Telefon

+48 84 6880797

Email

sekretariat@zslbilgoraj.pl

Godziny otwarcia

Pon - Pt: 7:00 - 15:00

Dnia 13 lutego 2024 roku w Kraśniku zostały rozegrane półfinały wojewódzkiej Licealiady w piłce siatkowej dziewcząt. Drużyna Zespołu Szkół Leśnych rywalizowała z dziewczynami z Zespołu Szkół nr. 1 w Kraśniku i I L O im. Bohaterów Porytowego Wzgórza w Janowie Lubelskim. Pierwszy mecz dziewczyny grały ze szkołą reprezentującą kraśnicki i wygrały 2:1. Drugi mecz zwyciężyły pokonując I LO z Janowa Lubelskiego 2:0.

W zawodach uczestniczyły : Alicja Szawara, Zuzanna Tomecka, Klaudia Szymaszek, Izabela Murzacz, Kinga Osiewicz, Karolina Tomecka, Roksana Piela, Paulina Dziaduszyńska, Aleksandra Szybiak, Emilia Sosnowa, Amelia Wcisło, Katarzyna Bielak – trener Pan Piotr Demucha.

Finał Licealiady w Tomaszowie Lubelskim.

Skip to content