Telefon

+48 84 6880797

Email

sekretariat@zslbilgoraj.pl

Godziny otwarcia

Pon - Pt: 7:00 - 15:00

W dniu 16 lutego 2023 roku na hali Ośrodka Sportu i Rekreacji w Biłgoraju odbyły się Półfinały Województwa w siatkarskiej Licealiadzie chłopców. Do turnieju zgłosiły się drużyny reprezentujące powiaty kraśnicki, janowski i biłgorajski. Nasz powiat reprezentowali uczniowie naszej szkoły, którzy w pierwszym meczu pokonali drużynę Zespołu Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Potoczku 2:0. W kolejnym meczu zmierzyli się z drużyną Zespołu Szkół Nr 3 z Kraśnika również wygrywając bez straty seta. W ostatnim meczu Kraśnik pokonał Potoczek 2:1 i zajął drugie miejsce w turnieju. Leśnik już po raz czwarty z rzędu będzie reprezentował nasz powiat na zawodach wojewódzkich, które odbędą się 28 lutego w Białej Podlaskiej.

Skip to content