Telefon

+48 84 6880797

Email

sekretariat@zslbilgoraj.pl

Godziny otwarcia

Pon - Pt: 7:00 - 15:00

XXIV edycja Festiwalu Pieśni Patriotycznej i Legionowej

8 listopada br. w sali widowiskowej Biłgorajskiego Centrum Kultury odbyła się XXIV edycja Festiwalu Pieśni Patriotycznej i Legionowej, połączona z obchodami 101. rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości. Celem festiwalu jest przede wszystkim propagowanie patriotyzmu wśród dzieci i młodzieży, rozwijanie wrażliwości inspirowanej historią i sztuką a także stworzenie możliwości powszechnego udziału dzieci i młodzieży w festiwalowych prezentacjach. Uczniowie rywalizowali w trzech kategoriach wiekowych. W kategorii szkoły średnie tytuł laureata otrzymali: Gabriela Pawłowska i Jakub Zapora – uczniowie reprezentujący Technikum Leśne im. PTL w Biłgoraju pod opieką Pani Marioli Napory.

Skip to content