Zaproszenie na XVII Kresowy Konkurs Sygnalistów Myśliwskich – Biłgoraj 2017

Bilgoraj2017

Okręgowa Rada Łowiecka w Zamościu, Zarząd Okręgowy PZŁ w Zamościu, Nadleśnictwo Biłgoraj oraz Zespół Szkół Leśnych w Biłgoraju mają zaszczyt zaprosić na XVII KRESOWY  KONKURS  SYGNALISTÓW  MYŚLIWSKICH – BIŁGORAJ 2017 pod patronatem Dyrektora RDLP w Lublinie, który odbędzie się 27 maja 2017r. w Zespole Szkół Leśnych w Biłgoraju.

Osoby chętne do uczestnictwa proszone są o wypełnienie „Karty zgłoszenia”. Jeżeli uczestnicy konkursu chcieliby skorzystać z możliwości zakwaterowania i wyżywienia, należy to zaznaczyć w „Karcie rezerwacji pobytu”. Wypełnione karty prosimy przesłać do dnia 17 maja 2017r. na adres e-mail: sekretariat@zslbilgoraj.pl lub pocztowy: Zespół Szkół Leśnych, ul. Polna 3, 23-400 Biłgoraj.

Program XVII Kresowego Konkursu Sygnalistów Myśliwskich – Biłgoraj 2017

9.00 – otwarcie XVII Kresowego Konkursu Sygnalistów Myśliwskich

9.30 – przesłuchania konkursowe sygnalistów w kategorii solowej

11.30 – przesłuchania konkursowe sygnalistów w kategorii zespołowej

13.00 – przerwa obiadowa

15.30 – ogłoszenie wyników, koncert laureatów