Email

sekretariat@zslbilgoraj.pl

Godziny otwarcia

Pon - Pt: 7:00 - 15:00

W dn. 12-14 kwietnia 2023r. reprezentacja ZSL w Biłgoraju w piłkę ręczną chłopców brała udział w IX Mistrzostwach Szkół Leśnych w Piłce Ręcznej, które odbyły się w Starościnie. Rywalizacja była bardzo zaciekła. Nasza drużyna zdobyła zaszczytne drugie miejsce, zostali pokonani przez Technikum Leśne w Starościnie. Trzecie miejsce na podium zdobyło Technikum Leśne w Tucholi, które uległo naszej drużynie w eliminacjach do finału. Naszą drużyną reprezentowali: Adam Lasek, Szymon Sykuła, Mateusz Sokaluk, Gabriel Mazurek, Zbigniew Wasilewski, Łukasz Korkosz, Kacper Kluk, Patryk Malec, Michał Lenart, Karol Antosz, Mateusz Marcinkowski oraz Michał Klępka. Trenerem chłopców jest Jacek Grabias. Serdecznie gratulujemy Naszym Srebrnym Medalistom.