Telefon

+48 84 6880797

Email

sekretariat@zslbilgoraj.pl

Godziny otwarcia

Pon - Pt: 7:00 - 15:00

Uzdolniony uczeń otrzymał stypendium

21 października br. w hali sportowej Zespołu Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących w Biłgoraju uroczyście wręczono stypendia dla najzdolniejszych uczniów powiatu biłgorajskiego. Stypendia przyznane zostały w dwóch kategoriach wiekowych: dla uczniów szkół podstawowych oraz ponadgimnazjalnych. Wyróżnionym przez Fundusz Lokalny Ziemi Biłgorajskiej został Jakub Sakowicz – uczeń klasy IIIA Technikum Leśnego im. Polskiego Towarzystwa Leśnego w Biłgoraju, który otrzymał stypendium w wysokości 1500 zł. Biłgorajski Fundusz Stypendialny został dofinansowany przez: Ambra S.A., Model Opakowania Sp. z o.o., Mostostal-Met Sp. z o.o., Polskie Jagody Sp. z o.o. oraz osoby fizyczne: Pan prof. Janusz Solski, Pani prof. Zofia Leś, Państwo Izabela i Aleksander Łukasz, Pan Adam Balicki, nauczyciele I LO im. ONZ w Biłgoraju a także osoby, które przekazały 1% odpisu od podatku.

Skip to content