Telefon

+48 84 6880797

Email

sekretariat@zslbilgoraj.pl

Godziny otwarcia

Pon - Pt: 7:00 - 15:00

Wyniki Szkolnego Konkursu Recytatorskiego poezji patriotycznej „Polska – Moja Ojczyzna

O Polsce pięknie mówić można również rymem. Okazją do zapoznania się z rodzimą poezją –  ukazującą często w metaforyczny sposób naszą ojczyznę – stał się Szkolny Konkurs Recytatorski poezji patriotycznej, zorganizowany zdalnie w celu upamiętnienia  11 listopada – Narodowego Święta Niepodległości. Celem konkursu było popularyzowanie literatury o tematyce patriotycznej, kształtowanie poczucia wspólnoty narodowej, a także rozbudzanie inwencji twórczej wśród uczniów.

Komisja Konkursowa przyznała następujące nagrody i wyróżnienia:

I wyróżnienie – Justyna Terejko – klasa IIA TL4

II wyróżnienie – Stanisława Kowal – klasa IIB TL4

III wyróżnienie – Anna Nowicka  – klasa IB TL5

Gratulujemy!

Dziękujemy wszystkim uczestnikom za zaangażowanie i udział w konkursie – Organizatorzy

Skip to content