Telefon

+48 84 6880797

Email

sekretariat@zslbilgoraj.pl

Godziny otwarcia

Pon - Pt: 7:00 - 15:00

Od kilku dni uczniowie Zespołu Szkół Leśnych w Biłgoraju mają możliwość obejrzenia mobilnej wystawy Gminnego Ośrodka Kultury w Łukowej zatytułowanej „Paprocie zakwitły krwią partyzantów – rzecz o największej w Polsce bitwie żołnierzy Armii Krajowej i Batalionów Chłopskich.” Wystawa została przygotowana w 2018 roku w ramach obchodów 100. Rocznicy Odzyskania Niepodległości przez Polskę i cieszy się ogromnym zainteresowaniem naszej młodzieży. Wystawa GOK-u porządkuje wiedzę historyczną i ją poszerza przekazując bogatą relację z walk partyzanckich na terenie Puszczy Solskiej, przybliża jednocześnie życie partyzanckie, losy dowódców oraz działania poszczególnych oddziałów AK i BCH.

Skip to content