

Pon - Pt: 7:00 - 15:00

W dniach 19-21 kwietania 2024 w Starościnie odbyły się Mistrzostwa Szkół Leśnych Ministra Klimatu i Środowiska w Piłce Siatkowej Chłopców. Do rywalizacji zgłosiło się siedem drużyn męskich. Etap pierwszy mistrzostw to rywalizacja w grupach. Uczniowie naszej szkoły okazali się najlepsi. Do następnego etapu – półfinałów awansowały dwie pierwsze reprezentacje z każdej grupy i rywalizowały tak zwanym systemem ,,na krzyż”. Półfinał chłopców to dalsza dominacja naszych reprezentantów, podobnie jak w rozgrywkach grupowych, zwycięstwo 2 : 0 z TL w Białowieży i pewny awans do finału. W finale przeciwnikami byli gospodarze tj. TL w Starościnie. Pierwszy set to szybka wygrana, perfekcyjna gra w przyjęciu i ataku. W drugim secie rywale stawiali zacięty opór i początkowo prowadzili. Jednak determinacja i wola walki naszych chłopców sprawiły, że w końcówce seta wyszli na prowadzenie i pewnie wygrali. Po roku tytuł MISTRZÓW SZKÓŁ LEŚNYCH powrócił do Biłgoraja.