Numer telefonu

+48 84 6880797

Email

sekretariat@zslbilgoraj.pl

Sekretariat

Pon-Pt: 07.00-15.00

Miło nam poinformować, że w Ogólnopolskim Rankingu Techników Perspektywy 2022 nasza szkoła otrzymała srebrną tarczę, zajmując 145 miejsce w Polsce i 9 miejsce w województwie lubelskim!

Zgodnie z postanowieniem Kapituły, technika zostały ocenione za pomocą czterech kryteriów. Są to: sukcesy szkoły w olimpiadach – 20%, wyniki matury z przedmiotów obowiązkowych – 20%, wyniki matury z przedmiotów dodatkowych – 30% oraz wyniki egzaminu zawodowego – 30%. Do sporządzenia rankingu wykorzystano dane ze źródeł egzogenicznych (zewnętrznych) wobec ocenianych szkół. Źródłem danych były protokoły komitetów głównych olimpiad, zestawienia okręgowych komisji egzaminacyjnych (OKE) z wynikami matur oraz egzaminów zawodowych oraz System Informacji Oświatowej. W zestawieniach zostały zaprezentowane jedynie szkoły, które uzyskały najlepszą pozycję rankingową.

Rekomendowane wpisy

Skip to content