Telefon

+48 84 6880797

Email

sekretariat@zslbilgoraj.pl

Godziny otwarcia

Pon - Pt: 7:00 - 15:00

Dnia 13 lutego 2024 roku w Zespole Szkół Budowlanych i Ogólnokształcących w ramach Licealiady zostały rozegrane mistrzostwa powiatu w piłce siatkowej chłopców. W zawodach rywalizowały Zespół Szkół Leśnych, Regionalne Centrum Edukacji Zawodowej, Zespół Szkól Budowlanych i Ogólnokształcących oraz II Liceum Ogólnokształcące im. ONZ.

UKS Leśnik pokonał wszystkich rywali bez straty seta, broniąc po raz kolejny tytuł Mistrza Powiatu. W składzie drużyny grali:  Jakub Guzik, Klaudiusz Ozimek, Michał Wojtyniak, Jan Kapica, Jakub Grabik, Piotr Stolarczyk, Jakub Gałan, Paweł Głąb, Paweł Wiatr, Hubert Przybysz, Miłosz Marcyniuk, Błażej Nakonieczny, Kacper Kluk, Tomasz Sztaba – trener Jacek Grabias.

W piątek 16 lutego 2024 roku odbędzie się kolejny etap zawodów – półfinały województwa (powiaty biłgorajski, kraśnicki, janowski i lubelski) na hali Ośrodka Sportu i Rekreacji w Biłgoraju.

Facebook

Skip to content