Telefon

+48 84 6880797

Email

sekretariat@zslbilgoraj.pl

Godziny otwarcia

Pon - Pt: 7:00 - 15:00

Z największą przyjemnością informujemy, że w dniach 17-18 czerwca 2022 roku w Zamościu organizowany jest XXVI Ogólnopolski Festiwal Muzyki Myśliwskiej. W ramach festiwalu odbędą się m.in. XXVI Ogólnopolski Konkurs Sygnalistów Myśliwskich „O Róg Wojskiego”, XXII Ogólnopolski Konkurs Muzyki Myśliwskiej, Kresowy Przegląd Chórów oraz liczne koncerty, pokazy i wystawy. Organizatorzy w sposób szczególny zapraszają publiczność w piątek 17 czerwca 2022 roku na wieczorny blok koncertowy (18.00-21.30) na zamojskim Rynku Wielkim oraz w sobotę na wydarzenia finałowe festiwalu (16.30-20.30) – mszę św. hubertowską, paradę myśliwską i ogłoszenie wyników, a także galowy koncert laureatów konkursów muzycznych.

Zobacz szczegółowy program imprezy.

Więcej informacji o festiwalu zamieszczonych jest na stronie internetowej www.muzyka.mysliwska.pl

Organizatorzy XXVI OFMM Zamość 2022

link

http://muzyka.mysliwska.pl/wydarzenia/2022/xxvi-ogolnopolski-festiwal-muzyki-mysliwskiej-zamosc-2022

Recommended Articles

Leave A Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Skip to content