Telefon

+48 84 6880797

Email

sekretariat@zslbilgoraj.pl

Godziny otwarcia

Pon - Pt: 7:00 - 15:00

W dniu 13 kwietnia 2024 roku na Uniwersytecie Marii Curie – Skłodowskiej w Lubienie odbył się etap okręgowy XXXIX Olimpiady Wiedzy Ekologicznej. Do zmagań zakwalifikowało się 54 uczniów z 28 szkół ponadpodstawowych z województwa lubelskiego, w tym uczennica Zespołu Szkół Leśnych w Biłgoraju Florentyna Kaczyńska.

Olimpiada składała się z dwóch części pisemnej i ustnej w której rywalizowało 12 uczestników z najlepszymi wynikami z części pierwszej.

Najpierw uczestnicy napisali test, a po południu 12 najlepszych będzie rywalizowało w części ustnej. Nasza uczennica Florentyna Kaczyńska zajęła 2 miejsce i będzie reprezentować województwo lubelskie w etapie centralnym, który odbędzie się w dniach 7- 9 czerwiec 2024 roku na Mazowszu.  

Skip to content