Telefon

+48 84 6880797

Email

sekretariat@zslbilgoraj.pl

Godziny otwarcia

Pon - Pt: 7:00 - 15:00

W dniach 14-15 listopada 2023 roku młodzież klas 4A i 4B uczestniczyła w wycieczce szkolnej do Warszawy pod opieką Pani Agnieszki Leszczyńskiej i Pani Agnieszki Polańskiej – Głowali.

Program obejmował wizytę w Szkole Głównej Gospodarstwa Wiejskiego na Wydziale Leśnym, w tym spotkanie z dziekanem wydziału, wykładowcami i studentami. Młodzież miała doskonałą okazję do zapoznania się z ofertą edukacyjną uczelni oraz uczestniczyła w zajęciach edukacyjnych i warsztatach. Ponadto, uczniowie spacerowali po Warszawie i odwiedzili Teatr Muzyczny Roma, gdzie obejrzeli spektakl musicalowy pt: „We will rock you”, doświadczając niezwykłej magii teatru połączonej z legendarną, ponadczasową muzyką grupy Queen. Następnego dnia, zwiedzili Warszawskie Powązki oraz Polin – Muzeum Historii Żydów Polskich.

Zakończeniem wycieczki były szaleństwa i wspólna zabawa młodzieży w Stacji Grawitacja, centrum rozrywki oferującym między innymi park trampolin, park linowy, ściankę wspinaczkową.

Wyjazd był wspaniałą lekcją historii, kultury i rozrywki w najlepszym wydaniu.

Skip to content